• Infinity
    14.9k
    Treba ih staviti na B listu do ponoci, znaci nekih 20tak sati prije utakmice. Nista dramaticno, lako ih se ubaci. Nema potrebe da zauzimaju mjesta na A listi dok tu ima netko za popuniti istu.
  • Dudu
    2.6k
    Aha, vidim * pored Josipovića, Čavline, Gvardiola i Šutala, pa sam pretpostavio da se odmah i za B listu određuje tko su igrači.
  • Carrasco
    3.9k
    Ajmo Beli znamo da možeš!

    https://j.gifs.com/gZYLAl.gif
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja se nadam, jer nam treba krilo haha.
  • xavier
    11k


    Iako ću ponoviti da on meni nije krilo, ali da, u ovakvom sastavu je definitivno opcija za tu poziciju.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mislim, nije ni meni, ali nema mjesta u sredini tako da ako je tu i dalje, krilo je haha
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dobar je Jakić ali treba još Žganaca pojest.

    Sve u svemu smo slabiji a i premalo igrača na tri fronte i Trener i Sportski direktor koji ne valja apsolutno ništa
  • The Undertaker
    3.7k
    Sve u redu. Samo sam htio reći da smo najmanje oslabljeni u kvaliteti igračkog kadra (ne računam Olma). Sve ostalo (trener, atmosfera, rezultat, stadion...) je potonulo puno više
  • Neki tip
    18.3k
    Nova razina ludila (jer zaista ne znam kako bih to drugačije nazvao.. možda niskosti? jada? poltronstva? beskičmenjaštva? pa nek bude ludilo):

    zs4wsr60jd0mxkjr.jpg

    Olivari, ako uopće treba dodati.

    Sad ne veličamo samo odlazne transfere, nego NEOSTVARENE dolazne transfere!? Ne znam koji se k zadržao na ovome.. Mogli su ponuditi 10 milijuna Eura za Messija. Kakva bi to tek spremnost na ulaganja bila!
  • Ludovic IX
    5k
    Ajd da nema zgusnutog rasporeda kakav je ove godine, čak bi manji roster i razumio jer ne treba gomilati nezadovoljne igrače ali ovo će rezultirati ili katastrofom u Europi(vjerojatno) ili katastrofom u hnlu.

    Pritom dinamo ima jedno 20-30 igrača pod ugovorima koji nikad neće prismrditi prvoj ekipi ali oni nisu problem
  • The Undertaker
    3.7k
    Da je stanje bilo "normalno" , ove godine bi Dinamo, nakon EP, prodao Petkovića, Livakovića i Oršića a vjerovatno i Moru i Gojaka. Dakle, u odnosu na počekom godine projicirano, trenutno stanje sa igračkim kadrom je bitno bolje. Ispada da nas je korona spasila veće devastacije igračke kvalitete.
  • Bosna86
    11.1k
    Moj djed tovi svinje, kad dodje zima zakolje ih i onda sve ispočetka... Svaka sličnost sa stvarnim događajima je slučajna
  • Neki tip
    18.3k
    tvoj djed uvijek utovi svinje do približno iste kilaže, ovisno za što i kome ih je namijenio.. on će svoje pare dobit, ali svinje pod istim uvjetima uzgoja biti približno iste kvalitete.

    Obitelji nece manjkati novca, ali i mesa ce djed ostaviti koliko dostaje za prehranu. Vjerojatno najbolje svinje ili čak one koje je posebno za obitelj hranio i uzgajao.

    Neće, osim ako ga nužda na to natjera, prodati sve svinje, a babu i unučad hraniti krumpirima.
  • Bosna86
    11.1k
    That’s some deep shit right there :smile:
  • Neki tip
    18.3k
    ma samo volim "basne", zbog Tine :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.