• Mali dioničar
    13.4k
    Klub je krenuo s akcijom učlanjivanja i to 2017. kad je bila turneja Hrvatskom povodom godišnjice osvajanja KVSG.

    Nije da rade aktivno kao NH, ali nije ni da ne rade na tome uopće. I u Fan shopu su pri kupnji znali pitati za člansku iskaznicu tako da definitivno daju ljudima signal za učlanjenje.

    Antolić je jučer pričao i o sastanku sa povjerenicima koliko ga je bilo skužiti. Voditelju to nije bilo ni najmanje zanimljivo, mogao je malo protresti temu; odakle su povjerenici, koliko ih ima, odakle vam je većina članova...?

    Sad - da li klub koliko toliko radi na članstvu jer;

    1. lijepo je imati puno članova
    2. pripremaju se za pobjedu na SF izborima 1č1g
    3. pripremaju se za preoblikovanje pri kojem članovi imaju pravo prvokupa

    Tko će ih znati.

    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/trophy-tour-krece-ovaj-vikend-iz-krapine

    Dođite i napravite selfie kod legendarnog trofeja, slikajte se s legendama kluba iz '67., učlanite se u klub, kupite suvenire posvećene toj posebnoj godini i provjerite svoje znanje u nagradnoj igri.
  • Dino
    2.1k
    Prvi put sam se uclanio u klub sa sest godina i nisam ni znal da se dobiju cetri tekme besplatno, neg je meni i frendovima fakat bila najveca fora rodendanska cestitka o kojoj Mali dionicar prica.

    Jednom u zivotu sam iskoristil zapravo tu pogodnost s besplatnom tekmom i mislim da je to bilo u sezoni 17/18 il 18/19 protiv intera. Ne bi se tad ni sjetil da mi teta na ticket pointu sama nije rekla: “e decko imas besplatnu kartu”. Naci klub je definitivno profitiral, tak da mi ne drzi vodu ovo uclanjivanje iz koristi.

    Na kraju krajeva u koju se to udrugu uclanjujes iskljucivo iz koristi.
  • Kwedi
    3.8k
    22.10.2020.
    Attachment
    1_PDFsam_7835 (26M)
  • Kwedi
    3.8k
    Blažičko

    https://streamable.com/1o59x3

    Sportske, 23.10.2020.
    Attachment
    1_pdfsam_7841 (24M)
  • Neki tip
    18.3k
    uk05bw22jesyjm3j.jpg

    Da pogađate autora? Dao bih vam 1 pokušaj.
  • Draž
    1k
    meni javlja da je pdf oštećen. Jel to samo meni ili?
  • Neki tip
    18.3k
    i meni javlja isto
  • Kwedi
    3.8k
    A sad?
    Attachment
    1_PDFsam_7841 (24M)
  • NORTE
    8.4k
    Obavezna kupnja 2 ulaznice je čista antipropaganda navijača na tribinama (pa dijelom čak i protivno pandemijskim mjerama-2 navijača jedan pored drugog). Netko ko ide sam na tekme mora kupiti 2 ulaznice ili ne može na stadion. Nevjerojatno. Ne znam je li to uputa Uefe i slučaj kod drugih klubova ili samo nova genijalna ideja gnk-a što me ne bi čudilo. Od 4:0 u LP protiv jedne Atalante, do 0:0 s obranjenim penalom i igračem više protiv Feyenoorda u EL u godinu dana. Svi drugi su krivi, samo su Mamići zaslužni.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Da pogađate autora? Dao bih vam 1 pokušaj.Neki tip sa Zapada

    Zimski prijelazni rok je brzo, wohooo!!
  • Draž
    1k
    Sad je ok. Fala
  • Neki tip
    18.3k
    av3b4flhg4z5ift7.jpg

    Ma to, to smo čekali..
  • Infinity
    14.9k
    Udah, izdah. Duboki.
  • xavier
    11k


    Trunke srama nemaju, trunke...i onda neki na drugoj temi prozivaju navijače zbog civilizacijskih normi.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Ja se samo nadam da i oni dobiju pinku jer ako ne dobiju onda je to nakaradno i bolesno do boli. Mislim oni su bolesni sami po sebi, ali da bar i oni zarade malo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.