• Neki tip
    19.4k
    Mislim da je lako moguce i da Tomasevic postane gradonacelnik, a da mu hdz+bandic+dp drze skupstinu.flexXy

    Zagreb nije grad desnice. Plenkovićeva verzija HDZ-a tu može proći i prošla je na parlamentarnim, ali lokalni su posve druga priča.. Filipović će se možda i isprofilirati do svibnja, ali ne tako da odnesu pobjedu.
  • flexXy
    1.9k

    Vidio sam za sad mozemo,sdp,peteka i onu ekipu, mirando mrsic.
  • Nino Bule
    11.5k
    ma to sve prekrizi, jedino tko ce dobit glasove su mozemo i sdp, ovi nece promil dobit.
  • flexXy
    1.9k

    Budemo vidili, na parlamentarnima su dp i most isto dobili veliki broj glasova, vidjet cemo kako ce ovo proci. Mislim da ekipa malo previse podcjenjuje Hdz u ovom trenutku, dobit ce minimalno 35% glasova.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ma ni blizu, dobit ce slicno kao i prosli put, 5-10% za gradonacelnika, i malo vise za skupstinu mozda 15%.
  • Neki tip
    19.4k
    dobit ce minimalno 35% glasova.flexXy

    S 25% bi mogli biti presretni..
  • Crusades1986
    9.8k
    xwbe3s33i7yzj2e0.jpg
    I onda je šok i vjeverica kad Bandić pobijedi na izborima.
  • Neki tip
    19.4k
    ni blizu.. Bandić nema šanse za novi mandat.

    Kužim da mnogi pušu na hladno i da se to već puno puta reklo (ja nisam), no on je završena priča.

    Kolarić? Jel to onaj covid katastrofičar?
  • Crusades1986
    9.8k
    Kolarić? Jel to onaj covid katastrofičar?Neki tip sa Zapada

    Da. Jedan od najljigavijih likova od početka ove situacije. :up:
    Uredski činovnik koji si je uzeo cjepivo neki dan, ioako je prije mjesec dana prebolio koronu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    "zna što Dinamo znači Zagrebu",namodi grebza

    Znamo li mi šta Dinamo znači Zagrebu?

    Politici u Zagrebu ne znači ništa, da znači nebi dopustili haračenje jedne obitelji po klubu i igranje na stadionu koji se doslovno raspada.

    Običnim ljudima također ne znači ništa. Da znači nebi 500 klubova u Europi imalo bolju posjetu.

    Imaš 2 ili 3 tisuće ljudi u ZG kojima taj Dinamo nešto znači, te ljude je bolje nazvati fanaticima.
  • deda
    28k
    A i tih 2-3 tisuće budala treba razjebat jer su mamićevci i govna koja komentiraju formacije, transfere itd.
  • Gelipter
    3.5k
    Dajte ne pretjerujte s tom apatijom i weltschmerzom. Jasno je da je Dinamo simbol Zagreba i jako se dobro zna kaj predstavlja. To kaj se ova garnitura u klubu odvojila od navijača i kaj je trenutno stanje dosta loše ne znači da Dinamo nije važna odrednica Zagreba. Upravo takvim stavom sve manje ljudi i doživljava Dinamo simbolom Zagreba. Ovo me podsjeća na one komentare zašto bi u Zagrebu trebali na zidovima stajati Dinamovi murali.
  • Građanski1911
    327


    Zašto? Multifinkcionalni kompleks koji je između ostalog stadion na Maksimiru može itekako koristiti građanima ovoga grada.

    Da ne pričamo kako transparentni i jaki Dinamo može biti najjači promotor ovoga grada u svijetu, jači i od Adventa, gradske TZ, svih kulturnjaka...
  • deda
    28k
    Dio je komentar, njega zaboravi eto. Brojke ne možeš zaboravit, jer brojke su sve. Početak i kraj svemira. Sve drugo je između.
  • Građanski1911
    327


    Nemoj pretjerivati. Dinamo znači puno većem broju ljudi od tih "2-3 tisuće koje dolaze na stadion". To kaj netko ne ide na tekme ne znači da mu nije stalo do Dinama i da mu Klub ništa ne znači.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.