• emilperska
    3.5k

    Naravno da ne možeš pratit isključivo kroz financije. Ali zadnjih 15 godina u regiji i u domaćem PH imamo situacije gdje ekipa s najvećim budžetom osvaja i sve naslove. Iznimka su Cibona 2014. ABA i 2019. PH. Osim tog je sve osvajala ekipa s najvećim budžetom. Nisam siguran gdje je bila Budućnost 2018., ali oni su isto tad imali državni budžet.

    Mi smo po budžetu 6. u državi, regiju neću ni spominjat. Shodno tome, ovo šta su ove godine napravili s budžetom od 500k je plafon. Više od tog neće ić. Ako misliš da ide, ja ću te spojit s Pojatinom pa im objasni, ne mislim tu ništa loše..
  • Zagreb1992
    1.4k


    Ma sve 5 ..al većinom ti je u košarci do skautinga i dobar SD ...eto ti npr Cedevita Olimpija ..imaju sve i onda užasan skauting i loša politika ih dovede do sramoćenja u eurokupu i kantanje od strane Mege..zato je bitno imati skauting službu dobru i SD koji će znat u dogovoru s trenerom odlučiti koji igrači bi pasali ekipi
  • seljak86
    2.4k
    Danas poginut na terenu. Sve kaj je meni bitno :pray:
  • De Oliveira
    1k
    Pokazite kako se bori za sveti grb i ime.
  • NKDZ86
    424
    Ima gdje prijenos?
  • NKDZ86
    424
    Šteta, opet raspad sistema nakon poluvremena...
  • NKDZ86
    424
    Evo jadnici opet mrzim d...
  • De Oliveira
    1k
    Kakav raspad sustava u nastavku. Ne kuzim zasto Kraljevic ne igra
  • Zagreb1992
    1.4k


    Zato što se visoki igrači Zadra znaji zvlačiti na šut za 3 poena gdje Kraljević ne može braniti to ..Očito je pokušavao opet Sesar sa niskom postavom kako bi smanjio takav rizik
  • bongo
    687
    Jel se ulaznice za danas mogu kupit samo online ili radi i blagajna prije tekme?
  • NKDZ86
    424
    Radi blagajna
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Ima netko link?
  • cavalry
    4
    Da se nitko ne naljuti, al treba malo i to navijanje organizirat, ne da nas ovi žohari poderu ko večeras.
  • Pop corn
    5.7k
    U drugoj sezoni u Premijer ligi uz odgovorno vođenje financija ostvaren plasman u polufinale Prvenstva uz četvrtfinale Kupa Krešimira Ćosića. Dakle uzlazna putanja, klub je stabilan i može se samo nadogradivati pametnim potezima na sportskom i organizacijskom planu. Bravo svima u KK Dinamo kao i onima oko kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.