• marcio amoroso
    31.9k
    Brutalan video :strong:
  • dzg7
    229
    Možete i tu stavit link
  • Ludovic IX
    5.1k
    Netko je rekao, imali smo sezonu i pol recimo guranja glave u pijesak zbog dobrih rezultata (ja bi i sad gurao da smo u Europi) ali sad opet izlaze kosturi i sve ide prema tome da se razjebe sve što je bilo dobro u godinu i pol.
    A naši sudovi će valjda još 5 godina odugovlačiti sa pravomoćnom presudom. Ako ih osude, Zoki i da pobjegne, mita u zatvor čak u BiH kao i Zdravko. A onda više valjda ne smiju u sport po sili zakona.
  • superSantos
    2.6k
    imali smo sezonu i pol recimo guranja glave u pijesak zbog dobrih rezultataLudovic IX

    stvarno?
  • Pop corn
    4.8k
    imali smo sezonu i pol recimo guranja glave u pijesak zbog dobrih rezultataLudovic IX

    A di se to gurala glava u pijesak? Daj mi molim te primjer

    (ja bi i sad gurao da smo u Europi)Ludovic IX

    Aha, pa ako si ti to radio ne znaci da su i drugi... to vise govori o tebi nego o drugima....
  • Crusades1986
    9.5k
    Nekima je pruzanje podrske momcadi i malo pozitivnija atmosfera guranje glave u pijesak. Zaboravlja se na sva priopcenja, sudske tuzbe, poruke, borbe i akcije protiv brace lopova u to vrijeme "guranja glave u pijesak". Situacija je drugacija od one prije par godina ali to ne znaci da se ne vide problemi, da ce eurospki uspjesi izbrisati sve grijehe ove uprave i da smo nojevi, to bi valjda svima trebalo bit jasno.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Teorija, Bjelica je namjerno bio tako reagiro na sudačke odluke i psovo ovoga da bi dobio kaznu jer mu je otkaz nad glavom pa ne smije si dozvolit poraz, a Rene Poms nije izgubio niti jednu tekmu koju je vodio :rofl:
  • Ludovic IX
    5.1k

    Hvala bogu, pa netko razumije što sam rekao..
  • Jaro
    5.4k


    da je samo to - ok - ali su ponovo masovno proglasavani kojecime oni koji su i dalje upozoravali da se nista nije promijeniilo i slicno - #saopozitiva i slicne brije su vladale, "ne talasaj, nije sad vrijeme za to", "namjerno se narusava atmosfera..."

    moj stav je - srebro repke i dinamovo proljece u nesto najgore za nas nogomet opcenito..
  • Kwedi
    3.8k
    moj stav je - srebro repke i dinamovo proljece u nesto najgore za nas nogomet opcenito..Jaro

    slažem se
  • xavier
    11.1k


    Ovdje srećom nema minusa inače bi sad vjerojatno oborio neke rekorde :wink:

    No ja apsolutno razumijem što želiš reći i moram priznati da se velikim dijelom slažem. Što se tiče Dinama, naravno da se ovo ne odnosi na grupu, ali dobar dio ljudi sa zapada i istoka je potaknut pozitivnim rezultatima i činjenicom da Zdravko više nije fizički u Maksimiru, odlučio da je sad odjednom sve u redu i svatko tko je upozoravao na činjenicu kako su ljudi u klubu i dalje isti te i dalje provode više manje istu politiku, bio je prozvan kako "nije sad vrijeme za takve stvari".

    Ista stvar s reprezentacijom. Početkom SP-a dobar dio ljudi je i dalje imao relativno negativan stav prema HNS-u i repki da bi rezultati odjednom to pomeli pod tepih. Do SP-a je Modrić bio "lažljivac koji štiti Mamića" da bi takve etikete veoma brzo nestale.

    Ispada da su ljudi bili nezadovoljni samo zbog rezultata, a dok ima rezultata, nek Mamić i ekipa rade što god ih volja...
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nije ni svaki rezultat dobar ako nije dobiven pošteno (HNL)..Europa je mjerilo zato što tamo nema mamićwvih sudaca, nema lokomotive
  • Ludovic IX
    5.1k
    I nitko normalan nije prestao govoriti i željeti da se postojeća uprava makne. Samo je svatko normalan hvalio igru i trenera kad su to zaslužili..i opet ću ih hvaliti kad to zasluže
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.