• Bosna86
    11.5k
    Nakon dugo vremena imamo pravi rezultatski derbi. U subotu ce na teren istrcati prva i druga momcad na prvenstvoj ljestvici. Dinamu ova utakmica dolazi pred odlazak u Rusiju gdje ce igrati prvu utakmicu 1/16 Europa lige. Dinamo je zavrsio polusezonu sa 6 bodova prednosti ispred Osijeka ali losim igrama na pocetku drugog dijela ta se prednost istopila... U derbi momcadi ulaze potpuno izjednacene na ljestvici, Dinamo je povezao dvije pobjede protiv Lokomotive i Istre, dok je Osijek uspjesno rijesio tri uzastopne domace utakmice. U prvom susretu ove dvije momcadi Dinamo je pobijedio 4:1, dok je u drugom Osijek svladao Dinamo 2:0...Kod Dinama nece igrati Jakic zbog nakupljenih zutih kartona... Sto se tice kladionica, one daju prednost Dinamu te je trenutna kvota 1,9 na Dinamo a na Osijek 4.2... Ne preostoje nam nista nego se udobno smjestiti i uzivati u utakmici kakvu HNL dugo nije pruzio.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (55 votes)
        Pobjeda Dinama
        69%
        Nerijeseno
        11%
        Pobjeda Osijeka
        20%
  • LovroZG
    1.3k
    Pobjeda je velki imperativ u ovoj utakmici. Jako dugo nismo imali ovako važnu tekmu u HNL-u. Moramo zaustavit njihov niz bez poraza i stvorit kakvu-takvu prednost pred europske utakmice.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Oni nemaju niti jednog pojedinca boljeg od našeg što zapravo govori koliko su dobro posloženi. Ali, ako naši izađu nabrijani i sa željom, mislim da dobivamo u hendikepu
  • Morales7
    184
    Napravit će ono što je radila Rijeka i što je radio Šibenik. Stati će iza i čekat kontre jer to najslabije branimo.

    Mi moramo uči hrabro, svaki duel maksimalno i bit efikasni.

    Postava: Livi Stojke Ras Teo Gvardiol Ademi Franjić Majer Ivanušec Oršić Petko
  • Carrasco
    4k
    Livaković - Stojanović - KTC - Laurtisen - Gvardiol - Ademi - Ivanušec - Majer - Oršić - Beli - Petković
  • reziser
    6.2k
    bit će debeli minusi kad će bit tekma
  • marcio amoroso
    31.8k
    Želim zaželjeti sutra svu sreću svijeta našim igračima.
    Ti igrači su onako, jbg, baš u kurcu, baš mi ih žao. Ostvare prejeben uspjeh, nemaju s kim proslaviti. Svaku riječ moraju pomno birati da se ne zamjere jednoj strani. Ti igrači su naš klub koji ima valjda najkriminalniju upravu na svijetu i koji ima posjetu koja nije ni među 500 u Europi doveli među 50 klubova u Europi. O tim igračima nećeš pronaći ružnu riječ, ne banče, ne opijaju se, nisu kreteni. Opet se nađe stručnjaka koji ih nazivaju svakakvim pogrdnim imenima. Za te naše igrače sutra neće navijati ni svi naši navijači, (neću se u tu temu uvlačiti i briga me) navijat će rijetki koji “ne shvaćaju neke stvari”

    Ja sam jedan od tih rijetkih i želim im svu moguću sreću sutra. Ako i izgube bit će i dalje “moji igrači” i bit ću ponosan na njih.
  • deda
    27.4k
    Prijatelju pridružujem se tvojim riječima, opet isto razmišljamo
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ovo si preljepo napisao ++ od mene
  • Bosna86
    11.5k
    Šarani sutra idu u fiš paprikaš :smile: Nema straha!!!
  • Infinity
    15.2k
    Kako si vise puta rekao, Majer, Gavranovic, Teophile, Livakovic, oni su za mene Messi, Ronaldo, Casillas, oni su za mene sve.

    Ja sutra zelim da razbijemo Osijek, da pokazemo da smo najbolji, a i da ti igraci osjete moc. Zelim i da nakon utakmice svaki od njih cita samo pozitivne komentare o sebi i da mu to bude poticaj da pometemo sve pred sobom do kraja sezone.

    Nenadu hvala na svemu, al sutra mu zelim da si na rano jutro oprzi jezik cajom/kavom. Zelim mu nedovoljno kuhan rucak. Zelim mu manjak papira na toaletu. Zelim mu da mu auto stane sto metara prije pumpe. Zelim mu da dozivi ono sto nikad u svojoj trenerskoj karijeri nije dozivio, da srusi jedan rekord, zelim mu da na Maksimiru primi pet komada! Zelim mu dan zbog kojeg ce mu biti unisten svaki naredni kad se ovog sjeti. Hvala za svu srecu, sve najbolje u zivotu, al sutra samo plac i skrgut zuba.

    SAMO PLAVI!!!
  • Carrasco
    4k
    Želim zaželjeti sutra svu sreću svijeta našim igračima.
    Ti igrači su onako, jbg, baš u kurcu, baš mi ih žao. Ostvare prejeben uspjeh, nemaju s kim proslaviti. Svaku riječ moraju pomno birati da se ne zamjere jednoj strani. Ti igrači su naš klub koji ima valjda najkriminalniju upravu na svijetu i koji ima posjetu koja nije ni među 500 u Europi doveli među 50 klubova u Europi. O tim igračima nećeš pronaći ružnu riječ, ne banče, ne opijaju se, nisu kreteni. Opet se nađe stručnjaka koji ih nazivaju svakakvim pogrdnim imenima. Za te naše igrače sutra neće navijati ni svi naši navijači, (neću se u tu temu uvlačiti i briga me) navijat će rijetki koji “ne shvaćaju neke stvari”

    Ja sam jedan od tih rijetkih i želim im svu moguću sreću sutra. Ako i izgube bit će i dalje “moji igrači” i bit ću ponosan na njih.
    marcio amoroso

    :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.