Fan
Hvala Zvonimire i proljećari na tome što Dinamovi navijači raspravljaju o temama koje su normalne za normalno organizirane klubove. — veselko tenžera
Borovljanin
Kumerle
Tradicija bunta
Ovo je sve legitimno, ali mislim da je poanta da ako bismo podvukli crtu na kladionicama, gdje stajemo sa podvlačenjem crta kao klub kojem je jedna od zadaca društvena odgovornost?
Na zabrani točenja alkohola na premisama stadiona? Zabrani cigareta i ostalih nikotinskih preparata na tribinama? Stavljati u ponudi na plavom korneru samo nutritivno bogatu hranu a ne ovo masno smece? Da ne uzimamo igrače iz zemalja koje rade genocide?
Banaliziram radi primjera, ali ako uzimamo kladionice kao zlo, onda možemo uzimati i alkohol kao zlo, cigarete, masnu hranu itd. A tu onda ulazimo u sferu moralnog relativizma i sta je nekom zlo a nekom nije. — Paggini
Kumerle
mali M
Fabercaster
mali M
mislim da ovakvo tumačenje statuta na duži period samo može dovesti do više problema — Fabercaster
otkazati sponzorstvo sa nekom auto kućom radi CO2 plinova, ili recimo odbiti možda novo sponzorstvo s od strane Ine jer je negdje iscurila nafta. Potom može doći vodstvo koje će zabraniti alkohol u potpunosti jer i on rubno etičan? A što tek reći za pasivno pušenje od cigareta? Gdje je granica? — Fabercaster
rioda
Ironija je da se baš ovih dana neki (mnogi) dinamovci izruguju svojim rivalima i u neku ruku vrlo slične njihove moralne dileme gledaju drugačije nego u svom dvorištu. Ovdje bi za tih stotinjak tisuća eura razlike dali dres bilo kome, a kad su oni u pitanju onda se propituju motivi. Ovdje je to sve biznis i jebiga šta da radimo, a dolje je to pranje love, HDZ ili nešto treće. — Tradicija bunta
Paggini
Kao društveno moralno etički odgovorni sportski subjekt... — mali M
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.