• NORTE
    9k
    Steaua je vojni klub, novi stadion izgrađen na istom mjestu nakon što je srušen stari. Fcsb je privatni klub rumunjskog mamića koji je u najmu na nacionalnom stadionu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ček, znači postoji još jedna steaua osim ove FCSB?
    ja sam mislio da je to ugašeno
  • Infinity
    15.2k
    ček, znači postoji još jedna steaua osim ove FCSB?
    ja sam mislio da je to ugašeno
    db-izbjeglica

    Zivio sam u istoj zabludi.

    Steaua je navojlija u trecem rangu Rumunjske odakle jurisa prema play offu. Prvi su u jednoj od deset grupa koje cine treci rang.

    Da sad kolega nije ovo napisao ja bi za 2-3 godine pitao sam sebe kakva sad Steaua :yikes:
  • Neki tip
    19k
    Bemti, ja sam mislio da je to neka priča o stečaju i gašenju kluba u pravnom smislu, ali da FCSB "baštini" sve "pozitivne tekovine" Steaue, osim dugova naravno.. :yikes:

    Pa bar mi u Hrvatskoj znamo princip.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Niste jedini. Ja sam mislio da je Steaua promjenila ime u FCSB radi dugova i koje čega,( u orvom redu financijske situacije) a da onda dobiju pravo na nove kredite tamo vamo. Kad ono šipak.
  • LovroZG
    1.3k
    Steaua znači zvijezda. To je sportsko društvo vojske iz kojeg se jednom davno izdvojio nogometni klub i zadržao grb i ime. Kasnije ih je vojska tužila zbog korištenja grba i imena i dobila tužbu pa se klub preimenovo u FCSB i promijenio grb, a vojska je pokrenula novu nogometnu Steauu.
  • Infinity
    15.2k
    Ovo sam sve znao osim toga da je vojska pokrenula novi klub, tj. vidim da su oni samo opet uveli nogometnu sekciju u svoje sportsko drustvo.

    FCSB nije nastao zbog dugova kako neki misle, nego zbog autoskih prava da tako kazem. FCSB je isto pravno lice kao i Steaua prije 20 godina, samo su izgubili pravo da koriste svoje ime.
  • Neki tip
    19k
    FCSB nije nastao zbog dugova kako neki misle, nego zbog autoskih prava da tako kazem. FCSB je isto pravno lice kao i Steaua prije 20 godina, samo su izgubili pravo da koriste svoje ime.Infinity

    Shvatih iz gornjeg Lovrinog posta. ;)
  • NORTE
    9k
    I Maksimir bi sad mogao doći na red ako se klub ozbiljno primi problematike, nemaju više pravo na "grad nas koči" kad su se okolnosti jako promijenile, a uskoro nakon izbora će još više. Obnova starog i opasnog istoka je u savršenom skladu sa svim negativnostima u klubu.
  • Neki tip
    19k
    Maksimir bi sad mogao doći na red ako se klub ozbiljno primi problematike, nemaju više pravo na "grad nas koči" kad su se okolnosti jako promijenile, a uskoro nakon izbora će još višeNORTE

    A što točno mogu napraviti?
  • NORTE
    9k

    Pa za početak sazvati (onu) pressicu i pozvati na hitnu javnu raspravu oko rješavanja pitanja gradske imovine koja je u katastrofalno lošem stanju. Interes Grada i građana je bolji gradski stadion koji treba biti gradski simbol i turistička atrakcija a ne opasni i sramotni spomenik korupcije.
  • Neki tip
    19k
    Pa za početak sazvati (onu) pressicu i pozvati na hitnu javnu raspravu oko rješavanja pitanja gradske imovine koja je u katastrofalno lošem stanjuNORTE

    Dajme najme.. pa ak nisu imali 1001 presicu na kojoj su drvili o stadionu i pozivali na rješavanje "pitanja gradske imovine koja je u katastrofalno lošem stanju", nisu nijednu. Ne vidim kak je to presica i poziv na javnu raspravu nekakav klupski pomak prema bilo čemu.

    Interes Grada i građana je bolji gradski stadion koji treba biti gradski simbol i turistička atrakcija a ne opasni i sramotni spomenik korupcije.NORTE

    To svi znamo. Ali to nema veze s "ozbiljnim primanjem problematike" od strane kluba. To ti je ko da veliš da ti je izborni program "da svi ljudi budu sretni i dobro žive".
  • NORTE
    9k
    Okolnosti su se ipak malo promijenile. Malo. A uskoro će još i više. A onda još više pa oni neće morati ništa jer neće ni bit u klubu kad im stigne ultimatum da provedu demokratizaciju kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.