db-izbjeglica
Jos-Optimus
ElDorado
Pacho
Crni86
Navijač Dinama
U ovakvom sistemu gdje i osam najbolje trećeplasiranih prolazi, gdje imamo itekako dobar renome ekipe, igrača i gdje smo favoriti negdje na valjda 12-13 mjestu, ne proć skupinu bi bio teški neuspijeh, kao i ne pobijedit Albaniju i ne prolazak makar kao treći i onu grupu na EURU.osobno se ne bi iznenadio da hrvatska izgubi od gane i ispadne u skupini, a ne bi se iznenadio ni da hrvatska završi u polufinalu. ova momčad je kadra učiniti i jedno, i drugo. — db-izbjeglica
Hectorharatti
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.