• 000
    941
    Znacke su prekrasne, pravi raritet. Steta sto nisu tvoje.

    aVXkU37.jpg

    @Infinity

    Evo dva u PNG

    JthWbhN.jpg

    00F7HWM.jpg
  • BluePhone67
    3.3k
    Uhh, preskupo je to bilo za mene. Ove 3-znacke Gradjanskog je 1000 €.. Imam preko 300 znacaka i nema skupih je cilj popunit cijeli dinamov album koji ima 5-6 stranica, a onda krecem na skuplje i vrijednije mozda jednog dana.

    Evo par starih slikica.

    qt9crbxk2fbymbhf.jpg
    t5j6lyf6h2oiol4r.jpg
    t1tb7pxfk6ii6gkk.jpg
    n9oja409h18gmqgd.jpg
    t5fhoicvcdc7okkj.jpg
  • 000
    941
    Ove 3-znacke Gradjanskog je 1000 €.BluePhone67

    Uh, pozamasna svota. A ova od Gradjanskog na predzadnjoj slici je replika?
  • BluePhone67
    3.3k
    Da, moze se reci. Iz 90 god je znacka
  • deda
    28.6k
    GNK Dinamo Zagreb
    34 mins ·
    [DINAMO CYBER MONDAY] Za najbolji početak tjedna pobrinut će se Dinamo Cyber Monday - u ponedjeljak ujutro na našem webshopu čekaju te fantastična sniženja od 25% na sve artikle uz plaćanje pouzećem i besplatnu dostavu za narudžbe iznad 200 kuna! Vidimo se sutra na http://shop.gnkdinamo.hr/ Označi prijatelja koji ne smije propustiti ovo sniženje u komentarima! ⬇️

    P.S. Popust se ne odnosi na opcije tiska dresova, te se popusti ne mogu zbrajati.
  • Infinity
    15.3k
    Mislim na ovaj 1912.-2913.

    Mislio sam na malo svijetliju majicu i tamniji logo, tj. da je istaknutije, ali ovo ovako izgleda bas kao casual majica, mozes izaci u njoj :lol: A ovaj logo ti nije .png. Ocito da forum ne dozvonjava. Ako mozes ucitati na internet pa postaviti link samo. Nije da je neko mudro slovo obrisati pozadinu, ali kontam da bi bila bolja i rezolucija da idem direktno na link, a ne da hvatam sliku s foruma. Kada ju uvecam ne izgleda mi cisto.

    I opet udjem na webshop i nista. Prave akcije na par artikala doslovno. Nisu ubacili nista u ponudu. Jos odem da pogledam opet tu kuglu i nema je. Onda nadjem na fb stranici kad su objavili, kliknem direktan link i artikal ne postoji. Izgleda da se rasprodalo i nema vise u ponudi.
  • LovroZG
    1.3k
    Kad neko u marketingu ne zna procijenit kolko artikala im treba. Početkom ove sezone su još imali prošlogodišnje dresove u ponudi i morali su ih se riješit popustima, a sad im ponestane kuglica koje mogu komotno uskladištit i držat do ssljedećeg Božića ak im ostane...
  • deda
    28.6k
    Ma nema ništa novo i ne znam da li misle staviti 25% na sve ili samo na odabrane stvari. Ali svaki popust je dobar. Bit ćemo pametniji ujutro, ja ću nešto sigurno uzeti.
  • Infinity
    15.3k
    Tako je moj frend drzao kafic i svako malo mu nema nekog pica. Zapijes se i konobar ti kaze nestalo, hoces nesto drugo. Ne mozes covjeka uvjeriti da mu nece ostati, da ce se prodati. Naravno, naglasak na drzao, proslo svrseno vrijeme.

    Nama je dobro sto imaju visak dresova, jer budu akcije kasnije. Al ovih ostalih artikala im ne bi smjelo nestajati. Jednostavno moraju imati uvijek u ponudi. Svega, ali svega mora biti viska. I dresova pa da nam daju na akciju, a i ostalih artikala da ne bude rasprodanu u tri dana i vise nema. Te kuglice su vrh, jos su jako jeftine ako ces uzeti jedan-dva komada, a realno ti i ne treba vise i toga se moglo prodati par tisuca komada bez problema. Isto tako su mogli nabaciti jos par nekih ukrasa za Bozic. Ja bih tu ostavio bez razmisljanja 200kn na te ukrase, jer ce mi to sluziti godinama.
  • LovroZG
    1.3k
    Istina, dobro je svega imat na lageru, pogotovo kad imaš proračun ko Dinamo pa si možeš dozvolit malo veći trošak jer znaš da će se s vremenom isplatit.

    Sad sam pogledo po web-shopu. Niš zimsko nemaju u ponudi, ni jaknu, ni rukavice...
    Ne znam jedino dal je bilo šta podno zapada u petak? Dal mi vrijedi otić tam?
  • weasley
    27
    kao i HNS ovog ljeta s dresovima, pogotovo crnima, bio je neviđen interes koji će se teško ponoviti, ali svejedno se trebalo bolje pripremiti
  • deda
    28.6k
    Odriješio kesu i uzeo trenirku za 450,00 kuma.
  • 000
    941
    Odriješio kesu i uzeo trenirku za 450,00 kuma.deda

    Rasprodali ih na FOOTBALMANIA po 420. Tj ostala samo S veličina.

    @Infinity

    Ako se sjetim nekada prebaciti u vektor pa pošaljem. Gubi se dosta na kvaliteti kod uploada.
  • Infinity
    15.3k
    Moze, bas mi se svidja i otiskao bih si jednu. Mozda i neki dux ne bi bio los ako bi se nasao kvalitetan po prihvaljivoj cijeni, ali bih svakako prvo probao majicu.
  • Eduardo
    17.8k
    ja isto, nisam mogao propustiti priliku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.