• db-izbjeglica
    12.6k
    odlično, jer bi utakmica prektički bila iz aviona na teren.
  • mileni
    93
    ona akcija Dinama i max tv to go vrijedi samo za HNL jel tak? ne vrijedi i za kup uefa?
  • nkdz
    829


    potpuno su otkljucani programi, mozes i kup uefa gledat.
    Osim ak se nije nekaj promijenilo ali mislim da nije
  • Neki tip
    19k
    kup uefankdz

    kup uefamileni

    Ovo mi je zakon. :grin:

    Fora mi je posebno kad vidim kod mlađih, jer podsjeća me na djeda, a malo i na mog starog i uz starije ljude obično to vezujem.. njima je to svojstveno. To da se drže nekog naziva koji je njima legao i koji su vukli većim dijelom života.
  • Infinity
    15.2k
    Ja nisam star, ali u razgovoru u 90% slucajeva kazem kup uefa :rofl: Kad pisem onda malo vise mislim pa uglavnom napisem Europska liga. Kup uefa mi je nekako 'toplije'.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja nisam starInfinity

    Ko kaže :rofl:
    Ja kažem Uefa kup, ali ja jesam star :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Ko kaže :rofl:marcio amoroso

    Dok ne prebacim 30 mlad sam :rofl:
  • Neki tip
    19k
    Dok ne prebacim 30 mlad sam :rofl:Infinity

    Sram te i stid bilo! :grin:

    Čuj preko 30 star!? Ja sam već pomaknuo tu granicu na 40, ali kako ću i nju ove godine dosegnuti, mislim da mi je vrijeme prihvatiti - starost. :lol:

    I Kup UEFA.
  • Infinity
    15.2k
    Čuj preko 30 star!? Ja sam već pomaknuo tu granicu na 40, ali kako ću i nju ove godine dosegnuti, mislim da mi je vrijeme prihvatiti - starost. :lol:Neki tip sa Zapada

    Pa kad prebacim 30 i ja cu pomaknuti granicu :lol: :lol:
  • xavier
    11.1k
    Znate kako kažu da ljudi definiraju "srednje godine" kad ih pitaju o kojim se tu godinama zapravo radi...obično 10-ak godina više nego što oni trenutno imaju :wink:
  • nkdz
    829


    nekak mi se taj naziv bas ulovio u pamcenje i neku naviku.
    A generacija sam prek trideset, tak da cekam sljedecu granicu s brojem 4 napred pa da je mogu opet prebacit i tjesit se da sam jos mlad :D
  • immerwieder
    1.2k
    mi iz 50+ smo do krematorija u kupu uefa, tak je i zvonimirova bila u socijalizmu,
    ali fali mi KPK, njega ne mogu preboljeti
  • xavier
    11.1k


    Pa kreće na jesen treće europsko natjecanje...možemo njega zvati KPK :grin:
  • Mali dioničar
    14k
    ali fali mi KPK, njega ne mogu preboljetiimmerwieder

    Neshvatljiva odluka. Ali tendencija je da su Lige in, a Kupovi out.
  • Infinity
    15.2k
    KPK je propao sirenjem LP. Osvajaci liga su uglavnom bili i osvajaci kupova. Sve jace ekipe su igrale LP i KU dok je KPK bio trece natjecanje bez nekog znacajnog broja jacih klubova. Tad se to gledalo kao nezanimljivo natjecanje i zato je ukinuto.

    Inace, ja sam bio uvjeren da ce ovo novo natjecanje biti kup sa svim klubovima koji su ispali u kvalifikacijama za LP i EL. I jos uvijek mi je zao sto nije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.