• Blue Austrian
    337
    Ako je nesto sigurno onda to da cemo primiti barem jedan gol.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Idealna utakmica za Kuleta u napadu.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Za razliku od zadnjih X tekmi, mislim da ovo gazimo s pola snage i bez primljenog gola.
  • cibona
    1.4k
    Prizeljkujem (ne ocekujem) ljubicica umjesto bulata i vidovica umjesto spikica.
  • Patak
    2.2k
    Evo i Menala nazad u "rosteru"...
  • austrijanac
    2.7k
    Ocekujem ziherašku postavu

    Zagi
    Moha Rile Peraterazzi Ljubo
    Baturina Mišić Bulat
    Kaneko Petko Vidović
  • Patak
    2.2k
    Špika umjesto Vidovića na lijevom krilu, mislim da bude tak.
  • Praskaton
    1.8k
    Zagi
    Rile Bosko Peric Perkovic
    Misic Bulat Baturina
    Kaneko Petko Spika

    Nekako sam siguran da cemo ovako izac.Osobno bi volio Vidovica umjesto Baturine,Ljubu umjesto Bulata.U slucaju vodstva od 2 razlike il vise(vjerujem da je doslo vrijeme i za to) odmor Petku i Misicu,minute Halilovicu i Emreliju/Kulenu
  • Mali Zeus
    9.7k
    U svakom slučaju oko 70. minute ulazi Marin da spasi stvar.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Temperatura će sutra biti u minusu, vidjet ćemo kako će to izgledati na plastičnjaku i kako će se naši snaći u tim uvjetima.deda

    U Koprivnici ce biti hladnije nego u Astani :grin:

    Mozda ce taj plasticnjak tamo biti bolji od onog kaj nas ceka u ponedjeljak...
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Nažalost ovo su postale utakmice u kojima ne možemo niti puno dobiti niti puno izgubiti. Ako izgubimo i ostanemo bez šansi za prolaz stručnjak na klupi neće dobiti otkaz, jer ga nije dobio ni dosad prilikom sramoćenja i prodavanja našeg europskog ugleda. Ako pobjedimo, ionako nemamo što tražiti u knockout fazi čak i ovog trećerazrednog europskog natjecanja jer će nas neka Fiorentina, Fener ili Lille lagano počistiti s ovim kadrom i stručnjakom na klupi. Ako si i dalje utvaramo da imamo kvalitetu za više onda nećemo ništa saznati od ove utakmice jer bi ovo morali pobjediti u trećoj brzini sa dva gola razlike.
    Suma summarum, bolje nam je dati priliku nekim igračima poput Bernauera, Ljube u vezi, pa čak i Rukavine, da vidimo ima li tu talenta za budućnost.

    Što je najgore što se može dogoditi?
    Izgubit ćemo? Pa Jakir ima poraza kao zadnja tri trenera zajedno pa nikom ništa.
    Osramotiti ćemo se? Trenutno smo zadnji u skupini sa kosovskim, kazahstanskim i českim predstavnikom, već to je dovoljna sramota.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Grupe se gledaju nakon šest kola, ne nakon četiri. Nismo trenutno dobri no to ne znači da smijemo pustiti Europu nizbrdo, dvije pobjede i onda vidjeti kako ćemo proći s ždrijebom jer knockoput nisu Fiorentina, Fener i Lille nego mogu biti i Molde, Qarabag i Servette, a koeficijent iz ove sezone će nas pratiti narednih pet godina u Europi.

    Nikakvo odmaranje, nikakvo davanje prilika - najjača momčad i svom snagom! Pa ako vodimo 4:0, nek izlaze oni kojima treba odmor, a ulaze oni kojima treba prilika.
  • Zagi
    5.1k
    Ja još uvijek pikiram pokal.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Za razliku od zadnjih X tekmi, mislim da ovo gazimo s pola snage i bez primljenog golaMlađi referent

    Ovo čitam zadnja dva mjeseca, prognoze o 3-0, 5-0, a mi siroti nemožemo jogurt pregrist. :lol:
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ovo čitam zadnja dva mjeseca, prognoze o 3-0, 5-0, a mi siroti nemožemo jogurt pregrist. :lol:San Lorenzo

    Valjda mora jednom doć’ i lagana tekma :lol: čisto da nas zavara da stvari idu na bolje prije kiksa u ponedjeljak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.