• NORTE
    8.9k
    Znam da će sad netko reći kako im nema koristi kad Mađari nisu talentirani.xavier

    Prije nešto više od godinu dana netalentirani Mađari su dobili supertalentirane finaliste SP-a 2:1 (šutevi u okvir 7:2, obrane golmana 1:5). Bjelica je protiv Fradia na Maksimiru odigrao 1:1.
  • Kwedi
    3.8k
    A dobro sad, da Meštar i Osijek nisu bili isto priljepci?
  • NORTE
    8.9k
    mislim da će i mađarski klubovi itekako "pojačati gas".xavier

    Bilo bi žalosno da mađarskom lovom Osijek bude jači od mađarskih top klubova. Baš si mislim da si je Mamić našao idealne suradnike, talenti i otpadci za lovu.
  • Neki tip
    19k
    Prije nešto više od godinu dana netalentirani Mađari su dobili supertalentirane finaliste SP-a 2:1 (šutevi u okvir 7:2, obrane golmana 1:5NORTE

    Jako im je to koristilo za plasman.

    Bjelica je protiv Fradia na Maksimiru odigrao 1:1.NORTE

    I nabio ih 0-4 u uzvratu.

    Opće je poznato da nema nikakvih razlika u talentu među nacijama. Čudno je tek da skandinavski narodi ulažu puno manje od balkanskih, a imaju bolje rezultate. Japanci su jednako talentirani kao Brazilci, a Kineze samo manjak novca dijeli od naslova svjetskog prvaka.
  • Papastrumf
    9.3k

    Mislim da su Madjari nedavno pokazali koliko su zadovoljni s Mestrom :wink:
  • Papastrumf
    9.3k

    I Skandinavci i Madjari su itekako talentirani za sport. Mislim da Madjari imaju najvise medalja po glavi stanovnika na ljetnim olimpijskim, a Norvezani ukupno :wink:
  • Neki tip
    19k
    I Skandinavci i Madjari su itekako talentirani za sport. Mislim da Madjari imaju najvise medalja po glavi stanovnika na ljetnim olimpijskim, a Norvezani ukupnoPapastrumf

    Ma ne impliciram da nisu generalno talentirani za sport, to su genetski snažni narodi, ali nogomet traži specifičan vic.. kao i košarka, primjerice. To nisu sportovi koje možeš posve utrenirati na bazi dobrih fizikalija, za svaku od pozicija.

    Ako naši nogometni uspjesi nisu plod talenta, onda su valjda rezultat organizacije, izvrsne infrastrukture, marljivosti.. :chin:
  • Markelo
    2.5k
    Madari uzmu dosta medalja u plivanju gdje ako imas top plivaca mozes nagrabit medalja.
  • xavier
    11.1k
    Ponovit ću, kakve uopće veze ima jesu li Mađari talentirani ili nisu kad im mogu igrati stranci. Ja govorim o klubovima, ne o reprezentaciji.
  • deda
    27.4k
    Po ne znam koji put u Šibeniku se pojavljuju "zainteresirani investitori" za kupovinu kluba :smile:
  • NORTE
    8.9k
    Po ne znam koji put u Šibeniku se pojavljuju "zainteresirani investitori" za kupovinu kluba :smile:deda

    Ja bi rekao po drugi put. To je dobra vijest. Samo da ne budu kao Glover i Španjolci, totalno neambiciozni bez ikakvih zanačajnijih ulaganja u jačanje momčadi Istre. Sutra kad Istra službeno izbori ostanak otvorite temu za novu sezonu.
  • Neki tip
    19k
    Zna li netko koji su prosječni ili najviši ugovori igrača u Osijeku? Čitam da se Rijeka odlaskom Gorgona riješila najtežeg ugovora, od 180 000 godišnje..

    I onda kad čujem da u Hajduku kukaju, a imaju nekoliko igrača s (debelo) višim ugovorima..
  • Crusades1986
    9.5k
    I to imaju nekoliko igrača sa debelo većim ugovorima koji ničime ne opravdavaju te ugovore. Jedino Caktas i Jairo valjda. Ostalo ćorak.
  • Neki tip
    19k
    hvala..

    I Rijeka i Osijek imaju uravnoteženu priču i jasne platne razrede, korektno povezane s kvalitetom i doprinosom.

    Ovo u Hajduku.. Bože, sačuvaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.