• Carrasco
    4.1k
    Predstavljanje Marquinhosa, pretpostavljam.
  • SAS1987
    13.4k
    U "Hoje em Dia" (najvažniji vjestnik u Belo Horizonteu) ništa ne piše da se nešto događa u vezi s Marquinhosom. Nije nužno da sam u pravu ali mi je još uvijek misterij da bi Atletico prodao uz Arana-u najskupljeg igrača i jednog od najvećih talenata. Atletico Mineiro je bogatiji klub od Dinama (budget navodno cca 74 000 000€), u jako dobrom su financijskom stanju, prvi su u Serie A, grade novi stadion, posljednjih sezona za transfere novih igrača potroše 10 - 20 milijuna € godišnje itd. Naravno da i oni prodaju igrače (Emersona u Barcelonu) ali im transferi nisu najvažniji vir financiranja. Jako zanimljivo u svakom slučaju.
  • SAS1987
    13.4k
    upravo na to sam i ciljao :smile:
  • xavier
    11.1k


    Koliko se sjećam, netko je na Snetu napisao da Brazilci za njega žele 10 milijuna eura. Ne znam zašto svi ovu vrijednost s TM-a uzimaju kao cijenu koju Dinamo treba platiti.
  • SAS1987
    13.4k
    to je več drugo. Za 12 miljuna € su prodali Emersona u Barcelonu. Ali 10 miljuna € bi za takvog igrača bio veliki gambling dinama, pa i uz posudbu.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    GNK na Youtube-u najavio press konferenciju za sutra u 12.Dudu

    Ne bi me žačudilo, da je opet neka "deseta" glupost, koju nitko od nas ovdje nije očekivao. Čisto me interesuje što je sada u pitanju. :chin:
  • Carrasco
    4.1k
    A možda dobijemo trenera sutra, tko zna.
  • Eduardo
    17.5k
    Zamalo su se pojačali pa što ne bi i zamalo izgradili stadion.Neki tip sa Zapada

    To njihovo zamalo me često podsjeti na ovo

    image.jpg
  • Mali dioničar
    14.1k


    Dobar tekst Ničote za stadion, čak je citirao i n+.

    Da posjećuje stadiumdb.com, neke stvari bi mogao i sam saznati pod uvjetom da govori engleski.
  • Kwedi
    3.8k
    Odličan Ničota oko Maksimira.
  • The Undertaker
    4k
    Ja ne vjerujem da grad ne bi podržao privatnu gradnju stadiona na nekom drugom mjestu osim Maksimira. Samo, mislim da nitko nije ni došao sa konkretnim prijedlogom mjesta, cijene, uvjeta, itd...Tko smeta Dinamu da kupi zemlju i sagradi stadion u Blatu?
  • Morales7
    184
    Mislim da treba pričekati samo lokalne izbore kad ovaj ode, nakon toga tko god da dođe i vidi dugove bez problema će dat/prodat Dinamu stadion. A tad nađemo investitora i neka se stadion zove kako god hoće samo da je novi
  • Kwedi
    3.8k
    A tad nađemo investitoraMorales7

    Da imaš para, ozbiljan biznis teraš - bi li radio ikakav posao s osobama koji imaju nepravomoćne presude upravo u poslu i firmi di rade, a čekaju ih još dva jednako teška suđenja?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.