• Eduardo
    16.8k
    Kojeg igrača bi voljeli vidjeti u Dinamu? Bez upada sa Messijem, CR7, Mbappe i sl... Onako, u realnim okvirima da si ga Dinamo može priuštiti.
  • 000
    941
    Iz HNL-a Loksini Ivanusec i Kastrati, te Beli iz Gorice. U inflaciji stranaca ove sezone, uz sve panjeve iskocilo je i nekoliko kvalitetnih igraca, sto se uostalom vidi i na listi strijelaca:

    6 golova
    Lirim Kastrati, Komnen Andrić, Ramon Nazareno Mierez, Lukasz Piotr Zwolinski
    5 golova
    Heber Araujo Dos Santos
    4 gola
    Mirko Ivanovski, Ivan Krstanović, Haris Hajradinović
    3 gola
    Mirko Marić, Matej Jelić, Bruno Petković, Mijo Caktaš, Petar Bočkaj, Mario Gavranović, Ezekiel Isoken Henty, Jean-Philippe Mendy
  • Mr Anderson
    4.9k
    Meni se ovaj Mierez jako dopao. Volio bi ga vidjeti u Dinamu.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Uzuni iz Lokosa
  • deda
    26.3k
    Ako izuzmemo igrače Lokomotive jako je tu malo materijala za nas. Palaversa, Zwolinski, Atiemwen, Andrić, Mierez, Mudražija mi padaju na pamet. Kronično fali svuda dobrih bekova zato bi hitno trebalo napraviti zamjenu Karačić-Moharrami.
  • LovroZG
    1.3k

    Ima dosta materijala u HNL-u i bez Lokse. Od ovih navedenih mi se najviše sviđa Mudražija. Pravi box-to-box veznjak.
    Hajduk uz Palaversu ima Šegu i lijevog beka(krilo Bradarića. Sve veliki talenti koji bi se mogli razvit u igračine.

    Još mi na pamet od ostalih padaju Heber, Bočkaj, Lovrić i Prenga.
  • Eduardo
    16.8k
    Prenga iz Intera? Ni slučajno :fear:

    Bočkaj ima nekih problema s glavom. Čini mi se da je njemu malo previše fokus na stvari van nogometa. U nogometno umijeće neću ulaziti jer se vidi da je španer, ali samo kad hoće.

    Mudri je baš strašno napredovao u Osijeku. Strašno zanimljiv igrač s potencijalno visokim dometima.
  • deda
    26.3k
    Bočkaj i Prenga ni slučajno, selski i jednostavno loš igrač. Da, ovaj mali Lovrić je isto pokazao neke zanimljive stvari, ali mislim da je to daleko od nas. Oko Mudražije se svi slažemo. Heber da, ako ne uzmemo Petkovića koji mi izgleda trom do bola.
  • Eduardo
    16.8k
    Prenga je uz Kelavu možda i najodgovorniji što je Inter trpan toliko. Mierez iz Istre se poigravao s njim.

    Heber je sklon ozljedama ili mi se čini samo?
  • deda
    26.3k
    Meni se osobno od svih tih centarfora u ligi trenutno čini u najboljoj formi, nek me pogodi grom, Radonjić.:rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    Prenga je dobar u skoku i nekako mi se činio kao jedini siguran stoper u Interu, al dobro, nisam sad gledo tekme protiv Istre i Osijeka pa možda imam drukčiji dojam.

    Kod Bočkaja mi se čini da je problem bio Zekić. On je i u Interu i u Loksi bio isti pa nije imo takav pad i sukob s trenerom ko prošle sezone. A Toplak definitivno nije trener koji trpi pizdarije igrača.

    Da, eduardo, Heber je zgleda sklon ozlijedama, prava šteta za takvog igrača.
  • Eduardo
    16.8k
    Prenga mi se čini toliko spor da je Oršić trčeći unazad vjerojatno brži od njega.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Drago mi je što Bjelica sam bira igrače a meni osobno bi najdraže bilo da nam sljedeća 2 pojačanja budu Mudražija i Ćorluka.
  • Eduardo
    16.8k
    Čisto sumnjam da možemo pokriti njegov ugovor. Vjerojatno ima masnu lovu tamo. Koliko još uopće ima ugovor s Lokomotivom?
  • 000
    941
    Fetiš na igrače Lokomotive, bilo Moskovske, bilo ove domestikus, Kajzeračke ;)
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ma čovjek se oženio i natukao para. A i žena ima pare. Doći će čarli za neki normalan novac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.