• NitkoBitan
    12.1k
    Gledao sam sazetke Kaneka u njihovoj ligi, tamo su igraci i sporiji i fizicki slabiji, naravno da ce tamo vise "dominirat" i da ce mu vise odgovarat kontraski nogomet nego ovdje. Ja jos nisam vidio da je nekoga ovdje pretrcao na vecoj distanci (30+ metara).
  • BBBaranja
    1.9k

    U japanskoj ligi igrači sporiji nego u našoj?
    :brow:
    Tu se baš nebi složio s tobom..
  • NitkoBitan
    12.1k
    Takav dojam imam gledajuci videe iz te lige. Nitko ne negira da Azijati imaju dobru startnu brzinu zbog niskog tezista ali oni nikad nisu bili poznati kao sprinteri.
  • Dinaminjo
    506
    Pa startna brzina kojom lomi beka koji ga pokusava cuvat je prednost i na manjem prostoru.
    Samo ne treba od njega ocekivat da nanize trojicu u bunkeru..

    Vjerovat u prodor i pratiti.
    Mi opcenito sporo / lose napadamo 16m kad se sprema centarsut, tu ima prpstora za napredak
  • jedan u nizu
    6k
    svaki igrac kada dode u novi sustav, kod novog trenera, nove ekipe jos uci.
    A di nece igrac koji dode u totalnu drugu kulturu, pa tako i nogometnu kulturu.
    Covjek ce uciti i prilagoditi se, koliko uspjesno to cemo vidjeti.
    Pa i najbolji igraci kada promijene klub se mijenjaju i mijenja im se stil igre, ponajvise zbog trenera i njegovog videnja igre.
    Vidjet cemo kako ce se Tsubasa prilagoditi europskom nogometu, i nogometu gdje se u vecini tekmi ima 70% posjeda lopte.
  • Zagi
    5k
    Nema Kaneko problem protiv bloka. Ima odličan centaršut ali mi nikad nemamo 9ku u šenastercu koja bi to iskoristila.
    Stari "problem Petković".
    Stavi Kaneka u Osijek i imat će 15 asistencija po sezoni.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Sigurno je vani Petković, Ademi, Bulat, Ljubičić imali su problema, Rukavina isto, on nema sreće. Špikić se vratio nakon temperature. Vidjet ćemo, tko će sve biti na raspolaganju."



    Uvijek neke pizdarije
  • Juznjak
    3k
    Kaže Jakirović u dijelu najave: Ademi, Bulat, Ljubičić, svi su oni imali malih problema tijekom ovog tjedna. Pa kako je moguće više da nama svaki tjedan toliko igrača ima “manje probleme”?
  • Georg Koch
    3.5k
    Jakir uoci Varazdina bitno:
    Petkovic i Rukavina out.
    Ademi Ljubicic Bulat kao sto englezi kazu late fitness test, problemi s virozom kroz tjedan.
    Spikic imao 3 dana temp, vratio se.
  • Mihaljević
    8k
    e2fda91cc30792e8f961.jpeg
    Vrijeme je za Ćaćalesca u prvih 11.
  • OsamŠest
    2.6k
    Vidović - Baturina
    Sučić

    Daj mi samo pobjede!

    Edit: "Pero, desno! Malo desno!"
  • Peškaman
    2.6k
    Zapad rasprodan,ostalo još nešto za jug i istok.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Vjerojatno za istok dosta jos
  • Peškaman
    2.6k
    Istoka da,za jug pretpostavljam stotinjak
  • NitkoBitan
    12.1k
    za jug pretpostavljam stotinjakPeškaman

    U Zagrebu ili Varazdinu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.