• SAS1987
    13.3k
    "član Uprave kluba nema nadzor nad poslovanjem tvrtke Plavi korner d.o.o. i/ili poslovanjem klupskog restorana"

    Znaci da uprava kluba nema nadzor nad tvrtkom Plavi korner? Tko onda ima? Petar Stojanović i kondicijski trener? :lol:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Tko onda ima? Petar Stojanović i kondicijski trener?SAS1987

    Glavni trener i njegov brat.
  • SAS1987
    13.3k
    njegov bratmarcio amoroso

    Napokon su i u Hrvatsku stigle obečane strane investicije :grin:
  • marcio amoroso
    31.9k
    strane investicije :grin:SAS1987

    Napreduje se u svakom pogledu :grin:
  • Baneki
    714
    Da i mene zanima tema diplomskog rada.
  • LM1995
    1.7k
    Pravnoustrojbeni oblici Dinama kroz povijest.
    Od Građanskog do danas.
  • Baneki
    714
    Thnx, baš zanimljiva i aktualna tema.
  • Bosna86
    11.5k
    Prenosim od Globana status

    L'Equipe javlja breaking news po pitanju Lige prvaka od 2024, s velikim implikacijama i za hrvatski nogomet:

    - jedinstvena liga od 36 klubova (nema više grupa);

    - 4 dodatna mjesta u Ligi prvaka u odnosu na dosadašnji sustav će popuniti:
    A) trećeplasirani klub iz Francuske (petoplasirana zemlja po rankingu)
    B) ******OVO JE OGROMNA VIJEST ZA HRVATSKU ***** prvak s najvišim klupskim koeficijentom iz zemlje koja nema izravan plasman u Ligu prvaka. To znači da bi Dinamo mogao imati direktan plasman u Ligu prvaka ako osvoji domaće prvenstvo i ima najviši klupski koeficijent od svih klubova u kvalifikacijama za LP. Kad bi se ovaj princip primijenio od iduće sezone, Dinamo bi bio na jednu pobjedu nad Krasnodarom udaljen upravo od te pozicije.
    C) dva kluba s najvišim klupskim koeficijentom koja se nisu plasirala u LP preko domaćeg prvenstva, ali se jesu plasirala na mjesta koja bi ih vodila u EL ili Konferencijsku ligu;

    - svaki klub u LP će igrati ukupno 10 utakmica: 2 protiv klubova iz istog pota, 3 utakmice protiv klubova iz potova do, i 2 utakmice protiv klubova iz najudaljenijeg pota.
    j53mj4cnp65wt8o2.jpeg
  • mniokl
    254
    Kad bi se ovo ostvarilo Olympiakos bi nam postao najveći rival u europi za sada.Naravno do tada se može još dosta izmjeniti .Koeficijent postaje bitniji nego ikad.
  • Bosna86
    11.5k
    Nama će se očistiti 2017 g. do tada... Ako nastavimo s ovakvim rezultatima, može nas sjebati samo kiks Salzburga u domaćem prvenstvu
  • mniokl
    254
    I svi veći konkurenti brane puno bodova,izgleda jako dobro po nas za sada.
  • mniokl
    254
    I nema veze ako Salzburg kiksa u prvenstvu jer piše da mjesto popunjava prvak.Sjebalo bi nas da Salzburg ostane jednako jak,a Austrijska liga jako padne.
  • Infinity
    15.2k
    UEFA je na zanimljiv nacin rijesila ova cetiri dodatna mjesta. Konacno se udovoljilo Francuskoj. Zastitili su velikane, tj. dva imaju pravo na kiks, odnosno da ne dohvate LP kroz domace prvenstvo i svejedno ce igrati LP ako su u ekipi koja je izborila Europu. Dio se morao dati 'malim' pa ce tako Dinamo tu imati sansu.

    Trenutno nam se Olympiakos cini kao najveca konkurencija tu, al kako rekoste mora i Austrija zadrzati svoj ranking. U protekle tri sezone, Olympiakos je dohvatio svega jednu titulu pa se mozemo nekad nadati da ce i tu kiksati.

    Ja sam se osobno nadao da cemo dobiti onaj drugi sustav natjecanja, tj. da ce biti sest grupa sa sest klubova. Ne svidja mi se ni jedan od ta dva koja su se razmatrala, al moj pik nije bio na ovom sustavu gdje svi igraju jednu ligu.

    Inace, od 36 klubova dalje ce ici 16. Prvih osam je u osmini finala. 16 ispod njih igrat ce play off, pobjednik ide na nekog od ovih koji su direktno u osmini. Sistem slican onom u UYL.

    Nisam gledao za EL, al nesto kontam da bi ovi koji ispadnu u play offu mogli upasti u EL. Tamo bi prvi i drugi igrali play off, a pobjednici play offa EL bi igrali s gubitnicima play offa LP i na taj nacin bi tvorili 16 klubova za osminu finala EL.
  • Morales7
    184
    Sad kad smo možda završili najskuplji prijelazni rok ( možda i najbolji to ćemo tek vidjet) treba sumirati kadar za ljeto

    Golmani Livi Nevistić Zagorac Josipović ( mislim da je odlazak Livija gotovo siguran, a borba za jedinicu Zagi/Nevistić

    Desni bek Ristovski Stojke Moha i Pinto ( odlazak Pinta siguran, a i Stojanovića)

    Lijevi bek Čabraja Štefulj Leovac moubadnje ( odlazak Leovca i moubandjea gotovo siguran)

    Stoperi Perić Ras Teo Milić Šutalo ( tu trebamo jednog igrača jer mislim da ni Milić ni Šutalo nisu ti)

    Zadnji vezni Ademi Franjić Jakić Burton Mišić ( otkup izvjestan), Đira, Đurasek i Bulat ( e tu je sad već velika gužva. Đurasek, Burton, Đira mislim da posudba iako sam veliki fan Burtona. Tu stvarno treba biti pametan kako šta, najveće dvojbe sigurno

    Prednji vezni Ivanušec Majer i Tolić ( i da ode Majer imamo rezerve)

    Desno krilo Hajro Kastrati Špika. Kastrati i Špika čisto ok

    Lijevi krilo Orša Menalo Beli Marin (Orša i Menalo bi po meni bilo dovoljno)

    Špice Petko Gavro Kule Andrić i Čuže. Ako ode Petko, Gavro ne može sam, Kule nije taj, Andrić također iako bi mu dao šansu i Čuže nula bodova. Svakako napadača dovest ( Čolak prvi pada napamet)

    Postava:

    Zagorac Ristovski Ras Teo Čabraja Ademi Mišić Majer Špika Orša i Gavro

    Bit će sve u svemu zabavno proljeće, a i time ljeto
  • Bosna86
    11.5k
    Zaboravio si Moubandjea
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.