• deda
    27.7k
    Se razme :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Dobri smo danas bili. Steta sto se nije uvalio jos jedan gol da se u miru utakmica privede kraju, al derbi kao derbi, ne moze to zavrsiti mirno.
  • Sljeme
    1.8k
    Mislim da bi trebalo skrenut pozornost na čisti nedosuđeni penal za Osijek, a ne na Bjeličinu izjavu, neobično mi je da se na to ne skreće pozornostMališan
    Odi tam na tovarski forum i piši si ovakve nebuloze, zalutal si lima.
  • Mališan
    1.7k


    Hahah odlično
  • Bosna86
    11.6k
    Igrač nije počinio prekršaj ako ga je lopta slučajno pogodila u ruku nakon što se odbila od nekog drugog dijela njegovog tijela ili tijela drugog igrača u neposrednoj blizini. Pri tome igrač mora držati ruke tako da tijelo ne čine većim.
  • reziser
    6.2k
    Nekad nije zgorega ni odustat od diskusija...LovroZG

    zato mene baš i nema tu :joke:
  • reziser
    6.2k
    ovoj tekmi je falilo samo jedno, a to je publika, navijači.
    dugoočekivana tekma je opravdala očekivanja, bilo je svega.
    zasluzena pobjeda dinama, realno dinamo ima najjači igrački kadar, kollko god drugi pričali drugačije i hvalili se...
    suđenje jako dobro, dapače. odlično, nakon duze vremena
  • marcio amoroso
    32k
    Ma ovaj Bebek je realno najbolji sudac u Hrvatskoj.
    Čak mi se čini da i igrači imaju puno više respekta prema njemu nego prema ostalim sucima.
  • mniokl
    254
    Petković prvo poluvrijeme odličan,dobio sve duele i igrao dobro.Drugo poluvrijeme previše petlja i stvara opasne situacije po nas po stoti puta.Ristovski po meni odličan osim kartona i jedne krive lopte,avion za Stojketa.Prvi žuti je dobio baš bezveze,za drugi su krivi ovi na centru,prvo gube loptu a onda ne rade faul na vrijeme.Franjić dosta impresioniran danas,puno grešaka ali vidi se potencijal.Ademi,Livaković,Oršić i Lauritsen fenomenalni.KTC solidan,djeluje u nekim situacijama malo usporeno,ali ništa novo.Mogli smo mirnije privesti ovo kraju,ali ovako je slađe.Ja sam zadovoljan rezultatom,a igru bi htio cijelu utakmicu kao prvo poluvrijeme kada smo bili odlični.
  • NORTE
    9k
    Ma ovaj Bebek je realno najbolji sudac u Hrvatskoj.marcio amoroso

    To je bilo vidljivo u svakoj njegovoj odluci danas.
  • Sljeme
    1.8k
    cestitke zokiju, komentatoru arene 3 i svim njihovim navijacima!

    3 boda su u dzepu.
    martens

    Jel i za tovare tak navijaš kad igraju protiv Dinama?
  • marcio amoroso
    32k
    Samo još nešto o tekmi. Lauritsen je zvijer, lik je dobio valjda svaki zračni duel. Strašan igrač.
  • Nolifer
    6.5k
    tko je propustio...


  • Mali dioničar
    14k
    nije ti to Portugalska liga...bbbjura

    Na kaj misliš kad veliš “nije ti to portugalska liga?”
  • Nolifer
    6.5k
    Na kaj misliš kad veliš “nije ti to portugalska liga?”Mali dioničar

    Pa na sve. Od suđenja do ostalog... mislim da tamo za njihov debi nije dobio crveni, a ovdje kao da je došao odradit posao....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.