• 000
    941
    To je sada 58 salova u kolekciji?
  • BluePhone67
    3.2k
    :chin:

    Tako nesto, trebalo bi biti ali sto se tice salova bez obaveza. Ovaj Vukovar sam htio imati, a ova dva su mi bili lijepi. Uzeo bi jos u BBB Fan shopu ali nisam imao casha ne primaju kartice, a u sport vezu su mi neke stvari bile skupe. Zanimljivo je recimo sto cro sport vez ima vjerojatno sklopljen ugovor sa Dinamom i smije prodavat njihove stvari, ali nudili su mi i BBB sal samo me ne znam kako su sa njima u pregovorima ili je ovo koristenje imena ilegalno.
  • 000
    941
    Imaju licencu za Dinamove proizvode, zna ih se vidjeti i u Dinamovom shopu.
    Za BBB nemam pojma, mislio sam da ima samo u shopu u Ilici njihove robe. Zaletim se ovih dana do njih.
  • 000
    941
    Ovu cu printati za svoju dusu, unikat, jedna jedina :cool: samo se ne mogu odluciti za plavu ili crnu:

    oIeIrV0.jpg
  • deda
    27.7k
    Meni odmah 3 veličine M :heart:
  • Eduardo
    17.4k
    Po jednu od svake :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Postavi nam taj logo ovdje kao .png bez pozadine :grin:
  • 000
    941
    Ma nisam jos nacisto sa tim logom/grbom... Ide nekako u ovom smjeru, ali mi nesto fali:

    jspP30y.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Prijedlog. Sad sam se malo zagledao u ono na majicama gore. U svakom slucaju makni 19 11 sa strana na sredini. Vuce mi na nekog, da ne spominjem.

    I da. Bio bi sjajan marketinski potez da Dinamo nabaci neke artikle s grbom Gradjanskog.
  • 000
    941
    I da. Bio bi sjajan marketinski potez da Dinamo nabaci neke artikle s grbom Gradjanskog.Infinity

    Ne mozes naci grb Gradjanskog u normalnoj rezoluciji, a ti bi artikle :smile:
    Ovi na koje te podsjeca nemaju to vise na grbu ;)
  • Infinity
    15.2k
    Isto da je to nekom profesionalcu tesko napraviti. I mozes naci u vecoj rezoluciji onaj 'kockasti', on se meni svakako vise svidja od okruglog.

    A sto se ovih tice. Dzama im i II II, mene i dalje podsjeca na njih, mada je to tek kad sam se dobro zagledao. Na ovoj plavoj ti je dobro ispalo. Ja bih glasao za neku tamno sivu verziju loga na svijetlo sivoj majici :D
  • 000
    941
    Ja bih glasao za neku tamno sivu verziju loga na svijetlo sivoj majiciInfinity

    Mashallah, ti bi urbano, ono mozes na tekmu, mozes na Rivi/Marmontovoj na kavicu :cool:
  • BluePhone67
    3.2k
    Isto da je to nekom profesionalcu tesko napraviti. I mozes naci u vecoj rezoluciji onaj 'kockasti', on se meni svakako vise svidja od okruglog.Infinity

    Koji kockasti ? Gradjanski je imao 3 grba, prvi je bio okrugli pa kockasti i zadnji okrugli.. Sva 3 su razlicita, cak i logo imena je razlicit. Na slici se nalazi 2 i 3 ili ti zadnji. Sto se tice godine 1911 nema potrebe da se skriva kada je Gradjanski te godine i osnovan.
    w4h6a70q4z98qxku.png
  • BluePhone67
    3.2k
    acblal8eb1x731ui.jpg

    Evo prvog, malo losija slika, a nemam sada knjige uz sebe
  • BluePhone67
    3.2k
    s4rwdzmc6f3ligu3.jpg
    xb2wo03hdqtevj86.jpg
    pah00xcg0fyqceis.jpg


    Znacke nisu moje nazalost.. puno novaca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.