• markoli
    1.6k
    ↪markoli Da li mi može netko objasniti kako kao navijač Dinama nakon svega kroz što je klub prošao zbog nesposbni ljudi i uhljeba navija da na vlast dođe social justice warrior, profesionalni aktivist, Ivan Pernar na steroidima, bez dana radnog staža, financiran od novca sina Svetozara Tedeschia, ratnog profitera, suradnika UDBE i prijatelja željka ražnatović arkana? Da li ja možda nešto ne znam o izvjesnom Tomaševiću što drugi znaju? Gdje je tajna?Možda onih par jeftini populisticki izjava kako će on demokratizirat Dinamo bla bla blaBlauDivision

    Krivog pitaš. Za njega sigurno neću glasati...
  • BlauDivision
    463
    Bilo pitanje za sve forumaše, slučajno sam se nastavio na tvoj komentar
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nema tu nikoga od kandidata koje bi se moglo podržati.
    Lijeva opcija tak i tak nije moja ali ovak za HDZ SDP sve se zna.
    Kak se tiče Tomaševića on ti je isti K koji bude svoje najbliže pomagala, priča kaj narod hoće čuti a na kraju K Palac

    Teško stvarno teško kad nemaš ozbiljnog Kandidata nego samo Lopine koje ciljaju na Novac
  • Nolifer
    6.4k
    ajmo onda nekog iz Zone predložit onako full ozbiljnog, da bude kandidat? Ako se bavi politikom, ima li tog?
  • SAS1987
    13.2k
    uz dužno poštovanje prema tebi i ljubav svih nas prema Dinamu, gradonačelnik skoro milijunskog glavnog grada je puno više od nekog tko će eto podržati ili neće izbore u nekom nogometnom klubu. Pa bio to i Dinamo. Pa bili to i The Izbori.Neki tip sa Zapada

    Potpuno se slažem. Otišao sam malo u offtopic zbog izjava da nas može neki gradonačelnik natjerati da imamo pederske trake itd. Vođenje jednog tako velikog, kompleksnog i zaduženog grada je naravno puno više od brige za jedan nogometni klub. Ali ovo je jedini forum navijača Dinama i ako mi nećemo pričati o tome neće nitko.

    Apstraktno gledano, gradonačelnik sa suradnicama treba voditi brigu o financijama i povećanju kvaliteta života u gradu te povećanju zadovoljstva građana (osnovna infrastruktura, bolnica, vrtići, škole, stadion, kultura, festivali, upravljanje smećem itd). Vaš novi gradonačelnik će uz to treba imati "muda do poda" ako će se željeti uspostaviti krim organizaciji koja je ostala iza Bandića .

    Kolega @Građanski1911 je napisao da će kandidat SDP "razmotriti opciju izbora u Dinamu". Kao što je napisano, on će razmatrati ako će grad Zagreb službeno i dalje ignorirati zakon republike Hrvatske i odluke sportske inspekcije. Možda je neupućen u situaciju u Dinamu ali ako je neupućen u problematiku jedne od najvećih ako ne i najveće udruge u gradu Zagrebu o kojoj 10 godina pišu svi mediji mogu si misliti kako je upućen u problematiku koja nije toliko medijski praćena.

    Bilo kako bilo, svatko će glasati za svog kandidata pa vjerujem da ćete odabrati najboljeg kandidata.

    ajmo onda nekog iz Zone predložit onako full ozbiljnog, da bude kandidatbbbjura
    Jedino mi @Majki2111 pada na pamet :cool:
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da nikome ovdje SJW liberofašisti nisu uništili više toga kaj voli nego meni ali molim te objasni mi kako bi gradonačelnik Zagreba imao utjecaj na boju kapetanske trake Dinama ili bilo kaj drugo takve razine u klubu?

    A nema ljubavi prema meni? Nit plav nit crven (politički) Predci nit ustaše nit komunisti. Za ideologiju me puca k*rac i nema mi ništa draže nego vidjeti bogate kriminalce kako padaju na koljena i gube sve...Prva stvar dnevnog reda bi bila usklađivanje Dinama sa zakonom i novi stadion :D
  • The Undertaker
    3.9k
    Ako netko daje novac i ostalu logistiku onda ima i utjecaj. Pa sva infrastruktura na kojoj Dinamo egzistira je gradska.
  • vjeko1701
    5.9k
    I radi toga bi kapetan dinama nosio duginu traku? Mislim, pravi SJWs bi to probali napraviti bez pardona ali ako jedan Ademi to odbije, kako bi ga molim te posjeli na klupu.

    Ljudi zaboravljaju da je ključan dio SJW procesa twitter,facebook, instagram i ostali tip social network moba te preko cancel culture "dovode u red" one koji ne kleknu pred njima i njihovim rasističkim i seksističkim idealima. U Hrvatskoj (i posebno u nogometu) ne postoji to i tko će moći nešto Ademiju ako odbije. Jbt, jedva se skupi par tisuća na tekmi HNL-a...

    Prava SJW kultura ne može postojati u hrvatskoj i nikad neće imati značajnu moć ovdje.
  • SAS1987
    13.2k
    Prva stvar dnevnog reda bi bila usklađivanje Dinama sa zakonom i novi stadionvjeko1701
    @Majki2111, upravo si izgubio mjesto gradonačelnika :grin:
  • BlauDivision
    463
    Preko tih traka sam htio karikirati prioritete takvih osoba u nogometnom svijetu i što su im mokri snovi.Ali pazi mi kasnimo uvijek za ostatkom svijeta po svim pitanjima, zato nikad ne reci nikad :joke: Evo jedan primjer iz Hamburga zakona kojeg želi donjeti stranka čijoj grupaciji pripada Možemo! u EU parlamentu. Bolesni eco-socijalisti žele zabraniti izgradnju novih obiteljskih kuća jer zauzimaju previše prostora, previše materijala koj ne dolazi iz obnovljivih izvora i naravno energetska učinkovitost. Ovo ide u kategoriju Vjerovali ili ne, ali to je realnost politika eco socijalista.Stalno se napominje kriminal i pajde, pa zar ima veći kriminalaca od ovih isušivača državnog novca i rasprostranjenosti istih uhljeba po takozvanim nevladnim udrugama gdje imaju monopol na stotinama milijuna kuna a zauzvrat ne rade ništa.Jedna je stvar voditi neki sustav koji ima proračun od nekoliko milijardi ,a druga je stvar hodati po prosvjedima,mlatarati zelenim i crvenim zastavam,prodavat jeftinu demagogiju. Ukratko jedan obični marksistički uhljeb i salonski ljevičar koji sa 39 godina nema dana radnog staža podpomognut prijateljskim medijima, novcem ratnog profitera i ostalih Soros zaklada napravio je sliku o sebi kao nekom spasitelju kojeg se isčekuje cijeli život.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    zagrebu nasušno treba preko nekoliko krucijalnih, velikih projekata.
    stadion je jedan od njih, ali tu su i temeljita reorganizacija javnog gradskog prijevoza sa izgradnjom metro sustava, spajanje zračne luke sa gradom putem istoga, nekoliko mostova preko save, denivelacije na ključnim raskrižjima najprometnijih prometnica, samu obnovu nakon potresa da ne spominjemo.

    strah me i pomisliti što bi oko toga napravila ekipa koja radi farsu oko par neplanski izraslih stabala, ekipa koja se okolo hvali kako sa 4 banke nemaju ništa, ekipa koja je u hrvatski sabor uvela jbnu radničku frontu, koja se doslovno zalaže za komunizam, čak i prisilno uzimanje love ljudima sa računa. to je izrazito opasna grupacija, sa opasnim stavovima i idejama. na stranu pizdarije oko feminizma, sjw, rade borić i vilima matule.

    ova eko-religija ja nešto posebno, pogotovo kod nas. kad su se sve velesile obogatile na fosilnim gorivima, masovnoj industriji i konzumerizmu epskih razmjera, sad bi mi sa nekoliko puta manjim BDP-om od njih, sa svega 4 000 000 ljudi trebali puhati u isto jedro i svjesno zaustavljati vlastiti rast, ulagati u neisplative izvore energije i živjeti u kućama od konoplje. ajd u pm :lol:

    pa jbt jedan let od new yorka do londona sprži 80 000 litara kerozina, a dnevno ih ima tridesetak. međutim, zeleni meni sole pamet da ne smijem ulaziti u grad s autom koji troši 6l na 100km, a godišnje napravim 15000 km. halo, ej, jeste normalni....
  • The Undertaker
    3.9k
    Kolega, malo miješate zagađenje sa klimatskim promjenama. To što avion na letu za London sprži toliko i toliko kerozina nema puno veze sa činjenicom da je Zagreb neki dan bio jedan od zagađenijih gradova u Europi. Znam da je sve to upakirano u istu ''zelenu'' priču ali realno nije isto.
  • db-izbjeglica
    12.5k

    to je glupost, taj parametar nema veze sa mozgom i oviso o brdu faktora.
    zrak je po površini zagreba različit, kao što je kod tebe doma drugačiji sadržaj zraka u kuhinji, wc-u, spavaćoj sobi. ako izmjeriš koncetraciju štetnih plinova u zraka na nekoj prometnoj lokaciji, u vrijeme najveće gužve i prilikom nepovoiljnih vremenskih uvjeta, lako je dobiti takve rezultate. mogu ja sad zapaliti u dvorištu par plastičnih kanti i onda ćemo moji susjedi i ja imati najzagađeniji zrak na svijetu u nekom zanemarivom vremenskom intervalu.

    također, ne znam koji je k tim zelenima, oni bi prirodu, čist zrak, eko hranu, a istovremeno bi živjeli u milijunskom gradu. ne ide, isto kao i što ne možeš uliti litru vode u posudu obujma 0,5l.
    odseli se u okolicu delnica pa ćeš imati to sve.
  • The Undertaker
    3.9k
    Radi se o mjerenjima na nekim mjernim stanicama, konkretno mislim Dugave. To ukratko znači da udišeš te čestice, bez obzira kako su i zašto nastale. Svatko tko živi u velikom gradu prešutno prihvaća da mora živjeti u određenom zagađenju ali to ne znači da to zagađenje ne treba nastojati smanjiti. Ako je pitanje treba li trošiti novce na sanaciju smetlišta, obradu otpadnih voda, elektrifikaciju prijevoza u gradovima i slično, odgovor je da apsolutno treba. To što će netko pri tome zaraditi a netko izgubiti je sporedna stvar, sve dok incijative imaju smisla.
  • Majki2111
    2.6k
    Jedino mi Majki2111 pada na pametSAS1987

    Majki2111, upravo si izgubio mjesto gradonačelnikaSAS1987

    Sprdnja s pokrićem, prihvaćam :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.