• Morales7
    184
    Ivanušec opet za mladu na desnom krilu. Stvarno je odličan u svakom nastupu, u Dinamu uvijek prosjek.
  • NORTE
    9k
    Da je stanje bilo "normalno" , ove godine bi Dinamo, nakon EP, prodao Petkovića, Livakovića i Oršića a vjerovatno i Moru i Gojaka. Dakle, u odnosu na počekom godine projicirano, trenutno stanje sa igračkim kadrom je bitno bolje. Ispada da nas je korona spasila veće devastacije igračke kvalitete.The Undertaker

    U tom slučaju bi Dinamo imao Bjelicu i ogromnu količinu novca za prava pojačanja po Bjeličinom ukusu. Pandemija je razjebala europski Dinamo, a ne da ga je spasila. Je, trenutno su i Petko i Livaković i Oršić i dalje u klubu, ali cijena im je bitno pala. Bjelica je nepovratno izgubljen, Jovićević razjebao sve što je mogao, Zoki nije ušao ni u playoff i riješio se Kadziora i Dilavera jer nisu njegovi. Oršić koji se vratio u top formu ne dobije priliku zaigrat za repku ni u nebitnoj prijateljskoj kod Švicarske unatoč izostanku Rebića (zbog čijeg izostanka se i vratio u repkin kadar) nakon što ga je Jovićević skoro na tribinu posjeo.
  • xavier
    11.1k


    Preskočio si najvažniju stvar. Njegov djed tovi svoje svinje. Zdravku je puno lakše jer ne ulaže svoj novac u nabavku igrača, a zarađuje masno na tome...
  • marcio amoroso
    31.9k
    desnom krilu.Morales7

    Na lijevom igra Luka danas
  • Neki tip
    19k
    Eto ga na sad, oprosti @Bosna86, ti povukao jednostavnu paralelu, a mi se zakačili pa je čerečimo ko da nema sutra.. tak je to kad pršut i nogomet staviš na stol - svi se osjete pozvanima. :grin:
  • Morales7
    184
    krivo napisao dobro mislio :)
  • The Undertaker
    3.9k
    A čiji novac Zdravko ulaže?
  • The Undertaker
    3.9k
    Kolega, Bjelica je otpisan kada je Zoran zaključio da je jednako dobar trener. Nema to veze sa koronom.
  • Markelo
    2.5k
    Onda nikad necemo imat dobrog trenera bar ne duzi period jer ocito Zokiju frustracije ne daju da netko drugi skuplja lovorike a da je on u pozadini
  • Infinity
    15.2k
    Zato se ja molim da vec nakon tri kola imamo tri pobjede, a Zoka ispadne trenerski mag, pa ga kupi neki Al Nesto. Imadnemo bodove, a Zoka padne pred nemoralnom ponudom. Sam je priznao da je slab na financijski izdasne ponude iz arapskog svijeta.
  • Kwedi
    3.8k
    https://we.tl/t-cBCZ5CNl2T

    r5mhmd06muqejof7.jpeg

    9. listopada 2020. godine neka ostane u almanasima kad je Droljivari posrao jedan od najvećih prosera ove godine
  • Bosna86
    11.5k
    Svi smo se nasmijali na ovu salu na kraju
  • Kwedi
    3.8k
    Meni je ovaj tekst top. Baš školski primjer četnikovanja.

    Djeca su tu, vlastita sredstva se ulažu (ja bi nadodao; "eto, Dinamo morao prodati pola momčadi da bi sanirao jug"), zločesti Grad trenira strogoću... :heart:
  • Smotanihaker
    592
    Praonica novca kreće u pogon.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.