• Dudu
    2.6k


    Zato sto su sad na stadionu oznacene stolice i ide dvije odobreno sjedenje, pa 4 nije dozvoljeno, pa opet 2 moze, 4 ne itd, itd... pa valjda da budu 2 osobe jedna do druge koje dolaze u paru, to je valjda logika iza toga...
  • NitkoBitan
    11.7k
    https://www.facebook.com/watch/?v=685668042056550 Otto Barić i Krešimir Antolić uživo na Indexu.
  • Bosna86
    11.5k
    Trla baba lan da joj prodje dan.... Sve smo ovo vec 100 puta culi
  • Bosna86
    11.5k
    Danas je prvi pendrek kluba izjavio da imamo 12 tisuca clanova!?? Postoji li mogucnost da se taj podatak negdje provjeri?
  • xavier
    11.1k


    Ne, a problem je, kako smo više puta i pričali, što članstvo nije za određenu godinu nego vrijedi godinu dana od učlanjenja tako da broj varira iz dana u dan.

    No lako moguće da je to broj. Godišnjaci su vjerojatno (gotovo) svi ujedno i članovi plus klinci koji su učlanjeni, ali ne idu na utakmice...
  • serbus
    3.4k
    Sad zamisli koji je to potencijal od kluba ako ovako truli imamo 10 000
  • Kwedi
    3.8k
    deset tisuća zbog beneficija.

    ti kao član kluba faktički s plaćenom članarinom stvaraš klubu gubitak samo kroz one 4 utakmice godišnje džabe.
  • xavier
    11.1k


    Ili kroz popust za godišnju ulaznicu koji je veći od same cijene članarine.
  • serbus
    3.4k
    To nije točno, iz više razloga sa time dobijaš lojalnost i dugoročno klub zarađuje više.
    netko tko će dijete učlanit u klub kao ja recimo od rođenja u tim prvim godinama ne vodiš na tekme a ipak je član. I ako zadržiš recimo mene pod starije dane kao člana a neću doć iz xy razloga klub će i dalje dobijati prihode. A i iduće generacije moje će nadam se isto tako... Za ove vani da ni ne govorim koliko će puta netko iz njemačke koristiti te 4 tekme hnl-a ... a članarina kapa.

    Svakoj udruzi je važniji stalni godišnji prihod , nego povremeni i nesigurni od toga da odlučiš danas otić na tekmu i onda sto godina ništa.
  • Kwedi
    3.8k
    okej, nije točno.

    ljudi se masovno učlanjuju u dinamo zbog lojalnosti i dugoročne zarade klubu, a ne zbog 4 tekme godišnje badava ili popusta na godišnju.
  • Mali dioničar
    14k
    Ma učlanjuju se zbog toga jer žele negdje pripadati.

    Meni je svojedobno vrh članstva u Dinamu bila rođendanska čestitka kluba. I dijete sam bio učlanio upravo zbog toga.
  • serbus
    3.4k
    Ja ne poznajem nikog tko se učlanio u klub zbog 4 tekme hnl-a, a stadion je ovako i onako pun da je netko tko nije član izgubio mjesto da bi klub bio u minusu. Ljudi se učlane jer vole biti dio nečega sad jel to zbog love ili emocije svakom na dušu. Tako da d sigurno ne gubi ništa sa članovima kao što si napisao da je 10 000 zbog beneficija to nije točno. A i ako to gledaš tako nisi daleko od daltona nije sve u lovi.
  • xavier
    11.1k
    Ma dobro, šalu sad na stranu...prije Bjeličine euforije klub je navodno imao oko 8.000 članova, a sad je broj članova 12.000 i rekao bih da se dobar dio od tih novih 4.000 učlanio zbog popusta na godišnju ulaznicu. No time i dalje imamo više od 2/3 članova koji tu nisu zbog financijskih pogodnosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.