• Eduardo
    16.8k
    Ne, o čemu je riječ?NORTE

    mgxz9yryzk87viv3.jpg
  • flexXy
    1.8k
    Bulatov transfer je prakticki gotov. Sibenik ima jos par ponuda ali je nasa za sada najpovoljnija za njih.
  • LovroZG
    1.3k
    Bulat? Jel mi to planiramo igrat s pet veznih ili? Već sad imamo na njegovoj poziciji Ademija, Mišića, Franjića, Jakića i Burtona, nadolaze Đira i Đurasek na posudbama, kud ćemo još s njim?
  • immerwieder
    1.1k
    Bulat mi se čini da bude na jesen bolji od svih tih veznih
  • flexXy
    1.8k
    Pa od svih njih je Bulat daleko najmladi i najveci talent. Decko ima 19 godina i iz vikenda u vikend pokazuje da je vec sad solidan igrac.
  • Beowulf112
    301
    Treba ga zakaparit.Sad ocemo li ga odmah sljedece sezone u vatru gurnut ili dat da se kali jos jednu sezonu negdje
  • Carrasco
    3.9k
    Ćuže u Dnipro kod Jovicevica. Posudba sa pravom otkupa.
  • Crusades1986
    9.3k
    Ovo s majicom je još bolje :up:
    Sad bi trebali dovest Vešu još pa da imamo tandem na desnoj strani. Možda da ove majice imaju ispod dresa :chin:
  • Guinness
    1.9k
    Sad bi trebali dovest Vešu još pa da imamo tandem na desnoj straniCrusades1986

    Imamo četnika na desnoj strani već 5 godina skoro.
  • Nino Bule
    10.7k
    kad bi eliminirali slucajeve poput ristovskog, stoje i takvih ima li bi milijun alternativa za desnog beka koje kostaju iste pare i iste su kvalitete.
  • deda
    26.3k
    Toliko često ti i mlađa generacija koristite neprimjereno tu riječ "četnik" da je ona sasvim izgubila svoje značenje i težinu. Isto kao što koristite super, kralj, car, katastrofa i dno dna. Totalni poremećaj vokabulara i obezvrijeđivanje težine riječi.
  • Jurki
    7.4k
    Ristovski je napravio to sto je napravio i nema nazad. Ok i on je samo covjek i grijesi. Sad je igrac Dinama i mislim da bi mu svi trebali dati sansu. A ne odmah pljuvačina. Svi mi smo nekad nesto zajebali pa sta. Danas je pljuvacina a sutra daj Boze ako rijesi Osijeka ili Ruse bit ce odlicna kupovina. Mi smo stvarno narod koji u jednom casu pljuje neke igrace pa kad nesto dobro naprave odmah su nasi heroji. Kaj se mene tice nadam se da bu nam on najbolji desni bek unatrag 20 godina. Isto tak i Stojke koji je kao igrac limitiran, ali je uvijek daval sve od sebe na terenu.. kaj mu je bil bacen dres natrag. Tko god je to napravil nije napravil dobro. Nije bacil Stojketov dres nego dres DINAMA.
  • Crusades1986
    9.3k
    Mi smo stvarno narod koji u jednom casu pljuje neke igrace pa kad nesto dobro naprave odmah su nasi heroji.Jurki

    Ovo se odnosi samo na segment nogometne igre. Kad se kritiziraju igrači zbog grešaka u igri.

    Too sa ovakvim ponašanjem dok je bio igrač Rijeke nema apsolutno nikakve veze s tim. Može zabit 3 gola u finalu Lige prvaka, za mene bi Maksimir mogao vidjet samo na TV-u.
  • Jurki
    7.4k

    Kolega shvacam kaj hoces reci. I razumijem to. Jbg svi mi delamo pizdarije zbog kojih nam je poslije zao. To je zivot. Ali je isto tak i ljudski prijeci preko grešaka.
  • Eduardo
    16.8k
    @Guinness Nakon nekoliko javnih opomena ti nastavljaš u istom tonu - 7 dana hlađenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.