• vjeko1701
    5.9k
    Nisu si i Ćiro i lopov stariji? :P

    Pa da, od toga da se Bjelici daje da bude i sportski direktor i trener do toga da se dovodi Zoki. Jbg, nimalo ne sumnjam da je to zasmetalo Bjelici a vjerujem i da ako bude maknut prije kraja sezone, lopov mlađi bude direktno odgovoran i možda čak i postavljen kao trener.
  • xavier
    11.1k
    Možda čak? Pa naravno da će on biti trener ako Bjelica iz bilo kojeg razloga postane bivši.
  • vjeko1701
    5.9k
    Još uvijek se nadam, iako zbilja ne znam zašto, da zbilja nisu toliko glupi, retardirani, besramni i imaju toliki osjećaj nedodirljivosti da daju ipak toliki srednji prst navijačima i nadležnim institucijama.
  • Ned Ryerson
    5
    Vidim da su novinari opet briljirali na pressici. Pitali su Burtona vidi li se uskoro u engleskoj reprezentaciji na što im je odgovorio da već godinama igra za mlađe reprezentacije Walesa i da se nada da će uskoro dobiti i poziv u A reprezentaciju
  • Zambatine škude
    2k
    Još uvijek se nadam, iako zbilja ne znam zašto, da zbilja nisu toliko glupi, retardirani, besramni i imaju toliki osjećaj nedodirljivosti da daju ipak toliki srednji prst navijačima i nadležnim institucijama.vjeko1701

    Ovo tu je sve na svijetu
  • deda
    27.5k
    Ne mogu zamjeriti Vjeki, svi smo mi budale i nadamo se nekom minimumu dostojanstva tih ljudi. Nažalost oni se vuku već godinama po muljavom dnu i ne pokazuju želju za podizanjem glave.
  • xavier
    11.1k
    Koliko dostojanstva imaju su pokazali vraćanjem Zokija u klub nakon nepravomoćne presude za krađu novca iz istog tog kluba.
  • Ludovic IX
    5.1k
    U jednom trenu, presude ili moraju bit potvrđene ili će pasti..nema druge nego čekati
  • xavier
    11.1k


    Iskreno ne vjerujem da bi Zoki bio u Zagrebu da nema insajderske informacije kako presuda ili neće postati pravomoćna ili nas čeka još dug put do trenutka kad će ta odluka biti donesena.
  • Neki tip
    19k
    U jednom trenu, presude ili moraju bit potvrđene ili će pastiLudovic IX

    Gospon A. Ford, jeste'l to Vi? :)

    ne mora biti.. dovoljno mu je da koji dan ranije sazna ishod. Pa ako je (po njega) negativan - obitelj na okupu.
  • xavier
    11.1k
    Gospon A. FordNeki tip sa Zapada

    Misliš Grunf :smile:
  • Neki tip
    19k
    puno je tu mlađih, ne znam baš jesu li upoznati s pojedinačnim likovima pa sam išao s općepoznatim :)
  • xavier
    11.1k


    Ma vjerujem da jesu. Pa gdje god se okreneš su njegovi citati i memei.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma nek idu u 3pm, ajde, samo nek to naprave, nek razjebu i to malo dobro kaj se oko Dinama dogodilo u zadnjie 2 godine, nek odjebu rekordne prodaje godišnjih, nek odjebu trenera koji je od otpisanih igrača i momčadi napravio momčad od preko 100 milijuna eura. Ma gamad jedna besramna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.