• Infinity
    15.2k
    Taj Chernomorets me i dan danas pece, bas pece. Ne pamtim da je Dinamo ikad vodio 1-0 protiv nekoga i na kraju izgubio 2-1 i to i na domacem i gostujucem terenu. Da se dogodilo jednom pa ajde, da je onda vani ostalo 1-1, al dobijemo ga u sudackoj nadoknadi. Dva puta isti scenarij. Nevjerojatno.
  • Majki2111
    2.6k
    x70asyqmvdm1tejh.png
    I dalje Olmo aktivan na instagramu.

    A jel ono neki Cd lijevo od TV od Dinama?
  • vjeko1701
    5.9k
    Di on u njemačkoj lovi ArenaSport?
  • Infinity
    15.2k
    Pitaj @marcio amoroso :grin: Vjerojatno imaju istu semu :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    2.10.2020.
    Attachment
    1_PDFsam_7718 (21M)
  • serbus
    3.5k


    Vjerojatno ima na mobitelu max tv to go , i pusti projekciju na tv.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ne znam što mi se više gadi, sama faca bratta cigana gdje god naletim na nju ili to kako pljuje po Bjelici. E pa bratte cigane ako to nije niš posebno, proljeće o kojem smo sanjali 50 godina i osmina finala EL kako to da svi ti tvoji poltrončići prije Bjelice, njih 20-ak komada, to nisu uspjeli.
    Drago mi je da ga Bjelica očito jako hebe i neka.
    Ali s druge strane nemam riječi kojom bi opisao koliko mi se sve u klubu i oko njega trenutno gadi i što je najgore ne vidim uskoro neke bolje dane, ako ikada.

    Proći će me. :grin:
  • Neki tip
    19k
    Nadam se da će se Bjelica ponovno oglasiti vezano uz šesnaestinu finala EL..

    Budući da smo igrali osminu, dalo bi se složiti nešto na temu Zokijeve matematike, kompleksa,

    - brojanja novca, ali ne i uspjeha..
  • serbus
    3.5k


    Rekao bi zoki pa nismo ništa osvojili sa tim proljećem :) a mater bi prodali da su tada bili u klubu.
    To famozno proljeće im je židak nabijao na nos svake godine, pa su bila razno razna opravdanja,ali ovo je već neki novi levl nemam bolju riječ nego sranja.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Naslov je kao da ga neće biti par godina, naravno.
  • Neki tip
    19k
    Naslov je kao da ga neće biti par godina, naravno.Mali Zeus

    Jučer su na tportalu objavili da maltene propada Osijek kao klub.. nešto tipa: Osijekov i Bjeličin mega projekt već na početku ostaje bez dva važna igrača!!

    Pomisliš da odlaze iz kluba i Škorić i Majstorović i da nemaju obranu..

    I onda ispadne - evo nedavno se ozlijedio Grezda, a sad i Žaper kojeg neće biti par tjedana. :roll:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jučer su na tportalu objavili da maltene propada Osijek kao klub.. nešto tipa: Osijekov i Bjeličin mega projekt već na početku ostaje bez dva važna igrača!!

    Pomisliš da odlaze iz kluba i Škorić i Majstorović i da nemaju obranu..

    I onda ispadne - evo nedavno se ozlijedio Grezda, a sad i Žaper kojeg neće biti par tjedana. :roll:
    Neki tip sa Zapada

    Novinari i današnje novinarstvo..
  • flexXy
    1.9k
    Dražen Krušelj je danas objavio članak u kojem piše da je Dinamo poželjan protivnik u EL i odapeo je strelicu prema Zokiju. Mislim da bi mogao dobit pedalu od uprave, ne uklapa se u olivarijeve i nicotine clanke.
  • Kwedi
    3.8k
    Dražen Krušelj je danas objavio članak u kojem piše da je Dinamo poželjan protivnik u EL i odapeo je strelicu prema Zokiju. Mislim da bi mogao dobit pedalu od uprave, ne uklapa se u olivarijeve i nicotine clanke.flexXy

    Ti prvi put čitaš Krušelja?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.