• NORTE
    9k
    ne zelim ni znat kak cemo tovare samarat ako Kek bude novi trener :lol:Crusades1986

    Ma koga briga za njih uopće, pogledaj na što su spali trenutno. Nije Kek neki vanzemaljac, izgubio je od tovara u Rijeci 2017., a to je 'neoprostivo'. Isto tako Zoki je kao trener dobio tovare 5:0 i dva puta po 4:0, kad smo već kod toga. Bitno je da dođe novo jako ime a ne da je trener Dinama ovaj optuženik.
  • Crusades1986
    9.5k
    Izgubio je mozda 2 utakmice od 30. Nisam ni reko da je vanzemaljac nego kakav ima skor s njima. Bas me zanima tocna statistika, kasnije cu je potrazit

    Bitno je da dođe novo jako ime a ne da je trener Dinama ovaj optuženik.NORTE

    Naravno, to se podrazumijeva.
  • Jura
    210
    Sa špekuliranjem o Keku samo kupuju vrijeme, ljudi su trenutno nabrijani i to ne samo Boysi već i obični navijači. Za mjesec dana jedino Boysi neće zaboraviti dok ostali će se pomirit sa situacijom kao i zadnjih 15 godina. Ako pobjedimo Hajduk već će dio ljudi otupiti oštricu. Zapitajte se, zašto bi potjerali Bjelicu a dopeljali Keka?
  • SAS1987
    13.3k
    ljudi su trenutno nabrijaniJura

    Da su ljudi nabrijani izasli bi na ulice i zahtjevali promjene.
  • Dino
    2.2k
    A covjek realno govori posto niko ziv ne nosi maske. Mada kad bi se uvelo nekaj da svi moraju nosit maske zaraza bi se uvelike smanjila i vjerojatno bi se sve moglo odrzavat ko i normalno. Sam ne znam jel bu MUP dal da se nose maske na stadion :joke:
  • Crusades1986
    9.5k
    Mene iskreno čudi kak se i prije nije pokrenula kampanja da se zabrane gledatelji na utakmicama kao što sad traje kampanja protiv svadbi i ostalih privatnih okupljanja. A oni ovim svojim svakodnevnim iskakanjem iz paštete rade samo kontraefekt jer ih ljudi nemaju više živaca ni gledat ni slušat.
  • Infinity
    15.2k
    Izgubio je mozda 2 utakmice od 30.Crusades1986

    13 - 8 - 1 za Keka u HNL-u ukupno. 7 - 3 - 1 u Rijeci i 5 - 5 - 0 na Poljudu.

    U Kupu nisu igrali.

    Za klub s manjim budzetom i za 'manji' klub to je odlicna statistika.

    Kek je postavio takve temelje da Hajduk danas u zadnjih 30 susreta ima svega dvije pobjede nad Rijekom. To je dovelo do situacije da Rijeka danas treba dvije pobjede da se u HNL-u s omjerom izjednaci s Hajdukom. Tko bi se na to kladio prije 10 godina? Da netko ima 50+ ogleda s Dinamom ili Hajdukom i da ima pozitivan omjer. Kek je Rijeci ugradio tradiciju pobjeda nad Hajdukom, a tovarima nabio komplekse. Od 13 pobjeda 8 ih je bilo s hendikepom.

    Zanimljivo da Kek procentualno ima manje pobjeda nad Dinamom nego Rijeka ukupno, al ubio sam je s onim kupovima.
  • Kwedi
    3.8k
    Da dođe Kek ili Isus Krist na klupu, ravnodušan sam.
    Odvratna nemoć te gubitak vremena, energije i živaca u želji da bez nekog grča u želucu gledaš klub koji voliš, a da taj klub nije političko-mafijaško leglo govana.

    Mržnja na najjače.
  • xavier
    11.1k
    Mene iskreno čudi kak se i prije nije pokrenula kampanja da se zabrane gledatelji na utakmicama kao što sad traje kampanja protiv svadbi i ostalih privatnih okupljanja.Crusades1986

    Velika je razlika između koncentracije puno ljudi na otvorenom i zatvorenom prostoru. Sportovi u dvoranama su i dalje bez gledatelja.

    Što se tiče maski, mislim da nema niti teoretske šanse. Puno prije će HNS zabraniti gledatelje nego pristati na maske.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jedna mi stvar nije jasna, zasto se te maske zabranjuju na stadionima, "prikrivanje indetiteta" koji spada pod onaj zakon koji nije još izglasan?

    Pitam se onda, kako je sad moguće na stadionu primjenjivat zakon koji nije služben, niti je na snazi???

    To valjda može samo kod nas u banana državi, i nigdje više....
  • Crusades1986
    9.5k
    Da. Al velim, cudi me kak vec prije nije krenula kampanja za zabranu zbog nedrzanja fizicke distance na stadionima. Tek ih je sad ovaj Kaic spomenuo nakon mjesec dana igranja pred gledateljima. Dobro, vjerojatno se nije nitko fala Bogu zarazio na stadionu, al opet. Ocekivao sam vec šizofreniju zbog toga.
  • Nino Bule
    11.3k
    imao si izbore prije 4 dana, naravno da je sve moralo izgledat kao da smo se vratili u normalu.
  • Somport
    556
    Jedna mi stvar nije jasna, zasto se te maske zabranjuju na stadionima, "prikrivanje indetiteta" koji spada pod onaj zakon koji nije još izglasan?Navijač Dinama

    Meni je zaštitar uzeo masku, a trebala mi je za javni prijevoz. Nazvao lika u Klemmu poslije, lik je rekao "može se uzeti" iz kutije, sa 1000 drugih maski od drugačijih ljudi. Ne želim na nikog pokazivati prst, no ovo je apsurdno. Kad sam čuo frajera, dobro da nisam od smijeha pukao na pozivu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.