• deda
    26.3k
    Pol
  • vjeko1701
    5.9k
    I tako se u Dinamu reže...prvo milja odštete Bjelici da ode...sad potencijalno milja i pol da dođe Kek (makar ne vjerujem baš)

    Razmaženi igrači koji nemaju solidarnosti...eh...
  • Mali dioničar
    13.4k
    Zoran Mamić u idealnoj ekipi zetova Srbije.

    Laslo Keteleš - Berat Đimšiti, Mateo Pavlović, Zoran Mamić - Remo Frojler, Stiven Cuber, Bastijan Švajnštajger - Selija Šašić - Tjeri Anri, Ugo Vijeira, Obijora Odita



    https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3496135/zetovi-srbije-kakav-bi-to-tim-bio-u-napadu-tjeri-anri-svajcarci-cuvaju-sredinu-terena-a-gol-madjar-i-albanac-foto
  • SAS1987
    13k
    Pisu da bi odsteta bila pola milje a placa dve i pol milje (2 500 000€) godisnje. Ne vjerujem.
  • xavier
    11k
    placa dve i pol milje (2 500 000€) godisnjeSAS1987

    Ma nema šanse.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Koji to mediji pišo milju i pol odštete za Keka?Majki-Papi2111

    odškodnino v višini pol milijona evrov, Matjaž Kek pa naj bi zgolj s plačo letno pospravil poldrugi milijon evrov.
  • Majki2111
    2.5k
    Da da vidim, krivo sam napiso. Moja greška.
  • NORTE
    8.4k
    Ne znam što zapravo stoji iza zatvaranja juga, ali pohvalit ću klub što je odvojio 5% kapaciteta za goste.
  • Crusades1986
    9.3k
    Odvojili su 5% kapaciteta jer je cjelokupni kapacitet stadiona smanjen sto zbog korone sto zbog zatvaranja istoka i juga i zato sto su na zapadu. Da nisu na zapadu dobili bi trećinu juga bez problema.
  • Bosna86
    11.1k
    Skrenuo bih vam pažnju na par stvari koje prolaze ispod radara
    Prvi je mjesec, 2019g... Dinamo prolazi skupinu Europa lige i na gotovu momčad naredna 3 prijelazna roka dovodi Andrića, Belog, Kulenovica, Moubandjea i vraća Cuzea... Iz Lokomotive se dovodi Karacic za kojeg se čak i plaća odšteta iako mu je ugovor isticao... Kastratia još uvijek neću komentirati, ali s obzirom na manjak vrlina osim brzine, nisam neki optimist ni oko njega...
    Ovo sve pišem da pokažem i onim zadnjim slijepcima koji misle da naša uprava neki k zna.... NE ZNAJU!!! Ovaj dio o uništenju atmosfere, to valjda vise nitko i ne spori pa se neću ni osvrtati
  • Dudu
    2.6k


    Zaboravio si Pinta :grin:
  • Bosna86
    11.1k
    Dalo bi se još i o prodaji Sunjica i svašta nešto... Uglavnom kao sto je već netko napisao, ovo da hoces ne možeš uraditi.... Takav potencijal od momčadi, puna blagajna i mi se dovedemo do ovoga
  • Crusades1986
    9.3k
    Mi ne da ne vidimo svijetlo na kraju tunela oko situacije s klubom, stadionom, svime. Mi ne vidimo ni tunel.
  • BlueVelvet
    336
    Stadion koji ima 2 neupotrebljive tribine, a na ostale dvije postavljene skele i mreže da ti nebi palo staklo ili komad tribine na glavu, trenera osuđenog da je taj isti klub pljačkao, totalni narušenu atmosferu s igračima.

    Sve sreća sezona je gotova, a Europa igra bez gledatelja pa možemo barem privremeno pauzirat ovu agoniju.

    Kad pomisliš da nešto i može krenut nabolje, ljudi iz kluba te uvjere da nema gorih četnika od njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.