• marcio amoroso
    4k

A bilo bi ih i u našim redovima.
  • marcio amoroso
    4k

Vidi, da se mene pitalo ja Ristovskog nakon one majice nebi nikada doveo u Dinamo, baš nikada, ali nažalost me se ne pita.
  • Crusades1986
    2.8k
    Ma dobro, mi imamo niske kriterije, tj uopće ih nemamo. Trener i sportski direktor nam pjeva tovarske pjesme, o tome se niti jedna rečenica ne napiše nigdje. Tak da, dobrodošao u klub, sjedni udobno se smjesti. Tko god da jesi i šta si radio.
  • NORTE
    1k
    Ristovskog nakon one majice nebi nikada doveo u Dinamo, baš nikadamarcio amoroso

Koje majice?
  • marcio amoroso
    4k
    Koje majice?NORTE

Ne znaš za majicu?
    Pa poruka na društvenoj mreži uopće nije nikakva uvreda i ništa strašno. Rijeka je čestitala Dinamu na prezimljavanju a on napisao u komentar “i oni bi vama čestitali”.
  • NORTE
    1k
    Ne znaš za majicu?marcio amoroso

Ne, o čemu je riječ?

poruka na društvenoj mreži uopće nije nikakva uvreda i ništa strašno. Rijeka je čestitala Dinamu na prezimljavanju a on napisao u komentar “i oni bi vama čestitali”.marcio amoroso

Dovoljno da nikad ne dobije ponudu Dinama. Da jedan stranac nogometaš Sportinga ima toliki problem s Dinamom da ide komentirat povijesni uspjeh na kojem njegov bivši klub sportski čestita.
  • Eduardo
    3k
    Ne, o čemu je riječ?NORTE

mgxz9yryzk87viv3.jpg
  • flexXy
    249
    Bulatov transfer je prakticki gotov. Sibenik ima jos par ponuda ali je nasa za sada najpovoljnija za njih.
  • LovroZG
    318
    Bulat? Jel mi to planiramo igrat s pet veznih ili? Već sad imamo na njegovoj poziciji Ademija, Mišića, Franjića, Jakića i Burtona, nadolaze Đira i Đurasek na posudbama, kud ćemo još s njim?
  • immerwieder
    298
    Bulat mi se čini da bude na jesen bolji od svih tih veznih
  • flexXy
    249
    Pa od svih njih je Bulat daleko najmladi i najveci talent. Decko ima 19 godina i iz vikenda u vikend pokazuje da je vec sad solidan igrac.
  • Beowulf112
    72
    Treba ga zakaparit.Sad ocemo li ga odmah sljedece sezone u vatru gurnut ili dat da se kali jos jednu sezonu negdje
  • Carrasco
    665
    Ćuže u Dnipro kod Jovicevica. Posudba sa pravom otkupa.
  • Crusades1986
    2.8k
    Ovo s majicom je još bolje :up:
    Sad bi trebali dovest Vešu još pa da imamo tandem na desnoj strani. Možda da ove majice imaju ispod dresa :chin:
  • Guinness
    805
    Sad bi trebali dovest Vešu još pa da imamo tandem na desnoj straniCrusades1986

Imamo četnika na desnoj strani već 5 godina skoro.
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.