• Neki tip
    19k
    Ne kužim zašto bi se rješavali Istre kao kluba iz 1. HNL??

    Regionalna raznolikost, pristojan stadion, čak i interes čim malo bolje zaigraju, veći grad. A ni ne igraju tako loše.

    Da se razumijemo, uopće mi nisu dragi, ali nije ni Hajduk pa to ne znači da želim da ispadne iz 1. lige. :brow:
  • xavier
    11.1k


    Iskreno, nema nikakav problem s Istrom. Činjenica je da bi po budžetu trebali biti bolji od predzadnjeg mjesta, ali to je njihov problem, a ne moj. No barem imaju sasvim dobar stadion što je nešto čime se ne može pohvaliti ni većina ostalih prvoligaša.

    A nije da baš ne znam koliko drugih klubova čeka u redu za ulazak u prvu ligu. Evo Orijent s kojim igraju kvalifikacije nema uvjete na svom stadionu pa su dobili licencu na Kantridi koja je očajna sad sredinom ljeta. Zamislite kako će to izgledati u kasnu jesen ili rano proljeće.
  • SAS1987
    13.2k
    Ne kužim zašto bi se rješavali Istre kao kluba iz 1. HNL??Neki tip sa Zapada

    Meni je Istra fin klub ali vjerovatno ih ljudi ne vole previse jer su "dosadni". Godinama se vrte oko 8, 9 mjesta i od vana izgleda da nemajo nikakve ambicije postati klub koji bi se borio za top 5, 6. Meni je jako drago da su ostali u ligi. Orijent mi je isto drag ali mi je brezveze da uđe klub koji nema osnovne uvjete (stadion, financije itd).
  • Neki tip
    19k
    ma slažem se za Istru sve, ali nije ni Belupo ništa "uzbudljiviji". Uostalom, nije da bi se ulaskom Cibalije, Marsonije i Zadra zahuktala borba za naslov. ;)
  • Guinness
    1.9k
    nije da mi je istra nešto više mrska od orijenta, rijeke i sličnih... Ali manjak ambicije kod njih me iritira godinama pa ono čisto reseta radi bi bilo dobro da odu jednu godinu dole...
    ionako ne znam tko ove godine u 2. hnl uopće i cilja na prvu ligu niti tko ima realne uvjete za nju
  • Navijač Dinama
    7.3k
    .Pa i nas su trebali dobit.Dinamosvetinja
    Osim što je taj Dinamo protiv Istre izasao kao i protiv Rijeke Hajduka i svih drugih poslje pauze, , a to da mu je igra ravna k...


    Ja protiv Istre kao kluba Istre nemam nista osim toga što većinom budu zadnji i onda se na jade jadne izvuku(srećkovići) i budu prezadnji, a u dodatnom razigravanju jebat ih, ne bi ih ni Real Madrid moga dobit :lol:

    Ali brate dragi nek i oni osjete malo čari 2.HNL.
    ma slažem se za Istru sve, ali nije ni Belupo ništa "uzbudljiviji". Uostalom, nije da bi se ulaskom Cibalije, Marsonije i Zadra zahuktala borba za naslovNeki tip sa Zapada

    Molit cu da Belupo ne diraš :rage: ! Ali vjeruj mi kolega opet je zanimljivije gledat ekipe kao Marsoniju Cibaliju i jedan tovarski pašaluk u ulozi Zadra, nego gledat vjestacke klubove i filijale :wink:
  • xavier
    11.1k


    Vjerujem da je uspkos Laljakovom kukanju, Inter favorit za povratak u prvu ligu. Dugopolje ima infrastrukturu, ali godinama ne žele napraviti taj korak.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ja uz Inker i Dugopolje opet mislim da bi se mogli u nekoj određenoj mjeri tuć i Zmijavci i Rudeš...
  • deda
    27.4k
    Ova tovarija se totalno pogubila. Prodali Juranovića, sad više nemaju desnog beka. Pustili Hamzu džabe, sad šalju Nejašmića na posudbu u Olimpiju. :monkey:
  • Mali dioničar
    13.9k
    Tudor ponavlja priču s Andrijaševićem. Iako ne bih rekao da će Nejašmić doseći Franka, ali sličan rezon.
  • Neki tip
    19k
    Molit cu da Belupo ne diraš :rage: ! Ali vjeruj mi kolega opet je zanimljivije gledat ekipe kao Marsoniju Cibaliju i jedan tovarski pašaluk u ulozi Zadra, nego gledat vjestacke klubove i filijale :wink:Navijač Dinama

    Ma nemam niš protiv Belupa, dapače. Poslužili su samo za usporedbu s "dosadnom Istrom". ;)

    Kaj se ostalog tiče, nema se tu kaj vjerovat ili ne vjerovat. Misliš da Cibalija ili Marsonija ne bi pristali biti u Istrinoj ulozi? Varaš se ako tako misliš. ;)

    A podjelu na "umjetne" klubove i klubove koji rastu u vrtu ne priznajem.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kaj se ostalog tiče, nema se tu kaj vjerovat ili ne vjerovat. Misliš da Cibalija ili Marsonija ne bi pristali biti u Istrinoj ulozi? Varaš se ako tako misliš. ;)Neki tip sa Zapada

    naravno da bi, ali kazem da bi i prije gledo te ekipe pa i Istru nego da gledam Varazdin ili Lokomotivu....(klubovi koji nemaju niti navijace niti posjetu ni povijest,izuzev ako dolaze VJEČITI)
  • Kwedi
    3.8k
    A koji to klubovi imaju navijače i posjetu osim utakmica s Dinamom i Hajdukom? Statistika je zajebana stvar.

    Od ovih manjih (dakle, minus Osijek i Rijeka)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    imaju i Rijeka i Istra , Osijek , mi i Hajduk, sto se navijača tiče u tom nekome pogledu, na to sam ciljao,da se primjerice vrati Ciba Marsa i Zadar koji imaju navijače. a statistika i posjete ostavljam nekome drugome. Tu smo i mi čak u nekoj grani kriminalni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.