• Neki tip
    19.1k
    rekao je nesto tipa "Dinamo je potrošio 15 mil EUR, a mi 0, pokazali smo da srce moze protiv tih para"
  • Morales7
    184

    Koji je to penal molim te?
  • cron1ck
    1.5k
    Nekaj sam propustilvjeko1701

    Na kraju je dao izjavu kako je Dinamo ipak momcad koja potroši 15 milijuna na prijelazni rok, a da su oni klub koji na svoja pojačanja daje 0 i nesto u smislu da je tome tesko parirati.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    "Dinamo je potrošio 15 mil EUR, a mi 0, pokazali smo da srce moze protiv tih para"Neki tip sa Zapada

    Očito da ne može ako su izgubili ;)

    Iako ajde izjava nije sad nešto
  • Mališan
    1.7k


    Ruka KTC, neprirodan polozaj, povecan obujam tijela, čisto ko suza
  • Neki tip
    19.1k
    Osijek nema para, ima samo srce.NORTE

    A i to.. ne bi da Rudeša trenira
  • Morales7
    184
    Šteta za Ristovskog. Danas Majer nije imao voljni moment. Nadam se da će u četvrtak Petko i on oboje odigrat maksimalno
  • jp23
    2.2k
    Ovo kazes kao da trenutni nas trener nema jos vece komplekse :rofl:
    Da se vratimo par dana unazad i na apel HNSu nakon kojeg se smjenila cijela sudacka organizacija?
    Ili na zaljenje kako je jedan (sada bivsi) igrac u kontaktu sa bivsim trenerom?

    Bjelicini kompleksi nisu neočekivani, s obzirom na način kako se naš voljeni klub riješio njegovog čitavog stručnog stožera, potom njega ostavio samog na cjedilu da se kuha i onda se riješio i njega. Zatim stavili jovičevića nakratko, a potom doveli ovog klauna, pardon, menadžera engleskog tipa, čijim su se rezultatima i uspjesima hvalili, pa potom i bockali direkt Bjelicu kako nikad Dinamo nije bolje kotirao napadački, i kako su postigli X golova dosad u Y utakmica (ne znam koje su brojke), i onda naglasili kako je značajno više nego prošle sezone. Inače post kojeg su uklonili / izmjenili da maknu direktno bockanje bivšeg trenera.

    Sa ovim klaunom necemo daleko, mislim živi bili pa vidjeli. Da ima imalo pravde u ovom nepravednom i iracionalnom sustavu, ovog klauna ne bi vise nikad vidjeli blizu naseg kluba, a bome ni njegovog brata, velikog hrvata, jugoslavena, hercegovca, ovisno o prigodi.
  • Markelo
    2.5k
    Au, fanovi FC Bjelice na aparatima. Dobro je dečki, Dinamo je danas bio bolji al ništa još nije gotovo. Ima još puno do kraja prvenstva
  • cron1ck
    1.5k

    jooj nemoj mi tako, odma sam se sjetio onog dedinog da danas mladi olako koriste teške rijeci :lol: ali eto ako netko moze izvuci tu izjavu pa da prokomentiramo bez izvrtanja rijeci
  • Morales7
    184


    Stari moj kakvo mrtvo povećanje obujma. Ruka je uz tijelo odnosno od noge u ruku koja je uz tijelo. Ali dobro čekaj analizu u ponedjeljak pa ćeš se i sam uvjerit.
  • Somport
    556
    Treba uvesti live feed na VAR sobu, mislim da bi bilo praktičnije.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ak mislis na drugi penal, nije 100%

    Pogodila ga u nogu pa u ruku, a ruka zaljepljena uz tijelo bilo, to je sam Bebek pokazao i rekao, a Osiječani se i nisu bunili.
  • Somport
    556
    a Osiječani se i nisu buniliNavijač Dinama

    A iskreno ni ja se nebi za 5m bunil toliko.
  • Neki tip
    19.1k
    ali eto ako netko moze izvuci tu izjavu pa da prokomentiramo bez izvrtanja rijecicron1ck

    Pa citirao sam je vise manje.. ma sporedno. Samo velim da mu osim tog dijela, za koji ne sporim ni najmanje da je bilo jadno, nista drugo nije problematično pa da bih ga baš odmah kompleksašem prozvao.

    I da, dobro si osjetio da na dedin zaključak aludiram. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.