• Infinity
    14.9k
    Prosla dva kola si nam rekao da sutimo, da previse najavljujemo :lol:
  • xavier
    11k


    Hahaahahahaaa...istina :up:
  • Infinity
    14.9k
    Iskreno, ja sam prvi mislio da je sutra prva utakmica :rofl: Jos mi deda jutros pise hoce li biti neka najava i ja velim da hoce. Spremio sve, udjem na forum i vidim ti pises da je ostalo jos sat vremena. Pogledam, Dinamo II stvarno igra danas.

    Svidja mi se ovo da kolo traje jedan tjedan od ponedjeljka do nedjelje, mislim da je to cak tvoj prijedlog, uvelike olaksava posao, al nekad pomislim da bi vecini bilo lakse da je prva utakmica utakmica Dinama i da bi se tad najvise ljudi sjetilo da ostavi prognozu.

    Sve u svemu, sutra je EL, ako prodjemo prekosutra je zdrijeb, a slijedi nam i reprezentativna stanka pa cu imat vremena da postavim sva kola do kraja polusezone. Samo cu kasnije morat dodati jednu utakmicu Kupa tamo medju zadnjim kolima, mislim da se 16.12. igra. U medjuvremenu ce se negdje smjestiti i utakmica Dinamo - Rijeka. Tako ce svi moci unaprijed ostaviti prognozu do kraja sezone predictora. Tako imas sigurno barem nesto odigrano, a kad se sjetis prije nekog kola udjes i izmijenis prognoze ovisno o formi ekipa i slicno.
  • marcio amoroso
    31.4k
    mzikbose5kqwz2gd.jpeg

    Ne propuštaju priliku....
  • vjeko1701
    5.9k
    A zbilja već idu na kurac s tom Zvezdom. Nitko ne želi igrati protiv njih osim jadnih piskarala koji bi samo čekali i guštali na clickbait idiotarijama prekodrine naovamo.
  • Mali Zeus
    8.7k
    kakvi bolesnici, strašno nešto.
  • Infinity
    14.9k
    Nisam znao da dva kluba iz iste jakosne skupine mogu biti u istoj grupi :chin: Ili mogu samo na Indexu? :vomit:
  • Dudu
    2.6k
    Nisam znao da dva kluba iz iste jakosne skupine mogu biti u istoj grupiInfinity

    Haha baš tražim na Kassiesi, učinlo mi se da sam vidio da je i Zvezda u drugoj jakosnoj. Debili
  • Infinity
    14.9k
    Haha baš tražim na Kassiesi, učinlo mi se da sam vidio da je i Zvezda u drugoj jakosnoj.Dudu

    Pa i jest. Zato i velim. Kakvi debili, al sve za naslov, sve za klik. Bolje biti lopov nego novinar.
  • Morales7
    184
    Atienwen dns s momčadi trenirao, vjerojatno onda u kadru za sutra
  • NORTE
    8.5k
    Nisam znao da dva kluba iz iste jakosne skupine mogu biti u istoj grupi :chin: Ili mogu samo na Indexu? :vomit:Infinity

    Nadam se da nitko odavde nije kliknuo ma taj članak. Samo sam 'preskočio' tu vijest, a onda tu vidim da smo u istoj jakosnoj, besramni clickbait.
  • Ludovic IX
    5k
    Dinamo prvi u potu 2 ako se ne varam..ali zapravo nije bilo neke šanse za prvi pot. I ovo je previše favorita poispadalo
  • Infinity
    14.9k
    Dinamo prvi u potu 2 ako se ne varam.Ludovic IX

    Bili smo vec jednom. One sezone kad smo iz treceg pota izvukli Chernomorets, a iz cetvrtog Ludogorets.
  • Crusades1986
    9.3k
    Reko bi čovjek da smo se trebali prošetat skupinom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.