Ludovic IX
Tradicija bunta
Po statutu, Dinamo je nogometni klub i to bi mu trebala biti apsolutno glavna svrha — Dzoni
cherki
jakov1
Citam i ne vjerujem. Onda odoh pratit Manchester City, puno bolje im ide nogomet, koji k uopce trosim vrijeme na Dinamo i HNL.Po statutu, Dinamo je nogometni klub i to bi mu trebala biti apsolutno glavna svrha. — Dzoni
Dodao bi jos da rasprave unistavaju lajkovi jer imam osjecaj da neki valjda samo zbog osjecaja validacije zele izjavit nesto smijesno.Kao i obično rasprava oko realno dosta bitne i zanimljive teme ovdje se mora svesti na prekomjerno karikiranje i navođenje ekstremnih primjera i tako do besmisla. — Tradicija bunta
Dzoni
Citam i ne vjerujem. Onda odoh pratit Manchester City, puno bolje im ide nogomet, koji k uopce trosim vrijeme na Dinamo i HNL. — jakov1
Paggini
Peškaman
Fan
rioda
Dinamo da odluči ukinut glavnog sponzora ne bi pokrenuo tektonske promjene. Poslao bi poruku na jedan dan i dalje nitko ne bi o tome više pričao, osim u slučaju zašto nam budžet nije veći i to je to. Jebiga. — Fan
veselko tenžera
cherki
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.