• db-izbjeglica
    12.7k
    Pozdrav svima, dugo pratim forum i danas sam se konačno odlučio registrirati.
    Puno sreće dečkima danas!
  • deda
    27.7k
    Uvaženi kolega DB od srca Vas pozdravljamo. Vjerujem da ste dosta nas sretali i na Snetovom forumu.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    hvala na dobrodošlici.
    da, otišao sam od tamo jer sam popio sedmodnevni ban zbog benigne sprdnje na račun mađarona.
    nemam više namjeru tamo pisati, mogu ga slobodno pretvoriti i u trajni.
  • deda
    27.7k
    Jezgra nas koji smo pokrenuli forum je i došla od tamo jer nismo više imali volje za dnevno licemjerje koje se tamo prakticira. Inače, Deda je aka Arcturus ako me se sjećaš pošto već 2 godine ne pišem tamo.
  • SAS1987
    13.3k
    Dugo se nisam tako veselio nekoj utakmici HNL. Bit ce jako tezko jer je Osijek sigurno jako dobro takticki pripremljen za Dinamo ali ipak ocekujem da ce igraci biti maksimalno spremni i fokusirani a to znaci da cemo ih pregaziti po terenu. Steta za ovaj usrani covid jer bi sigurno bilo puno ljudi.

    benigne sprdnje na račun mađaronadb-izbjeglica

    Sad me bas zanima sta si napisao :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    ma navraćao sam ja tu često i čitao, shvaćam sve tko je tko, al ono - ne volim pisati na 100 strana pa se nisam regao.
    sas1987 odeš na temu 1.hnl i pročitaš, ništa neistinito, ništa bezobrazno, ništa nekulturno.
    dres im izgleda kao naslovnica szeretlekmagyarorszag.hu, al se uvrijede kad im kažeš da su eszek i nabaciš par fora na račun fišpaprikaša.

    najbolje od svega, ban ti da čovjek koji navija za dinamo :rofl:
  • Smotanihaker
    592
    DB tako ti je to kada se sada stvorila koalicija Osijek-Hajduk. Izgleda da je ljubav u velikom cvatu.
    Pozdrav i dobrodosao. :D
  • Jurki
    8.5k
    Mislim da cemo danas biti nabrijani i bude to proslo u hendikepu. Jakica nema kaj je za nas veliki plus. A i vrijeme je da odigramo jednu pravu mušku utakmicu.. a onda se zna kaj bude.. gaženje
  • mniokl
    254
    Dobra je bilo kakva pobjeda.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ma dobar je i x danas, nema potrebe za srljanjem.
    Ima još praktički pola prvenstva za odigrati.
  • Krizy
    35.5k
    Ma kakav iks, idemo im zabiti 3 gola. Ademi, Oršić, Petković ajmoooooo :strong:
  • marcio amoroso
    32k

    Ma treba se ovo dobiti danas. Naravno da današnji rezultat ne odlučuje prvenstvo, ali je bitna utakmica. Mi igramo kući, nemamo problema sa izostancima i idemo ih dobiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.