• Dudu
    2.6k
    Ako povedemo 2-0, odmah predložiti bacanje novčića :rofl:
  • reziser
    6.2k

    znam ja to
    ali nadat se možemo, ne? maštamo o stadionu, maštamo o 1 član 1 glas, možemo maštat i da bumo prošli 2 razllike
    mašta niš ne košta, ne?
  • Ali
    1.9k
    bogatsvo ovog grada i ovakvih portala je da svatko ima pravo na svoje misljenje. I dobro je da svi ovdje navijamo za Dinamo a da drugacije razmisljamo.
    Ja sam zagovornik da mladi dobiju sansu jer mi se cini da je to nacina da dugorocno budemo jali u hnl, a prisutni u eu. Nitko sretbiji nije bio od nas na stadionu kad smo "samarali" Atalantu, hvala svim koji su nam to omugucili, taj lijepi osjecaj neocekivanog gazenja jednog eminentnog protivnika.
    Sa druge strane ako se momcadi ne prikljucuju pametno i dozirano mladi igraci , nema dugorocno sanse da gledamo Tott ili Benficu, i slicne na maksimiru, jedino da se pojavi vlasnik koji bi ulagao, ali to nije realno za ocekivati.
    Jos jednom napominjem, razlicito gledamo i mislimo i nema 100% u pravu ili u krivu i to je vrijednost. Jednoumlje je na poljudu i vidimo gdje ih je dovelo...
  • xavier
    11.1k
    Sa druge strane ako se momcadi ne prikljucuju pametno i dozirano mladi igraciAli

    Pa gdje mladi dobiju priliku ako ne kod nas? Ovo o čemu ti pišeš je sve samo ne "pametno i dozirano".
  • Dudu
    2.6k
    Eksperiment s mladima u drugoj HNL, pa evo lagano tonemo prema trećoj ligi :D

    Spašavanje sad s par iskusnijih imena
  • Crusades1986
    9.6k
    Fasciinira ova količina mitova i nelogičnosti i na kraju uvijek neizostavna usporedba sa tovarima.
    Daj se odluči, jel imamo najbolju školu nogometa u Europi ili ne dajemo dovoljne prilike mladima?
  • Nolifer
    6.5k
    Treba ić na juriš i ostavit srce na terenu u uzvratu, iscenirat neki penal za nas i voda će im bit u ušima...
  • Ali
    1.9k
    netko je zakljucio da druga hnl nije dovoljno dobar filter za napredak ex juniora, zato su tamo na dnu tablice.
    A zato sto su dvojica u Belupu, dva u Loksi, tri u varazdinu, jedan u istri itd... netko je zakljucio da je bolje da igraju 1 ligu
    A II momcad je ostatak onih koji se nisu nametnuli i nije smak svijeta da i ispadnu
  • Ali
    1.9k
    imamo jednu od top 10 skoli nogometa u europi
    I dajemo sanse, nekad vise nekad manje
  • xavier
    11.1k
    imamo jednu od top 10 skoli nogometa u europi
    I dajemo sanse, nekad vise nekad manje
    Ali

    Dva pitanja.

    Prvo, u čemu je onda uopće problem jer po tvojim postovima bi netko zaključio da ne dajemo priliku mladim igračima?

    Drugo, je li ti draža ta škola i igrači koji izlaze iz nje te ostvaruju odlične karijere u vrhunskim klubovima ili jednostavno rezultati kluba, bez obzira igrali na terenu klinci iz škole ili Lauritsen i Oršić?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Sad s malo hladnije glave moram reci da i dalje mislim da je to moralo bolje. Ako zelis pobjediti trebaju ti hrabrost i sreća, a jucer nije bilo ni jednog (osim kod Ivanušeca sto je i sam on rekao da je falilo, te Danac i zacudo Jakic) Ostali su me podsjetili malo na izdanja od starog Dinama jer ne smiješ imati toliko respekta pa makar igri protiv 11 Messija.

    Sad da su oni dobri, jesu. Mislim da su oni u Man U najgori protivnici koje smo mogli izvuci, dok je Arsenal recimo malo mlađi pa bi mozda mogli nesto izvuci. No nas je jucer pobjedila nescreca, Special One i nedostatak hrabrosti. Moze i mora bit bolje u Zagrebu i ta tekma nam je biti ili ne biti. Ako nju odigramo dobro vjerujem da imamo mjesta u LP. Ako ne mislim da se onda nastavlja sramoćenje nagodinu jer nismo puno naučili. (Mozda pretjerujem, ali to je moj dojam bar)
  • Ali
    1.9k

    1. Netko je gore iznad rekao da smo imali mlade pa smo postigli sve negativne rekorde - ne hvala, ja nemislim da je to veza , naprotiv mislim da su mladi bogatstvo i da ih treba istrpit ponekad
    2.lauritsen je top klasa isvaka cast kaj su ga nasli za malo novaca.
    Orsica smatram domacim, jer je prve korake napravio u tresnjevci. I nemogu njih usporedjivati sa mladim.
    Ako vec usporedjujemo, a to sam gore i rekao da mi Kondzior nije bio ispred Majera ili Ivanuseca po kvaliteti
  • xavier
    11.1k


    Ja sam te pitao jesu li ti draži mladi igrači ili rezultati kluba, a ti meni pišeš tko je dobra kupnja, a tko nije.
  • Ali
    1.9k
    Pa rezultat kluba je ostvaren uspjehom mladih igraca, nekuzim kaj me pitas.
    Da nije Olmo prodan, nebi mogli platiti Lauritsena itd...
  • Ali
    1.9k
    Imam osjecaj da je ovaj forum vrlo popularan i kod igraca, zato sam danas pisao mozda i previse, jer mi je bilo zao kad sam vidio koliko je je na ovih 30tak stranica ruznih rijeci i epiteta bilo kad su u pitanju igraci, a mislim da to nisu zasluzili, corona nas prijeci da dodjemo na stadion i da im zapljescemo i zato bas mislim da nisu zasluzili od raznih kvazi novinara (Dasovica...) pljuvanje da su losi bili... A povrh toga i na ovom plavom portalu, da se uz Majer zalijelo danas epitet "pederska izjava", pa da su bez muda igrali, da su se usrali i da nisu dobro motivirani za utakmicu....

    Najbolje je rekao @amoroso , pa kaj Bayern na motivaciju gazi, ne... kvaliteta...
    Sjetio sam se naseg nazalost rano preminulog Cice, kad je vodio repku protiv Brazila, poderao covjek grlo vicuci izafjite, izadjite... al neide kad te kaci stisne povuces se pletikosi u krilo , a ak je itko znao motivirat Cico je znao, to nisam rekao ja nego svi strucnjaci ovih dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.