• xavier
    11.1k


    Slažem se, Rijeka i Osijek imaju rostere baš na mjestu, u skladu sa snagom kluba. U Hajduku ova dvojica zajedno jako odskaču u odnosu na ostale.

    Što se tiče Dinama, ako je ovo istina, onda KTC i nije dobio neko ne znam kakvo povećanje plaće u donosu na stari ugovor, a Ademi, Oršić, Petković i Livaković nisu daleko od toga. No zato trošimo gomilu novca na igrače koji nisu ni blizu prvih 11.
  • Neki tip
    18.8k
    Što se tiče Dinama, ako je ovo istina, onda KTC i nije dobio neko ne znam kakvo povećanje plaće u donosu na stari ugovor, a Ademi, Oršić, Petković i Livaković nisu daleko od toga.xavier

    Da, nije mi se dalo vraćati na to, ali korektni su to omjeri.
  • deda
    27.3k
    Sezona 1. HNL se večeras i službeno završila. Saznali smo i posljednjeg člana u novoj sezoni, a to je starosjedioc Istra 1961.
  • reziser
    6.2k
    istra kralj kvalifikacija
  • deda
    27.3k
    Mogli bi sljedeće ispast pošto kvalifikacija više biti neće. :rofl:
  • reziser
    6.2k
    a za 10 dana nova sezona....od koje ne očekujem veće promjene u HNLu, osim sivila bez navijača
  • deda
    27.3k
    Ako ti se da otvori novu temu :wink:
  • reziser
    6.2k
    Ako ti se da otvori novu temudeda

    sorry, neda mi se :joke: idem bacit neku belu :ok:
    slobodno zaključaš ovu temu

    trebao bi u novoj temi napisati nekaj pametno, a trenutno nije vrijeme za to :wink:

    edit: navijač dinama je lijpo otvoio novu temu, hvala mu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.