• BluePhone67
    3.2k
    GNK Dinamo Zagreb
    5 mins ·
    [BLUE FRIDAY] Plavi petak s nevjerojatnim popustima je pred nama! Dođi sutra u Fan shop na BLUE FRIDAY i iskoristi popust na SAV ASORTIMAN od ‼️25%‼️Ne propusti plavi petak i vidimo se u Fan shopu!
    deda

    Kad bi i radili tako nešto, bilo bi logično da akciju iz fore nazovu Blue friday umjesto black.xavier

    Ili Bad blue friday :snicker:BluePhone67


    Sve smo mi to rekli prije par dana, pa ako nas citaju, ovim putem ih pozdravljamo i neka se ne ustrcavaju pitat ako ne znaju ili da budem pristojan nemaju inspiraciju ..

    :grimace:
  • weasley
    27
    U komentarima na fb stavili da u ponedjeljak ide neki popust na web shop.

    A dodali su u ponudu kuglicu za bor: http://shop.gnkdinamo.hr/kuglica-za-bor-dinamo

    kuglica_bor-800x800.jpeg
  • deda
    27.7k
    Ajde, valjda nas čitaju :lol:
  • Eduardo
    17.3k
    Ajd super, lijepa je kuglica ali šteta što se pojedinačno kupuje. Pričekat ću još koji dan da vidim hoće li još što ubacit pa ću uzeti nešto uz kuglicu.
  • 000
    941
    Je, bas je lijepa

    Hi4eEqX.jpg
  • Eduardo
    17.3k
    Uzeo si već? Čini mi se nešto veća?
  • Infinity
    15.2k
    Meni djeluje velika kao lopta :grin: Ni 25kn mi nije puno za brendiranu kuglicu i bas si mislim uzeti dva komada kad dodjem na Anderlecht.

    I s obzirom da nikad nisam bio u fan shopu pa ni ne znam. Do kad radi fan shop na dan utakmice? Da li radi i poslije utakmice? Ne bi mi imalo smisla da ne radi, al to je Dinamo, klub apsurda.
  • deda
    27.7k
    Obično radi još pola sata poslije tekme.
  • 000
    941
    Normalne je velicine, mozda izgleda nesto vece zbog kuta slikanja. Uzimao jos neke stvari, pa usput kupio i kuglice.

    Do kad radi fan shop na dan utakmice? Da li radi i poslije utakmice?Infinity
    Radi uredno, taj su segment poboljsali, ali je ponuda artikala i u samom shopu dosta ogranicena i tu vidim ogroman prostor za napredak. Jedino sto znaju biti goleme guzve, mali je prostor, za cas se napuni.
    Jos sam se na kraju dvoumio da uzmem karte za Rujevicu, ali sam na kraju odustao zbog yebenog kaveza.
  • weasley
    27
    meni se čini da nije pravilan krug na grbu :brow:
  • deda
    27.7k
    Jel bila gužva danas?
  • Eduardo
    17.3k
    meni se čini da nije pravilan krug na grbu :brow:weasley

    Na kuglici? Ne primjecujem :grin:
  • Eduardo
    17.3k
    Ekipa, na FOOTBALLMANIA je gornji dio trenirke snižen sa 600 na 420kn.
  • BluePhone67
    3.2k
    7hmp9t0hpxyw3925.jpg

    Cro sport vez salovi svileni dviostrani isti

    Cijena komadno 120 kn

    P.S.
    Iako pise da je sluzbeni ducan koji smije prodavat stvari Dinama tako i ducanu imaju vise stvari nego u Fan shopu nego u Maksimiru. Cijene skuplje, ali ima svega od majica, zastava, zastavica, salova, magneta, salica itd..
  • BluePhone67
    3.2k
    fkl6oq6090ktn9gt.jpg

    Vec je bio stavljen ovdje, al nije bilo navedeno da je vuneni i dvostrani isti..

    90 kn

    BBB Fan shop
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.