• 000
    941
    ULKDUg3.jpg

    Prigodan sal za ove hladnije dane..
  • BluePhone67
    3.3k
    Steta sto se ne vidi cijeli kako izgleda i cijena ?
  • deda
    28.1k
    Od danas su u prodaji i kalendari za 2019. godinu. Višelisni 40kn, jednolisni 15kn, uredski 30kn.
  • reziser
    6.4k

    Ne vidim kalendare na web shopu?
  • BluePhone67
    3.3k
    WEB SHOP

    http://shop.gnkdinamo.hr/

    Molimo sve navijače koji žele obaviti blagdansku kupovinu putem web shopa Dinama da to naprave najkasnije do petka, 21.12. (da uplata za narudžbe bude vidljiva u klubu najkasnije u četvrtak, 20.12. navečer) tako da sve pošiljke stignu biti poslane do petka, 21.12.

    Zbog blagdana pošiljke naručene i kupljene u webshopu nakon petka, 21.12. neće moći ići u dostavu prije 4. siječnja 2019. godine
    .
  • deda
    28.1k
    Danas su ih tek pustili, pa nisu stigli okačiti još na webshop.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Jel ima netko slike od novih kalendara?
  • weasley
    27
    a vidjeli ste nove UEL artikle na webshopu?

    tamnoplava i crna šilterica (110 kn, po slici debelo precijenjene), privjesak (35 kn) i kemijska olovka (20 kn)
  • BluePhone67
    3.3k
    Artikli iz EL su skuplji ili precjenjeni kako ti kazes jer ih Dinamo ne radi za sebe vec samo prodaje za UEL koja ih radi i distribuira po klubovima koji nastupaju, naravno da naknadu i postotak Dinamo uzima prihod tako da je cijena vjerojatno jedinstvena za sve ili otprilike slicna, a ako je nama mozda skupo za nas standard, drugima mozda nije.
  • weasley
    27
    sve ok za te neke suvenire, znam da su na cijeni, ali kapa kao kapa mi ne izgleda kao neka ekstra kvaliteta za 100 kuna, možda se varam

    bolje da ima neka zimska, a ne šilterica
  • deda
    28.1k
    Kalendari se pojavili na webshopu
  • BluePhone67
    3.3k
    Sinoc bio u Bogovicevoj i podsjetio stand FD i ugodno se iznenadio da na istom standu uz suvenire FD i DTSM se prodaje i GNK, pa eto ukoliko netko nezna za ovu informaciju, barem je ja nisam vidio da ima sve na jednom mjestu, a ako jos nadodam da na Tomislavcu nisam vidio kucicu GNK-a moze biti dobra informacija.

    nbxups3dwmdoymlr.jpg

    Kupio sam salicu FD, i u mraku mi je bila lijepa i jeftina jer za 30 kn suvenir koji je hand made tesko mozes naci, a jutros kada sam otvorio malo sam se iznenadio da znak FD je naljepnica sto znaci da je iskljucivo za suvenir ako zelite dugotrajnost jer uz svakodnevnu konzumaciju i pranje naljepnica ce se oprati i otpast. Mozda mala kritika ili vise opaska ali tu se vracamo i na cijenu od proizvoda za samo 30 kn. Drugi put molim decke neka mi se jave, ukoliko zele pjeskarit ili pecetirat salice, tanjure, pepeljare, kuglice imao sam ja lika za takve stvari, samo ne znam dali se bavi jos tim poslom ali i to uz jedan poziv isto rijesavam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.