• Eduardo
    17.2k
    Kad prikupimo još materijala stavimo sve u jedan mail i pošaljemo u klub. Sumnjam da bi imalo učinka, ali ne bi izgubili ništa da probamo.
  • 000
    941
    komplet_baby-800x800.jpg

    Mislim da za klince ipak mogu puno bolje od ovoga.

    Meni nije jasan klub sa tolikim marketinskim potencijalom. Govorimo o golemoj kolicini navijaca razasutoj od Australije do Kanade, dijaspora... plus prakticno cijela Hrvatska, dio BiH. Na ljeto sam bio tri-cetiri puta u shopu, i uvijek su bili neki stranci, dosta Korejanaca.
    Bogata povijest, igraci svjetskoga glasa... A ponuda za velicinu i renome kluba prakticno nikakva. Pa ja bih samo od Jerkovicevih skarica napravio brand.
    Jbt, sad da uzmu one dresove od prosle sezone koje nisu prodali, i daju da potpisu igraci i treneri koji su izborili prezimljavanje, to dodatno naglase i uokvire te prodaju po 100-200kn visoj cijeni, otislo bi za cas.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam prije par godina postao kum i poslao sam tad u Dinamo par ideja, jer sam malom zelio uzeti neke stvari, a na kraju nikakav izbor nije bio, pa me malo razljutilo i inspiriralo. Bili su mini dresovi i to sam mu jedino uzeo, a mogao ga je nosati za 2-3 godine tek. Zanimljivo da su mi odgovorili i rekli su da im se ideje svidjaju, a posebno im se dopada duda, cucla il kako se to vec kaze i istu danas imaju u ponudi. Osjecao sam se kao Bog kad sam ju vidio :rofl:

    Ne znam koliko je tesko otvoriti tudje shopove i samo kopirati, jer u sustini svi imaju iste artikle u drugoj boji i s logom drugog, tj. vlastitog kluba. A moze Dinamo i napraviti poseban mail na koji se mogu slati ideje. Moze se napraviti nagradna igra kako bi se privuklo sto vise ljudi s idejama. Neka tri mjeseca traje zaprimanje ideja, a onda Dinamo realizuje one najbolje. Svi artikli krecu u prodaju isti dan, a onaj koji u roku tri mjeseca bude najprodavaniji odnosi neku nagradu, tipa poklon bon 1.000kn u shopu ili nesto slicno. Ja bih im prvi poslao barem 30 ideja, ali bih svakako predlozio da svaka osoba ima pravo na maksimalno pet kako ne bi doslo do pretrpavanja s glupostima.
  • deda
    27.4k
    Ja sam na snetu jednom rekao da Dinamo ima marketinški potencijal od 50-100 milijuna godišnje. Smijali su mi se. Ja to i danas tvrdim.
  • BluePhone67
    3.2k
    :gasp:
    ja ti se i sada opet smijem.
    :lol:
    Iako ne znam dali je bilo to na Snetu ili privat

    Edit: dao sam ti plus za optimisticnost i (smajlic koji nazdravlja sa pivom)
  • deda
    27.4k
    Dobro, tu računam i tv i sponzore. Ali suveniri bez jebem ti moraju biti 20-25 milijuna.
  • BluePhone67
    3.2k
    72rbrgupgtxqdyo9.png

    Hajduk zarada, cisto za paralelu da se vidi
  • deda
    27.4k
    Kod Hajduka Torcida pojede brdo marktetinškog potencijala. Nađi mi jednog torcidaša koji na sebi nosi išta kupljeno od kluba. Sve je Torcida tj. torcidini artikli.
  • Infinity
    15.2k
    Imate tu 'prihodi od koristenja znaka i imena'. To je ono sto sam govorio da bi morali pitati Dinamo za autorska prava ako bi pravili neke majice. Svi oni pristaju uz dio profita. Vjerujem da na isti nacin suradjuju sa CSV-om.

    Imas li Torcidine prihode? Sad kad si to rekao, pade mi na um kako njih 50% na sjeveru imaju identicnu Torcida jaknu. To je prvi od pokazatelja koliko oni ustvari prodaju stvari. Ispade da svaki treci covjek u Splitu ima taj artikal u svom ormaru.
  • deda
    27.4k
    Pa to nema dragi Bog, kad je 99% na crno.
  • BluePhone67
    3.2k
    Pa to nema dragi Bog, kad je 99% na crno.deda

    https://banovac.mfin.hr/rnoprt/FinancijskoIzvjesce.aspx?id=34617

    Evo ovo sto ima prijavljeno i to je torca split ima i drugih udruga
  • Eduardo
    17.2k
    CroSportVez ima nekih novih majica i šalica od kad sam zadnji put gledao kod njih, a nisam već dugo pa nisam siguran koliko je ponuda "friška".
  • deda
    27.4k
    Evo ga

    GNK Dinamo Zagreb
    5 mins ·
    [BLUE FRIDAY] Plavi petak s nevjerojatnim popustima je pred nama! Dođi sutra u Fan shop na BLUE FRIDAY i iskoristi popust na SAV ASORTIMAN od ‼️25%‼️Ne propusti plavi petak i vidimo se u Fan shopu!

    P.S. Popust nije moguće zbrajati s ostalim popustima.
  • Eduardo
    17.2k
    Web Shop ništa?
  • Infinity
    15.2k
    Dobro je i ovo. I lijepo da je to Blue, a ne Black :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.