• deda
    27.7k
    Pravi derbi. Zestoko. Muški. Zaslužena pobjeda. Čestitke dečkima.
  • Crusades1986
    9.6k
    to je sam Bebek pokazao i rekaoNavijač Dinama

    A inače sve kaj on kaže je neoboriva istina.
  • Neki tip
    19.1k
    Ali dobro čekaj analizu u ponedjeljak pa ćeš se i sam uvjerit.Morales7

    Tko se ikad i u što uvjerio, ako je već od ranije uvjeren u suprotno.. :wink:

    Još će ispast da ljudi vjeruju argumentima. :scream:

    Ne znam, meni to nekak na Perišićev penal iz finala SP baca.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja se samo sjećam da je rekao da možda dovode još jednog krilnog igrača koji neće biti neka bomba nego kao i većina za 0 eura jer moraju biti odgovorni s klupskim novcem. Moram priznat da mi je ovo drugo preletjelo preko glave.
  • cron1ck
    1.5k

    Da je bilo sta rekao za suđenje, iako ja isto mislim da nije bio penal, ne bi ga prozvao, ali on je direktno napao na jednu stvar koja ju shvatio tek kad je preuzeo Osijek
  • Mališan
    1.7k


    Jer je poznato da neovisni sudački analitičari su neoborivi autoriteti i isključivo ono što oni kažu je sveto pismo
  • Morales7
    184
    Današnja najveća greška suca je žuti Mierezu jer je čisti faul bio
  • Neki tip
    19.1k
    neposredno prije toga sto si napisao je rekao ovo oko čega se vrtimo
  • BBB Sibenik
    3.9k
    ''Bila je ovo utakmica s dva različita poluvremena. U prvom je dominirao Dinamo, u nastavku smo mi bili puno bolji. Svaka čast Livakoviću, obranio je nekoliko sjajnih šuteva. Moja je momčad odigrala dobro, ali u fazi napada nismo bili dovoljno koncentrirani. Čestitke Dinamu na pobjedi'Pa nedavno smo imali osam bodova manje od Dinama, sad imamo samo tri. Siguran sam da ih možemo stići. Protiv Dinama je teško igrati, oni su u posljednjih 15 dana potrošili 15 milijuna eura, a mi nula. Vjerujem da Osijekovo srce može pobijediti Dinamov novac. Planiramo dovesti još jednog krilnog igrača, ali za nula eura. Ne razbacujemo se novcem.''

    Evo izjave Bjelice
  • vjeko1701
    5.9k
    Evo i druge strane. Brate mili, na ovoj temi samo mamićevci i bjeličari...ne sumnjam da se u nekim slučajevima to odnosi na iste ljude. Pa jebeš svijet gdje ne možeš izreći svoje mišljenje o nečemu bez da ti se nakelji neka oznaka uz ime. SJW FTW
  • Neki tip
    19.1k
    Jer je poznato da neovisni sudački analitičari su neoborivi autoriteti i isključivo ono što oni kažu je sveto pismoMališan

    Ma naravno da nisu. Nisi u mom komentaru toliko bitan ni ti ni "sudački ekspert", već eto mislim da kad je netko tak siguran da je nešto bilo, nema toga tko bi ga (u ovom slučaju - te), uvjerio u drugačije.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    A inače sve kaj on kaže je neoboriva istina.Crusades1986

    Sudija je, ako on kaže konačnu odluku, tako je. (Jedino ako ga ovi u emisiji ne isprave,pa da je u konačnici bio penal)
  • Morales7
    184
    E i da drugi žuti Ristovskog opet nakon izgubljene lopte Petka na centru. To mu je već postala navika.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma vjerujem, ne kažem da nije bilo, samo mi je nekako promaklo. A izjava ko izjava, možda je mogla biti bolje sročena a možda je više usmjerena prema predsjedniku Osijeka da im treba ipak malo veći budžet za transfere ukoliko se očekuje realan pohod na naslov iduće sezone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.