• Mali dioničar
    14.1k
    Izet konkurira za Goricudeda

    Zbog pritiska na osovinu Čabraja-Lovrić.

    Olivari zdvaja nad Gavrom “trideseta na ledjima”. Daj nek mu netko javi da je Modrić uzeo zlatnu loptu sa 33.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Jel to zato što Gavro nema 'resale value'?
  • Neki tip
    19.2k
    Gavro trpa nemilice. Pa evo i za repku 3 gola u 2 utakmice.. ne bezveznjacima, Nijemcima i nama.

    Još će ispasti da je stvarno najveće ljetos "dovedeno" pojačanje. :monkey:

    Kako bilo, jako mi je drago i zbog njega (jer mi je jako drag igrač) i zbog Dinama, jer od Petka nažalost nema puno koristi već neko vrijeme.

    Edit: pročitah ovaj svoj komentar i mislim si kako ću morati tražiti admine da mi dopuste preimenovanje u Ante Slipčević, Captain obvious.
  • Morales7
    184
    Ovog marqinuos najavljuju već 7 dana. Neće ni doći...
  • Mali Zeus
    9.6k
    Petković i dalje ima pristup 'I've done it all'.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Jako mi je drago da ste potvrdili da je Gavranović najveće pojačanje i još mi je jako drago da ste rekli da vam je jako drago zbog njega. :)
  • Neki tip
    19.2k
    vidim, poznaješ opus :grin:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Gavro od odlaska i oproštaja do igrača koji bi trebao biti prva opcija u napadu.
  • Infinity
    15.2k
    Ma to je velemajstor odradio kao najveci psiholog. Zar ne vidite da ga je na nesvakidasnji nacin digao iz mrtvih :cool: Navijaci Dinama bit ce mu vjecno zahvalni.
  • deda
    27.8k
    Sad kad prorade Beli i Izet mi smo na konju. Ihaaaaa
  • Dudu
    2.6k
    GNK na Youtube-u najavio press konferenciju za sutra u 12.
  • Bosna86
    11.6k
    GNK na Youtube-u najavio press konferenciju za sutra u 12.Dudu

    Još jedno kukanje u nizu kako oni žele graditi stadion
  • Neki tip
    19.2k
    Još jedno kukanje u nizu kako oni žele graditi stadionBosna86

    Zamalo su se pojačali pa što ne bi i zamalo izgradili stadion.
  • Bosna86
    11.6k
    Ali ti ne razumiješ, oni su ovoga puta čvrsto odlučili... Jest da centa nisu uštedili, poseban fond za stadion ne postoji, ali ovoga puta je to to :smile:
  • SAS1987
    13.4k
    Još jedno kukanje u nizu kako oni žele graditi stadionBosna86

    Oni bi gradili a grad im kao ne da. A grad im da se bez javne projektne dokumentacije radi nešto na jugu a da nitko ne zna, pa valjda ni gradski skupštinari što se uopće radi. Znam da Dinamo ima koncesiju do 2030 ali valjda trebaju imati suglasnost grada za radove te javnu projektnu dokumentaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.