• rupke
    52

    Pampas je građen na poplavnom području i nasipana je hrpa materijala koja je poskupila gradnju.
  • Oluja
    3.7k
    Pampas ima ogromnu povrsinu na koju je nasipan kamen, veliku popločanu povrsinu oko samog stadiona, parking, pristupnu cestu i 6 pomocnih terena. S Kranjcom je usporediv samo po kapacitetu.
  • NKDZ86
    420
    koliko vidim po slikama, stolice su naravno u duginim bojama haha, to tomica joj
  • jedan u nizu
    6.5k
    koliko vidim po slikama, stolice su naravno u duginim bojama haha, to tomica jojNKDZ86

    u jednoj temi Pavelic i Tuđman
    u drugoj sjedala na Kranjci u duginim bojama.

    giphy.gif
  • Robi T
    232
    u jednoj temi Pavelic i Tuđman
    u drugoj sjedala na Kranjci u duginim bojama.
    jedan u nizu

    Sad kad nema nekog rezultatskog imperativa počinjemo sa manje bitnim raspravama.
    :starstruck:
  • Mali Zeus
    10.3k
    u drugoj sjedala na Kranjci u duginim bojama.jedan u nizu

    Nisi valjda propustio priču da će osim duginih boja sjedalice imati i ogromne dildače?
  • Draž
    1.1k
    manje bitnim raspravama.Robi T

    Kako misliš "manje bitnim"? :rofl:
  • blue heart 72
    1.4k
    Hoće li na Kranjči biti "box" za gostujuće naviječe ili im pripada cijela tribina?
  • Liks90
    1.2k
    to nitko nezna, ali box vjv
  • Bosskovitz
    7.9k


    Dobro ti Liks veli da nitko ne zna, ali 99% sam siguran da ce biti pleksi kavez kao u Osijeku. Smiješna investicija koja se s obzirom na kapacitet stadiona isplati u jednoj do dvije utakmice.
  • blue heart 72
    1.4k
    Zanima me prije svega, jer mi se čini da ćemo imati sličnu situaciju kao trenutno na Maxu. Izgleda da će jug biti fizički odvojen od ostatka stadiona, pa si mislim hoće li zbog toga opet biti priča da zbog toga cijeli kapacitet ide gostima.....
  • DrawTube
    3.3k
    I da je fizički odvojen opet je preblizu Istoku gdje su Boysi.

    Najrealnije je da box bude na sredini tribine.

    Ja bih čak i stavio ogradu 4m visoku i mrežu na sve 3 strane , s nekom navlakom pokrio 6,7 stolica h svaku stranu i prodao karte i za tu tribinu za bagatelu. Ne znam koliki incident ovi mogu izazvati uz takve mjere
  • blue heart 72
    1.4k
    Jasno je to meni, samo razmišljam po trenutnom stanju zbog čega se stalno to spominjalo zbog neograđivanja dijela juga na Maxu danas
  • miro
    3.3k
    na Maksimiru imaju jednu potpuno odvojenu tribinu i skoro 20k kapacitet ostalih tribina. Dinamo trenutno ima 29k članova, što znači da će potražnja za ulaznicama biti BRUTALNA kad pređemo na Kranjču. Onog tko bi dao više od 5% kapaciteta gostima treba objesit za jajca na Jelačić placu
  • NitkoBitan
    13k
    Najrealnije je da box bude na sredini tribine.DrawTube

    Najgluplji prijedlog ikada igdje.

    A sta cemo sa tekmama kada nema gostujucih navijaca ili dolaze "nerizicni" (sto domaci sto europski)? Da nam box dijeli tribinu na 2 dijela? Ili mozda mislis zrtvovat tu tribinu da na njoj nikada ne budu Dinamovi navijaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.