• The Undertaker
    4k
    Nijedan ozbiljan političar neće mijenjati trenutno stanje u klubu dok nema alternativno rješenje. Kad mislim rješenje, ne mislim na izbore već da ima rješenje za vođenje kluba. Mora se sukobiti sa ozbiljnim lobijima i pri tome riskirati da mu se sve vrati kao bumerang za godinu ili dvije i da, kao u Splitu, postane njegov problem. Za par tisuća glasova se to nikome ne isplati raditi.
  • Bosna86
    11.5k
    Za par tisuća glasova se to nikome ne isplati raditi.The Undertaker

    Upravo tako, da se moram kladiti stavio bih prije pare da će ova ekipa krenuti u suprotnom pravcu


    i6noabn7lrj5wg1j.jpeg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    kao što sam pomenuo na drugoj temi, svatko danas ide na internet i koristi se njime da bi pisao neke komentare, rasprave vodio i iznosio svoje stajalište bez obzira da li ima veze sa zdravim razumom i normalnim životom. Nažalost Rada nije jedina, sama država je puna takvog yugo-komunističkog šljama, i nostalgije za režimskom državom , a u konačnici takvom stajalištem, to dovodi prema daljoj mržnji prema samoj grupi nažalost.
  • vafenss
    233

    Nista cudno i neocekivano,vise je cudno sto na zoni i dalje postoje podupiratelji njenog frenda i koalicijskog partnera
  • Markelo
    2.5k
    Uključio se u utrku za gradonačelnika i doktor Škoro. Nije mu pošlo za rukom postati predsjednik ni premijera pa doktor Šokro sad pokušava postat gradonačelnikom glavnog grada. Vjerovatno se vodi zakonom velikih brojki i misli "mora negdje proći"
  • Morales7
    184


    O njemu dovoljno pitati ljude koji su iz njegovog mjesta..
  • og1986
    2.9k
    Šta govore o njemu?
  • Nolifer
    6.5k


    i onda se čudimo, kad vidimo da neka budala šara grafite, sad bar znamo koja je to struja, kom to smeta. mislim svašta..
  • SAS1987
    13.3k
    Uključio se u utrku za gradonačelnika i doktor Škoro.Markelo

    Očekivano. Mislim da će se kandidirati još neki Bandićev čovjek i to je to od ozbiljnih kandidata.
  • xavier
    11.1k
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/tomasevic-zagrebu-prijeti-da-se-donji-grad-pretvori-u-apartmansko-naselje/2258660.aspx

    Tomašević će napraviti sve da ljudi ostanu živjeti u centru jer "neće dopustiti da donji grad postane apartmansko naselje".

    Svašta, pa valjda svatko smije napraviti sa svojim stanom što želi i za što misli da je najbolje. Uostalom, ne bi li prosječnom stanovniku centra, mislim na one koji nemaju novca adekvatno urediti stanove i zgrade, bilo bolje maknuti se nekoliko kilometara dalje gdje je život ugodiniji i jeftiniji?
  • Neki tip
    19k
    ne bi li prosječnom stanovniku centra, mislim na one koji nemaju novca adekvatno urediti stanove i zgrade, bilo bolje maknuti se nekoliko kilometara dalje gdje je život ugodiniji i jeftiniji?xavier

    Nipošto. Najbolje je da to svi sredimo, ako ikako može - u 100% iznosu.

    P.S. čisto preventivno za sve koji ne vole čitati s razumijevanjem - nisam protiv pomoći, solidarnosti, potpore. Za to društva i države služe - da ne budeš sam u nevolji, da uživaš veću sigurnost no što bi je imao "u prirodnom stanju". Ali jesam protiv ideje nekakvog nepostojećeg prava na život u centru grada. Živiš tamo gdje želiš, ali u kombinaciji s mogućnostima.
  • db-izbjeglica
    12.6k


    tomašević je ljevičar, oni vole donositi odluke u tuđe ime i odlučivati što će raditi sa tuđim novcima.
  • xavier
    11.1k
    Ali jesam protiv ideje nekakvog nepostojećeg prava na život u centru grada. Živiš tamo gdje želiš, ali u kombinaciji s mogućnostima.Neki tip sa Zapada

    Upravo to. Nikom ja ne branim da živi u centru, dapače. No ne postoji nikakvo "pravo na život tamo". Kako si i napisao, živiš gdje želiš ako naravno imaš mogućnosti za to. Ako nemaš odnosno ako ti to nije najracionalnija opcija, onda ćeš živjeti tamo gdje je to racionalnije.
  • gh0c
    256
    Komentiralo se kako Škoro nakon neuspjeha na jednim izborima kreće u lov na poziciju na drugim izborima.
    U slučaju neuspjeha u ZGu, je li Promaševiću kandidatura u Ljubljani sljedeći korak?
    To je neki put koji mu je mecena utabao...
  • The Undertaker
    4k
    Koliko sam ja uspio shvatiti, poanta i jest da se za cijenu kvadrata za koju možeš prodati stan u centru može kupiti dvostruko ili trostruko negdje izvan centra i zbog toga ljudi odlaze. Ne znam on tu može napraviti osim prodavati demagogiju. Obnoviti vrtiće, parkove i škole? Pa nije to razlog iseljavanja. Jedino ako misli subvencionirati stanovanje u centru što bi bio apsurd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.