• ZGBhoy
    1.7k
    Ovo je glupost epskih razmjera.
    Banderas otišao a nadam se da će i ove spodobe također
  • SAS1987
    13.5k
    Ma nek je sruše, to je korak unaprijed :grin: A nove nema šanse da naprave. Nema vrijemena :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam toliko ocajan po pitanju stadiona da bi bio presretan da sruse istok i naprave novi koji bi bio tik uz teren. Otvorio bih sampanjac ako ga i pokriju.
  • Papastrumf
    9.8k

    Upravo tako. Samo neka ga ruse. Vremena do izbora za raspisivanje natjecaja i potrebne dozvole za gradnju nove tribine sigurno nemaju.
  • xavier
    11.1k


    Stvarno bi bilo bizarno da izgrade niži novi istok odmah uz teren s obzirom da sjever ide dosta van terena na istočnu stranu. No sjever počinje toliko visoko da bi iz prvog reda uredno mogao gledati utakmicu preko sjevernog dijela istočne tribine :rofl:
  • Baneki
    728
    A da se teren približi sjevernoj i zapadnoj tribini koje su OK i relativno nove pa se onda nova istočna napravi tik do terena? Ostala bi samo južna tribina koja bi bila jako daleko od terena ali s vremenom bi se i ona mogla nova izgraditi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Makar mi je glupo raspšravljati o tome ali ne može tako jer onda teren ne bi bio centriran sa sjeverom.
  • xavier
    11.1k


    A kako bi onda vidio teren sa sjevera dolje?
  • Baneki
    728

    Teško, da. Nema tu neko dobro rješenje, samo malo razmišljam na glas. A i ne bi bio dobro centriran kak veli Vjeko.
  • xavier
    11.1k


    Ma jasno :up:

    Pričali smo o tome sto puta i jednostavno ne možeš iz ovoga složiti pristojan stadion kako god okrenuo.
  • NORTE
    9.3k
    sjevernoj i zapadnoj tribini koje su OKBaneki
    Za ovakve izjave bih davao ban na 24h, ništa osobno. Svaki zahvat na ovom stadionu koji ne uključuje rušenje i ove dvije previsoke tribine (dakle barem njih 3) je zločin protiv navijača Dinama. Jedina na koju bih pristao da ju se eventualno ne dira je gostujući jug, zbog nužne sunčeve svjetlosti za teren s kojom mnogi moderni stadioni imaju problema unatoč posebnim reflektorima za travu koje koriste i tako troše velike količine struje. Uz to, pod jugom se nalazi i famozni hotel za igrače, lijepo uređene svlačionice, teretane i sl.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Jedina na koju bih pristao da ju se eventualno ne dira je gostujući jug,NORTE

    A i bilo bi šteta micati one protupotresne stupove.
  • Simke
    497
    U isto vrijeme iz Dinama pričaju od sanaciji Istoka, a iz grada o rušenju. Smiješno. Oni više ni ne igraju međusobno ping pong sa stadionom. Sada svako igra sam na svojem stolu, a nama serviraju prazne priče.
  • xavier
    11.1k


    Radio bi novi moderan stadion (odnosno 3 tribine) i ostavio jug koji se u to nikako ne uklapa?
  • NORTE
    9.3k
    A i bilo bi šteta micati one protupotresne stupove.Mali dioničar

    A dobro, ti se sad zajebavaš, ja sam iznio par argumenata. S čime stadion za navijače Dinama ne bi bio nimalo lošiji kad bi se izgradile 3 povezane natkrivene tribine, a južna eventualno ostavila, ne i nužno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.