• Mayo
    105
    Zbog čega bi se točno osvećivali?
    Zbog igrača koji
  • Paggini
    6k


    Odavno je to kupio, a i ima brijem 20 nekretnina po zagrebu hahah
  • Orc123
    5k
    Daj Boze da Modrica pridobimo u Dinamo! Koji bi bio to globalni marketinski potez! Od same igrace kvalitete, marketinskog potencijala po pitanju dresova, sama pracenost kluba, do toga da bi on uvijek bio jezicac koji bi prevagnuo kod igraca koji bi se dvoumili oko dolaska u Dinamo! Bio bi to strasan potez! Modric ima jos sezonu-dvije odlicnog nogometa u nogama i moze bez brigw izdominirati hnl!
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Svaka cast Mierezu, Pasalicu itd! Al ne razumin zašto pojedini tu na forumu stalno forsiraju tih par pojedinaca za Dinamo. Nema samo u HNL- u igrača, a da ne govorimo da ti igrači vise nisu ni financijski pristupačni nama kao nekad!
  • criticus
    1.1k
    Odavno je to kupio, a i ima brijem 20 nekretnina po zagrebuPaggini

    Zašto kolega, zašto? Čemu provjerena informacija na ovo sanjivo jutro?
  • Paggini
    6k


    Nekretnine insider info biznis ne staje na lijepa nedjeljna jutra...
  • Izet Hajrović
    832
    Nema samo u HNL- u igračaBBB Sibenik

    Nema samo u HNL-u igrača, ali ti koji su se vani dokazali nama nisu dostupni financijski, a oni koji imaju potencijal postati nešto mogu ispasti promašaj. Mierez je dokazan igrač i zato ga priželjkujem u Dinamu i mislim da bi bio financijski dostupan jer ulazi u zadnju godinu ugovora.
  • Jurki
    8.5k
    rista zato kaj gledaju samo hnl.
    Imaju sindrom Marijana Vlaka.
    Ko da je hnl Bogom dana liga i da ima milijardu igraca za europski Dinamo.
    Neki ne zele shvatiti da u 1. Supersport Hnl nema pojacanja za Dinamo.
    Lani su svrsavali na Frigana, ocekivali rjesenje za levo krilo u liku i djelu Arbera Hoxhe (to kaj mu mnogi krivo pisu prezime je nebitno).
    Bukvic, Krivak, Ivanovic su samo jos neki u nizu tih igraca (za koje treba stovariti kamione eura).
    A u zadnjih 10-12 godina dopeljali 60ak igraca iz hnla i fulali z njih 90 posto.
    Da nam vodi skautsku sluzbu forum struka..mogel bi samo reci.. Kriste smiluj nam se.. i zali Boze skurenih kubike i kubike naslaganih eura.

    Edit: nisam hejter nasih igraca ali popune kadru moremo dopeljat za par stotina hiljada eura.. ne 2-3-4 milje.
    A iz Hnla su sve popune kadra.
  • Big Daddy
    170
    To je to! S Lukom idemo na najviše ciljeve!
  • Zagi
    4.9k
    rista zato kaj gledaju samo hnl.
    Imaju sindrom Marijana Vlaka.
    Jurki

    Plati nas da pratimo skandinavske lige pa ćemo ti ispostaviti igrače od tam.
    Svašta.
  • Jurki
    8.5k
    ja ne kuzim iz kojeg razloga svi zazivate razne Frigane, Ivanovice, Štefulje, Hoxhe, Bukvice itd.
    Kakav je to upgrade na dosadasnji roster i igru Dinama?
    Ja nisam zaposlenik Dinama i ne dobivam od kluba placu.. al je cinjenica da ljudi koji prate Dinamo zele Bukvice, Hoxhe, Štefulje i Čabraje u rosteru Dinama.

    Kad se takvi pokazu ko flopovi.. onda bu jebanje neposobne majke zaposlenicima kluba.
    Edit: umjesto da se zaziva nekaj bolje za klub.. tu se raspreda o Ivanovicima koji je TRECA spica u jebenoj raspaloj Rijeci..kojoj je plafon 2 grupe el u 10 godina..
    i onda bi mi Ligu prvaka.. i proljece u istoj.. aha ocemo kurac malo doci do toga.
  • SAS1987
    13.3k
    Prije par godina sam napravio jednostanu analizu i došao do zakljućka da se najviše isplati (uz vlastiti mladinski pogon) uzimati igraće iz Lokomotive te iskusne igraće iz inozemstva.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/123116
  • Jurki
    8.5k
    sve jasno objasnjeno..statistika je ponekad suhoparna ali daje puno odgovora.
    Kak je lani bil hype Frigan tak danas Ivanovic...
    sutra bu neki drugi klinac..
    Hrvatska ima puno talenta ali tak puno nema da bu svaki igrac koji dva put vritne loptu...novi Suker, Boban, Modric itd.
  • Banana 2
    397
    Daj Boze da Modrica pridobimo u Dinamo! Koji bi bio to globalni marketinski potez! Od same igrace kvalitete, marketinskog potencijala po pitanju dresova, sama pracenost kluba, do toga da bi on uvijek bio jezicac koji bi prevagnuo kod igraca koji bi se dvoumili oko dolaska u Dinamo! Bio bi to strasan potez! Modric ima jos sezonu-dvije odlicnog nogometa u nogama i moze bez brigw izdominirati hnl!Orc123

    Nadam se povratku Modrića i ostanku Petka i Baturine naredne dvije sezone. Želim da uigravamo momčad za SP 26 kroz Dinamo. Mislim da bi logika Modrićevog povratka bila vezana najviše za SP, a onda bi najlogičnije bilo uigravati taj kostur kroz Dinamo u naredne dvije godine.

    Kada se uzme u obzir da je upitno koliko će Kova igrati u Cityu te da Broz vjerojatno neće biti na razini kroz dvije godine, onda mi zapravo cijeli vezni red za 26-u možemo uigrati kod nas. Lako moguće da nam Sučić dotad izraste u prvu opciju. Mislim da su on i Pavić najveći potencijali koje imamo na zadnjem veznom.

    Znam da zvuči nerealno, ali bmk.
  • Banana 2
    397
    Plati nas da pratimo skandinavske lige pa ćemo ti ispostaviti igrače od tam.Zagi

    Samuel Dahl.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.