• db-izbjeglica
    12.6k
    eszek dobio po tamburi, sad mogu nastaviti računati koeficijente za pretkola LP-a. :grin:
  • NORTE
    9k
    Suđenje čisto.


    Današnja najveća greška suca je žuti Mierezu jer je čisti faul bioMorales7

    Bio si na terenu i vidio da je čisti faul? Ili zaključuješ preko snimke iz jednog kuta. Ne moraš odgovoriti jer znamo odgovor. Rasmusen je odmah polazao da ovaj glumi a Mierez od sramote zbog simuliranja nije mogao dić glavu da vidi karton.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Iskreno mislim da nije izjava bila u negativnom kontekstu nego jednostavno je prizna da smo razina iznad i tjt.
  • Morales7
    184


    Isto kako ti zakljuješ iz jedne snimke da nije
  • jp23
    2.2k

    Kad vidim izjavu, rekao bih da je izjava na mjestu. Ima dijelova di se vide kompleksi, ali budimo realni, koji dio je laž ili podjebavanje?
    Dinamo u zadnjih dva tri tjedna je doveo koliko igrača, Ristovski, Čabraja, Špikić, Nevistić, Bulat, Štefulj?
    Realno što je rekao Bjelica je da je Osijek klub koji je sa financijskim mogućnostima ispod Dinamove razine i to je to. Kao što sam ranije rekao Bjelica ima komplekse, al ova izjava mu je sasvim prihvatljiva
  • vafenss
    233

    A ti si bio na terenu i vidio da je sudenje cisto i da je mierez simuliro?
    Hahaha jel kuzis kak se tvoja debilna argumentacija prema kolegi forumasu moze preokrenut i na drugu stranu?
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa da. Ne branim nikoga niti mislim da se netko treba braniti. Dinamo je bogatiji i veći klub s boljim kadrom. Osijek ga može na duže staze dobiti samo ako to nadoknati boljom taktikom i agresivnošću i željom. Nisu bezveze Dinamova proljeća poslovično slaba nakon ispadanja iz europe. Mora se priznati da je bilo utakmica prošlih sezona (a i ove) gdje je falilo agresivnosti i želje na terenu.
  • NORTE
    9k
    Hahaha jel kuzis kak se tvoja debilna argumentacija prema kolegi forumasu moze preokrenut i na drugu stranu?vafenss

    Tri direktna sudionika dvoboja su mi to potvrdila, Mierez koji se nije ni bunio, Bebek koji mu je odmah pokazao žuti i Rasmusen koji traži loptu za Dinamo. Moja debilna argumentacija vs. stručnjaci s tv snimke iz jednog kuta. Sram me bilo!
  • Crusades1986
    9.6k
    kakvi argumenti :lol: "Rasmusen je tražio loptu za Dinamo"
    Inače, igrač jedne momčadi uvijek traži loptu za suparnika.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Slazem se, evo bas pod doticnim se to desavalo. Jednostavno igraci nemaju volje nakon Man City u gostima na Etihadu, doci igrat u Varazdin. U jednu ruku ih razumijem ali ne opravdavam. Bice tih problema i ovu sezonu kad ispadnemo iz Europe. Samo sad je prv. jako neizvjesno i necemo moc sebi to bas priustit.
  • Neki tip
    19.1k
    Pa jebeš svijet gdje ne možeš izreći svoje mišljenje o nečemu bez da ti se nakelji neka oznaka uz ime.vjeko1701

    Onda ćeš se ti bome dobrano navodit ljubavi.. ;)

    Pridavanje nekog prefiksa/oznake/zajedničkog nazivnika uz ime, odnosno osobu, u principu je samo način (ili pokušaj) da se etiketiranu osobu isključi iz rasprave.

    Ti si fašist. S fašistima se ne raspravlja.

    Ti si komunjara. S komunjarama se ne raspravlja.

    Ti si mamićevac. S mamićevcima se ne raspravlja.

    Ti si huligan. S huliganima se ne raspravlja.

    Ti si ... po izboru. Ne raspravlja se s takvima.
  • deda
    27.7k
    Treba imati iskustva s diskusijama :wink:
  • LovroZG
    1.3k
    Nekad nije zgorega ni odustat od diskusija...

    Dinamo je inače odigro dobru tekmu, Ristovski dobar do crvenog, Liva vrhunski nastup.
  • Neki tip
    19.1k
    Treba imati iskustva s diskusijama :wink:deda

    Treba imati volje slušati. I čuti.

    To obično imaju oni koji smatraju da uvijek mogu nešto naučiti. Čak i iz rasprave u kojoj se ni mm nisu pomaknuli s početne pozicije. Barem su izbrusili vlastite argumente i stav..

    Ak u diskusiju ulaziš zato da bi drugoga uvjerio u suprotno, već si na pola puta u poraz.

    "Pobjeda" u raspravi je super, ali ona dođe više kao "nuspojava", kao posljedica uvjerljivosti argumenata i prijemčivosti sugovornika. Ako ti je ona jedini cilj u startu.. vodit ćeš frustriran život.

    Ne ti kao ti, kao deda, pišem "u eter". :)
  • Nolifer
    6.5k
    Da, meni nije pao u očima nakon te izjave, ne. Dapače, reko je kaj je mislio i to je ok. Ima pravo na to, jer ipak je to njegov bivši klub, pa nije treniro Ajduk jbt. Možda je to neki njegov jal mali kaj je izgubio i svako vruće glave zapravo je jači na jeziku, pa tako i Bjelko.

    Uglavnom dobra tekma za promjenu, suđenje neću komentirati. A kaj se tiče igrača neki su opet podbacili, a neki iznenadili. Mene više Petković razočarao, nego Bjelica sa ovom izjavom, jer lik je postao umišljena zvijezda, kao par driblinga, pa predibla samog sebe i padne...

    Oršićev top me fakat iznenadio i lagano postaje naš ''Robben'' po stilu igre, Ademi i Livi doktori!

    Ristovski debi, nemogu mu to oprostit, kikso je dosta, ona jedna lopta izgubljena nas je mogla koštati, pa sad drugi žuti, nije ti to Portugalska liga...

    Sve u svemu sa tekmom sam zadovoljan, rezultat pismen 1-0, moglo je bit i više, ali i neriješeno..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.