• BluePhone67
    3.1k
    Ili Bad blue friday :snicker:
  • 000
    941
    Ma na kraju će imati inventuru na BF, a ne popuste kako bi trebalo. Bit će to samo Bad Friday. Ni Blue, ni Black.
  • BluePhone67
    3.1k
    Ma na kraju će imati inventuru na BF, a ne popuste kako bi trebalo. Bit će to samo Bad Friday. Ni Blue, ni Black.Cavalera

    I to je napredak, jer da su cuvali i redovito radili inventuru mozda im nebi nestajale neke bitnije stvari u klubu od pamucnih majica..

    https://www.google.hr/amp/s/www.vecernji.hr/amp/sport/slavna-povijest-je-pod-kljucem-jer-su-trofeji-poceli-nestajati-1083396
  • 000
    941
    Čitaj između redaka:

    Salon je prilično velik i svi su zidovi nakrcani vitrinama. I to zaključanim jer se ljudima u klubu učinilo da neke od uspomena nedostaju.

    Do Plavog salona nalazi se ured Zdravka Mamića.
  • xavier
    11.1k
    Do Plavog salona nalazi se ured Zdravka Mamića.Cavalera

    :rofl:
  • markoli
    1.6k
    Ili Bad blue friday :snicker:BluePhone67

    Trebaju na Valentinovo napraviti Plavo Valentinovo ili tak neš... to bi bio hit.
  • BluePhone67
    3.1k
    Trebaju na Valentinovo napraviti Plavo Valentinovo ili tak neš... to bi bio hit.markoli

    I imendan :gasp: , rijetko koji klub ima imendan i to bas na Valentinovo, treba to odraditi kak se šika rekli bi purgeri
  • 000
    941
    Iduće Valentinovo će biti hit da marketing baš ništa ne napravi. Napravili su već Bjelica i dečki na terenu sve potrebno za vrhunsko Plavo Valentinovo 2019.
    Na nama je samo da pričekamo protivnika i skupljamo lovu za eventualno gostovanje.
  • deda
    27.4k
    Da ne spominjemo da baš na Valentinovo igramo tu prvu "proljetnu" utakmicu nakon 49 godina.
  • Eduardo
    17.1k
    A zamisli koji bi njima problem bio da moraju raditi specijalne ponude za jedan dan. Mislim da bi u startu rekli da im se to ne isplati :smile:xavier

    Može onda poput Schalkea... Black/Blue Week-50%
  • weasley
    27
    evo stigao newsletter od Juvea, imaju posebnu Božićnu kolekciju, koja je bogatija od Dinamove ukupne :yikes:

    https://store.juventus.com/en/446/0/juventus-christmas-2018
  • immerwieder
    1.2k
    kad već veliš juve, lani sam klincu tam u dućanu uzel ovakav jeep

    https://store.juventus.com/en/218/24650/juventus-jeep-renegade-model-car

    ima mali već i bubu od bvb, buseve pol njemačke, i kad vidim onaj naš bus svaki dan na parkingu, srce bi me zelo da naprave takav za shop, mislim da bi barem jednu kuku svim poznatim klincima i tatekima to kupil
  • BluePhone67
    3.1k
    kad već veliš juve, lani sam klincu tam u dućanu uzel ovakav jeep

    https://store.juventus.com/en/218/24650/juventus-jeep-renegade-model-car

    ima mali već i bubu od bvb, buseve pol njemačke, i kad vidim onaj naš bus svaki dan na parkingu, srce bi me zelo da naprave takav za shop, mislim da bi barem jednu kuku svim poznatim klincima i tatekima to kupil
    immerwieder


    Vec godinama pohodim interlibar i svake godine naletim na jedinu slikovnicu o Dinamu sto je napravljena, autor je Stanko Beslic a cijene same slikovnice su 5-15 kn i odlican poklon za klince.. Siguran sam da ima negdje kupit i van samog interlibar, inace kada sam vec kod te slikovnice jednom mi je lik na Britancu nudio i tvrde korice za 100 kn i manje i nisam ju uzeo jer sam se vec istrosio i rekoh ima toga jer ovu slikovnicu sam vec imao i vidjam je svako malo i od tada vise niti jednu nisam vidio. Sada vec godinama kada naletim na tu slikovnicu ali sa mekim koricama, sam sebe supim kako sam bio glup i nisam uzeo kada mi se nudila.

    ib93vmfp34bec7br.jpg
  • 000
    941
    i kad vidim onaj naš bus svaki dan na parkingu, srce bi me zelo da naprave takav za shop, mislim da bi barem jednu kuku svim poznatim klincima i tatekima to kupilimmerwieder

    Vidis kako ideje samo prste. A na papiru mrtvo slovo. Idealan poklon za klince. Sad vec smisljam sto da uzmem od Dinamovog asortimana, ali pojma nemam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.