• Jurki
    7.4k

    Ide mi vec na zivce ta razmjena s Rijekom
  • BBB Sibenik
    3.6k
    I meni...gadljivi su sa tim šlepanjem na nas racun.
  • Nolifer
    5.9k
    Imao potencijala ili ne. Trebala bi prestat ova lakrdija sa slanjem igrača...

    Jel ima taj tino veze sa Jasminom?
  • Eduardo
    16.8k
    otac i sin.
  • Nolifer
    5.9k
    otac i sin.Eduardo

    @Eduardo Hvala na info. Onda ništa čudno za ovo...
  • deda
    26.3k
    Justin de Haas iz PSV navodno posudba do ljeta. Branič, 2000. godište. Tak vele Niskozemci
  • Dudu
    2.6k


    Ističe mu ugovor 30.06. Vjerojatno ne želi novi s PSV-om. Koliko vidim na startu sezone bio kapetan druge ekipe, zadnjih 8 utakmica izvan kadra.
  • Nino Bule
    10.7k
    Koliko ce igraca morat ic iz kluba na ljeto ? Mozda dovodimo misku igrace za sljedecu sezonu, novi vagon posudba na ljeto.
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Morat cemo nesto i prodat tj. rjesit se igraca. Ne mozemo sve na posudbu.
  • xavier
    11k


    Pa evo, otišlo je u zadnjih godinu dana dosta igrača u Rijeku pa se ljudi odmah žale da ih "pojačavamo" i da "nije u redu da se šlepaju za nama" iako se redom radi o igračima koji kod nas nisu bili u prvom planu. Želim reći da svi žele pojačanja, ali ako dovedeš nove igrače, onda je jasno i da svakom kupnjom ujedno imaš i nove igrače koji su višak i moraju negdje otići.

    Ljudi moraju shvatiti da svake sezone imamo jednu cijelu izlaznu generaciju juniora, ali neće svi ti igrači jednom zaigrati u seniorima Dinama, dapače, većina ih na kraju neće.

    Što bi tek Riječani trebali reći? Oni nama uredno šalju svoje najbolje igrače, a mi njima one koji kod nas nemaju mjesta...teško mi je shvatiti da smo mi ti koji bi se tu trebali žaliti s obzirom da se radi o dva najjača kluba u Hrvatskoj zadnjih 6-7 godina.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Oni nama uredno šalju svoje najbolje igračexavier

    Oni su nama do sada poslali ukupno dva igrača otkad je ova ekipa kod njih na vrhu, Nevistića i Štefulja. Nit je to uredno slanje jer je ovo prvi put, a realno ni Štefulj nije njihov najbolji igrač.

    U suprotnom pravcu je otišlo puno više igrača.
  • xavier
    11k


    Dobro, došli su i Gavranović i Lešković, ali više sam mislio u stilu da nam je došlo dosta bivših igrača Rijeke, a to što igrači koji nemaju mjesta u Dinamu idu tamo, a ne negdje drugdje, iskreno nemam mišljenje o tome...negdje moraju otići.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Dobro, došli su i Gavranović i Leškovićxavier

    Da jbt, njih sam zaboravio skroz :monkey:
    Ma mogu naši koji su višak ići gdje hoće, meni to isto ne smeta.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Vidim da ne sportnetu neko ostavio članak ovaj

    Koji realno ne izgleda baš previše povjerljiv s obzirom na stranicu, ali hej.

    Mislim možda bi nam bio od koristi, ali meni je smiješno kad netko stavi da bi mu Dinamo bio korak nazad u karijeri.. Naspram čega? Genoe? Fiorentine? Trenutno nam ni jedni ni drugi ni cipele nemogu brisat, a kamoli išta drugo... Pošto je sasvim realno da više neće igrat za Juventus osim ako sad nekako ne zabije 20 golova do kraja sezone.
  • Carrasco
    3.9k
    Ima ugovor do 2023., a ne do ljeta ove godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.