• luftwaffe
    644
    Zagreb je izrazito lijevi grad, u drugom krugu bez problema ulaze Tomašević i SDP
  • Nino Bule
    11.2k
    Da je hdz poslao ozbiljnog kandidata usli bi u drugi krug, s ovakvim kandidatom tesko.
  • db-izbjeglica
    12.5k


    još ga mogu staviti, nisu izbori za tjedan dana.
    međutim, pitanje je jel to vodstvo HDZ-a želi, isto vrijedi i za SDP.
    gradonačelnik zagreba je strašna funkcija, vjerojatno odmah iza premijera po važnosti. postaviti nekog kvalitetnog i jakog igrača na takvu poziciju je automatsko stvaranje pretendenta koji te jedan dan lako može srušiti.

    bit će kaos od izbora :lol:
    sad nema nikog za kog bi ekipa glasala samo da sruši bandića.
    hrpa bezveznjakovića bez plana, programa, iskustva, apsolutno bilo čega konkretnog.
    možda je ovo prilika da iskoči netko jak sa nezavisne scene, mada ne vidim tko bi to bio.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ha čuj Zagreb nudi HDZu veliki Novac za ukrast.....
  • xavier
    11.1k
    Zagreb je izrazito lijevi grad, u drugom krugu bez problema ulaze Tomašević i SDPluftwaffe

    Da je Zagreb nešto više lijevo od prosjeka države, je, ali ni blizu koliko neki misle i da, Tomašević je vjerojatno siguran u drugom krugu, ali kandidat SDP-a bi me tamo iskreno iznenadio. Prilično sam siguran da će drugi kandidat u drugom krugu biti barem nominalno desni.

    Kako će to proći, najviše ovisi o tome tko će uspjeti više privući svoje glasače na izbore.

    No moraš shvatiti da su lokalni izbori uvijek bitno drugačiji od državnih. Na državnoj razini je često u prvom planu ideologija dok na lokalnim izborima često u prvi plan izbiju puno osobnije stvari i ljudi se puno više vode osobnom koristi nego ideologijom.

    Nije Bandić dobivao izbore zato što je bio lijevo ili desno nego što je postojala ogromna masa ljudi koji su imali korist odnosno odgovaralo im je da oni bude gradonačelnik.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Vi koji to pratite(a i zanima vas, to je grad di živite i sve), jel objavio SDP koje njihov kandidat, ili da se spominjalo što? I što je sa Mostom i Dom.pokretom ? Jel ostaju pri onome da će i oni imat svoje kandidate za gradonačelnika Zagreba?
  • xavier
    11.1k


    Kandidat SDP-a ti je upravo kod Stankovića. Kandidat Mosta je Troskot, a Škoro svog još nije objavio, ali nije isključio da to bude i on osobno.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kandidat SDP-a ti je upravo kod Stankovića. Kandidat Mosta je Troskot, a Škoro svog još nije objavio, ali nije isključio da to bude i on osobno.xavier

    :up:

    Škoro,uz dužno mu poštovanje, u cijeloj toj priči kao gradonačelnik ZG-a , čini mi se skoro pa nemoguće. Nisam baš siguran da je on tamo u nekoj većini, da je omiljen.

    Ova vaša spika da će biti između Tomaševića i SDP kandidata mi ima najviše smisla.
  • xavier
    11.1k
    Ova vaša spika da će biti između Tomaševića i SDP kandidata mi ima najviše smisla.Navijač Dinama

    Pa ja sam napisao da neće.

    Inače, ne bi me sad iznenadilo ni nenadano pojavljivanje nekog "nezavisnog" kome se nitko do danas nije nadao.
  • SAS1987
    13.2k
    Mogao bi se Škoro kandidirati :smile:
  • BlauDivision
    463
    Da li mi može netko objasniti kako kao navijač Dinama nakon svega kroz što je klub prošao zbog nesposbni ljudi i uhljeba navija da na vlast dođe social justice warrior, profesionalni aktivist, Ivan Pernar na steroidima, bez dana radnog staža, financiran od novca sina Svetozara Tedeschia, ratnog profitera, suradnika UDBE i prijatelja željka ražnatović arkana? Da li ja možda nešto ne znam o izvjesnom Tomaševiću što drugi znaju? Gdje je tajna?Možda onih par jeftini populisticki izjava kako će on demokratizirat Dinamo bla bla bla
  • SAS1987
    13.2k
    Da li ja možda nešto ne znam o izvjesnom Tomaševiću što drugi znaju? Gdje je tajna?Možda onih par jeftini populisticki izjava kako će on demokratizirat Dinamo bla bla blaBlauDivision

    Ako su Tomaseviceve izjave i djela vezana uz dinamo populisticna, koji bi od kandidata bio bolji po dinamo i zašto? :smile:
  • BlauDivision
    463
    kakve reference ima ovaj uhljeb da vodi grad koji ima proračun od nekoliko milijardi kuna ?Pa jedan Željko Jovanović nije mogao ništa Mamicevoj kompaniji dok je SDP držao sve poluge vlasti a da tamo neki Tomašević može. Nemojte me nasmijavat. Jednom Miletinu Kekinu i ostaloj crvenoj ekipi iz Možemo je baš Dinamo na vrhu prioriteta. Vodit će se ista agenda kao što se vodi u svim europskim gradovima gdje su zeleno-lijevi liberali na vlasti.
  • kinfa95
    474
    a koji je tvoj kandidat
  • BlauDivision
    463
    Svaki kandidat koji nije iz HDZ/SDP koalicije i naravno ovih profesionalnih aktivista koji su izvana europejci a iznutra socijalistički balkanoidi totalitarnih pretenzija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.