• Bosna86
    11.1k
    S obzirom da je derbi sa Hajdukom otkazan, ovaj vikend smo slobodni u HNL i nasi igraci imaju odmor do cetvrtka. S obzirom na pozitivan rezultat iz prve utakmice, to je jos jedan faktor koji nam ide u prilog. Nakon gostujuce pobjede od 2:3, sve osim prolaza bi bio debakl i ne treba bjezati od toga. Prva utakmica je pokazala da je Dinamo kvalitetnija momcad i vjerujemo da ce ostvariti jos jednu pobjedu koja bi puno znacila za klupski ali i za nacionalni koeficijent. Rusi su ofanzivno odlicna momcad, pogotovo se tu istice Berg koji nam je stvorio najvise problema. Njihov problem je velika zimska pauza zbog koje su jos uvijek neuigrani te obrana koja je niska i lose brani prekide. Takoder, Rusi ce ici otvoreno na rezultat sto ce otvoriti ogroman prostor za nase kontre. Vjerujemo da ce bar jedna takva situacija rezultirati pogotkom. Na kladionicama na nasu pobjedu je koeficijent 2, 30 a na prolaz 1.18.... Sretno momcima uz zelju da jos koju europsku temu otvorimo ovoga proljeca.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (55 votes)
        Pobjeda Dinama
        67%
        Nerijeseno
        27%
        Pobjeda Krasnodara
          5%
    2. Tko prolazi? (55 votes)
        Dinamo
        95%
        Krasnodar
          5%
  • marcio amoroso
    31.4k
    Krasnodar gubi od Sochia kući 1-2. To je kup. Gol za Krasnodar je dao Vilhena.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Izgubili su i ispali.
  • NORTE
    8.4k
    Krasnodar gubi od Sochia kući 1-2. To je kup.marcio amoroso

    Prolaskom dalje otvara se velika mogućnost za Dinamo jer od 15 protivnika samo njih 3 su baš veliki zalogaj. Man Utd, Tottenham i Milan su prejaki. Još su tu i Ajax, Roma, Leicester i Arsenal, ali velika prilika se otvara Dinamu.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ja iskreno nebi Milan svrstao u tu ekipu.
    Englezi su tu meni top.
  • og1986
    2.9k
    Milan je u ogromnom padu forme. Dinamo bi ga mogao izbaciti. Ovi svi ostali su jaki protivnici. Ali prolazno.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Man Utd, Tottenham i Milan su prejaki. Još su tu i Ajax, Roma, Leicester i ArsenalNORTE

    Sa Unitedom bi mogli na ruglomiru igrat, u Engleskoj jedino da bunkerišemo.
    Spursi traže indetitet, tu jedino ne vidim tko bi mogao trčat za Sonom i Baleom, i tko bi mogao Kanea cuvat.
    Milan je losoj formi pravo, ako su cigani izvukli 2-2 gdje su golove primili na svojim greškama, mislim da i mi možemo bolje.
    Ajaxa i Rome se ne bojim, Dzeko je taman igrac kakav pase Teohpilu i Rasmusu, trom, ok okretan i tjt.
    Leicester i Arsenal su mi ?
    Mislim da ih mozemo doma dobit ali u gostima engleze na brzinu ili da netko moze cuvat Vardya i Aubameyanga,sumnjam.
  • Morales7
    184


    Sa nijednim englezima nemamo nikakve šanse. Dva koplja su iznad nas, pa sjeti se tekme protiv Citya gdje im se nismo mogli ni približit.

    Shaktar bi najrađe, imamo s njima nekog nedovršenog posla
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Reko bi od engleza da bi najveći problem bili Tot i Man U, ostatak mi se čini prolaznim.

    Nismo mi više Dinamo od prije, a niti jedan od klubova nije ni blizu Man City-u. To i moram spomenut da je Bjelica obe te utakmice očajno pripremio...
  • mniokl
    247
    Ne bi rekao da je prvu pripremio loše,mislim da smo tamo bili čak iznad svojih mogućnosti.Pa oni klubove iz engleske trpaju s 5 komada ko iz šale,da smo mi probali nešto odigrat natrpali bi nas.Ovako smo ih do 65.minute držali u nervozi.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Onu tekmu gore je pripremio top. Pa
    Guardiola je u zadnjim minutama radio zamjene da zadrži vrijeme. Top utakmica sa naše strane. Par dana prije su Crystal Palace pregazili sa 6, 7 razlike.
    U Zagrebu smo fizički pali, jbg.
  • Blaz
    350
    Watford 8-0
  • marcio amoroso
    31.4k

    Znao sam da je tako nešto :lol:
  • Nolifer
    5.9k
    Iskreno, više se bojim sudaca i nekog ispaljenog metka od strane rusa, koji će zakomplicirati uzvrat, a nadam se da se neće to dogoditi. Imamo šanse dobre za prolaz, a kasnije koga želim? Svejedno, sa svima možemo igrati
  • Majki2111
    2.5k

    Kvalitetan sažetak Krasnodar 1-2 Soči.
    Čudo jedno kolko je ta ekipa neizbalansirana.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    meni iskreno nije jasno guranje engleza kao favorite u apsolutno svemu.
    na temelju čega se to radi?
    evo, trenutno su po kladionicama prvi favoriti za osvajanje:
    lige prvaka - manchester city
    europa lige - manchester united
    eura - engleska

    marketing i moć medija su čudo, a oni na kraju neće osvojiti ništa :lol:

    europa ligu su u zadnjih 20 godina valjda 10 puta osvojili španjolci. U slučaju potencijalnog prolaska svakako bi htio izbjeći njihove klubove, ne leže nam nikako i portugalce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.