• Mali dioničar
    14.3k
    Dakle, veliki minus, pao si Davore, pao.deda

    Ako je to kriterij, čisto sumnjam da je i jedan spominjani kandidat navijač Dinama. Osim Bandića.
  • xavier
    11.1k
    Osim Bandića.Mali dioničar

    Mislim da je Bandić navijač bilo kojeg kluba...ovisno o potrebi :cool:
  • Neki tip
    19.4k
    Ako je to kriterij, čisto sumnjam da je i jedan spominjani kandidat navijač Dinama.Mali dioničar

    Zar nije Tomašević nekakav Dinamovac?
  • Mali dioničar
    14.3k


    Generalno da. Bandić se pokazao samo protokolarnim navijačem, u kakvom stanju je Maksimir, a gradonačelnik je počasni predsjednik kluba...

    Ono što je Tomašević rekao u Podcastu na temu stadiona (da bi trebalo napraviti novi uz finu cost-benefit analizu i strukturu financiranja) je obećavajuće iako je njegova opcija najčšće protiv bilo kojeg projekta. Tipa Cvjetni im ni danas ne valja.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Zar nije Tomašević nekakav Dinamovac?Neki tip sa Zapada

    Jedini tko ide na utakmice je Hasanbegović koliko se zna iz medija, a on još nije kandidat.

    Bandić ide po protokolu kad mu se čini interesantnim.
  • Neki tip
    19.4k
    Ono što je Tomašević rekao u Podcastu na temu stadiona (da bi trebalo napraviti novi uz finu cost-benefit analizu i strukturu financiranja) je obećavajuće iako je njegova opcija najčšće protiv bilo kojeg projekta. Tipa Cvjetni im ni danas ne valja.Mali dioničar

    Kod njega kao gradonačelničke opcije mi je "njegova opcija" najveći problem.

    On bi mogao biti solidan izbor (i bit će u 2. krugu), mada mi na k ide taj aktivistički nerv, to zajapureno skakutanje i wertherovska bol koju nosi. Ali ta "njegova opcija" mi je puno manje solidna, a imati gradonačelnika iz jedne, a skupštinsku većinu iz druge opcije nije neka sreća.
  • Gelipter
    3.5k
    Filipović jučer kad je rekao da će se oni kao hadeze boriti protiv korupcije u Zagrebu tu me osvojio. Čovjek barem ima smisla za humor iako izgleda uštogljeno. Jasno je da su njega postavili čisto reda radi pa je manje i bitno kakav je kao kandidat, al ne bih se čudio da određeni dio ljudi ipak popuši tu priču i podrži ga na izborima. Kaj se političkog dijela tiče ovo kaj je on pričao za Zg o projektima i to opet mi izgleda kao ono nećemo mijenjati sustav i sve ostaje isto, al ćemo raditi neke projekte da građanima mažemo oči. Uglavnom, tak kao i u skupštini sad kak podupiru "programski" Banderosa. Kaj se stadiona tiče volio bi kao novi stadion, ali ni sam ne zna na koji način. I to onda kaj je 5 puta naglasio da je bio na utakmici Dinamo Atalanta to nekome može biti i simpatično, ali meni je djelovalo umjetno, naučeno i isforsirano.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    mislim da je općenito jako neozbiljno odabir gradonačelnika gledati kroz prizmu nogometa, dinama i stadiona. tu se radi o neopisivo važnijim stvarima, barem iz moje perspektive.
  • xavier
    11.1k


    Ovo je dinamov forum pa naravno da forumaše zanima ta perspektiva, ali kako sam već više puta napisao, jako je mali postotak birača kojima je to bitno pitanje, dapače, stav javnosti je trenutno takav da je prosječan birač vjerojatno izrazito protiv bilo kakvog ulaganja u rješavanje pitanja stadiona dok im je pitanje strukture Dinama i tko ga vodi, sasvim nebitno.
  • Nino Bule
    11.6k
    isao je i tomasevic nekad prije na utakmice krajem 90ih pocetkom 2000ih.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Neki dan u Otvorenom su si Tomašević i Klisović klimali za većinu u Skupštini.

    2017. je ovak izgledalo;

    MB 365 74,4k
    AMT/SDP 67k
    Liberali/Švaljek 40k
    HDZ Drago Prgomet 38k
    Bruna Esih 26k
    Možemo 24,7k
    Most 16k
    Živi zid 14,6k....

    Ajmo reći da je “klijentelizam”+“desno” MB+HDZ+BE to je sve skupa 138.000
    Ajmo reći da je Možemo+SDP 92.000

    Švaljekicu je Plenky namjestio u HNB, a i Hrebak je u koaliciji u parlamentu što ne znači da će tih 40.000 glasova ići njima. Rekao bih dio HDZ, dio Možemo, dio Fokus.

    MOST bi mogao/trebao preko 16.000, vidljiviji su za Raspudića, Mariju i (na žalost) Troskota.

    Imamo u igri za zastupnike u GS i Škoru/Hasanbegovića koji mogu ući te Radničku frontu i Pametno koji ne mogu.

    U svakom slučaju, moja bi prognoza bila za poredak u Skupštini;

    1/2. Možemo
    1/2. HDZ
    3. MB 365
    4. Most
    5. SDP
    6. DP
  • SAS1987
    13.5k
    mislim da je općenito jako neozbiljno odabir gradonačelnika gledati kroz prizmu nogometa, dinama i stadiona. tu se radi o neopisivo važnijim stvarima, barem iz moje perspektive.db-izbjeglica

    Demokracija Dinama je najlakša i najjeftinija važna stvar koju novi gradonacelnik moze i mora napraviti.

    Druga stvar je stadion na kojem ce prije ili kasnije netko izgubiti život pa je isto tako prioriteta. Pogotovo jer pricamo o iznosu koji za grad i klub (na 30 godina) nije prevelik. A stadion je investicija koja vrača novac.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Da, još kaže kako nije neki nogometni fanatik, ali da "zna što Dinamo znači Zagrebu", to dovoljno govori.
  • flexXy
    1.9k

    Moj je neki dojam da ce Hdz dobit uvjerljivo najvise glasova za skupstinu. Msm da ce i dosta Bandicevih glasaca prijeci njima, a ljevica izlazi sa 5,6 listi tako da ce im se razvodniti glasovi. Mislim da je lako moguce i da Tomasevic postane gradonacelnik, a da mu hdz+bandic+dp drze skupstinu.
  • Nino Bule
    11.6k
    Kojih 5 lijevih listi ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.